Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bllossom Bllossom kıaazzz nerelerdesin kilon ne durumda şuan kesin beni geçmisindir gecen hafta havalara uçtuydum şimdi ne etsem kilo veremiyom tıkandım valla kesin yarın cezalı da benim eheheheheh :)
Aşkım burdayım regl oldum ya düşündüğün gibi olmadı ananas buldum ne güzel detoksa baslicaktım regl bitince artık😢

Günaydınlarrrrrr

İlk bildirim benden gelsin

WC ye de çıktım o yüzden giden ekşi 500

Yupppiii

Artık 54 kiloyum

Son 4 kilo 1000040517.jpg

accessdenied accessdenied

Zararın neresinden dönsek kardır geçen 58.5du 500gr gitmiş gene amaa
Geçen çarşamba 57.80
Bu çarşamba 58
Alınan 200gr görünüyor 😢 kesin cezamı Infinite Soul Infinite Soul cigimm accessdenied accessdenied kizz senide etiketledim unutma beni gene😅 Bllossom Bllossom hadi kız senin kilonu cokk merak ediyorum att bakemm😍😍😍☺️

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-10-10-53-59-226_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-07-10-10-53-59-226_com.miui.gallery.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 10
10 bin adım canım😕
höh tamam bee dün zaten 12000 atmıştım. keşke dün tartı günümüz olaydı yaa neyse dün aslında öğünlerim iyiydi kuzu ama bol bol da spor yaptım ondan gitmiştir bu 500 gr da dünü yazayım hemen

öğlen 12// 2yk. tavuk sote - 2 dilim tamb.ekmeği - bir kase cacık
aksam7 / / 3 kçfte bir kase salata (2 çatal tatlı dayanamdım yedim)
arada 1 az şekerli t. kahvesi
aksam dondurma yedim 1 top (haftalar sonra ilkkez yedim)

sporlar ise öğlen 12,30 da 20dk leslie aksam o dondurmanın üstüne 45dk leslie üstüne toplamda bir bir buçuk saat yürümüşümdür tüm gün 3,5 lt su yani o dondurmayı yedim ama eve kadar yürüyüp üstüne o leslie ter akıttı her tarafımdan sucuk yanında az kalır tabiri caizse

accessdenied accessdenied tepende boza pişirmiyorum diye mi oluyor bunlar? Hani tartın? Bu Topik neden saldı kendini, herkes vermek yerine alıyor gibi görünüyor, haydi bakalım toparlanın yaz geldi deniz tatil güneş derken göbekleriniz can simidine döndü yine 🤣

accessdenied accessdenied tepende boza pişirmiyorum diye mi oluyor bunlar? Hani tartın? Bu Topik neden saldı kendini, herkes vermek yerine alıyor gibi görünüyor, haydi bakalım toparlanın yaz geldi deniz tatil güneş derken göbekleriniz can simidine döndü yine 🤣
Kız fazla alkolden veremiyorum 🥺bdbsbs bence yazın ara verelim zaten kimse yok😑

Maksat ortaya çıkarsam belki utanırım da devam ederim. Jdjdjdh ay açmış konuyu kaçmış dedirtmemmmmmm. 😐😐Yaza bu g.t göbekle girmek istemiyorum diyen varsa gel kız beraber gazlarız birbirimizi. Neyse yarın başlıyorum çok ciddiyim bu sefer 🤨 yarın görüşürüz şekerim bcncnxn 🥰

Kız fazla alkolden veremiyorum 🥺bdbsbs bence yazın ara verelim zaten kimse yok😑

İlk tatilde su koyverdin, yemini bozdun Neriman 😂

X