Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız Fransa hala buz gibi didi kocam. Ne biçim iş anlamadım. Burası da hayfan gibi sıcak😑
keşke Türkiye de serin olsa. En büyük göller kurumak üzere Eğirdir gölünü gördüm ağlıyorum kaç haftadır su bitmiş göl bitmiş çevresi bitmiş korkunç bi kuraklık var kimsenin ummmmrunda değil

keşke Türkiye de serin olsa. En büyük göller kurumak üzere Eğirdir gölünü gördüm ağlıyorum kaç haftadır su bitmiş göl bitmiş çevresi bitmiş korkunç bi kuraklık var kimsenin ummmmrunda değil
Fransa’da da nehirler taşıyor aşırı yağmurdan. Evleri su basıyor, insanlar biz hiç böyle bir şey yaşamadık diyor. Küresel ısınmanın etkileri maalesef 😐

Yani burda yürümek imkansız anacım. Gündüz yürüyemeyecek kadar sıcak. Akşam da bi seferde 10 bin adım atamam ben kimse kusura bakmasın yani. Fransa’da hava soğuktu 8i zorluyordum burda mümkün deel😑

Adımsayar yok ki bende elimde telefonla mı hoplayayım 😐
Elin Fransa’sında soğukta bile yürümeye erinen hatun Türkiye de ilk günden sızlanıyor.
Heeep bahane heeep bahane 😂😂😂
Birkaç güne alışırsın sıcağa, o arada evde spor yaparsın, 2-3000 adımla başlayabilirsin yürüyüşlere, sabah 7-8 gibi kalkabiliyorsan o saatler ideal bu mevsimde yürüyüş için.

Elin Fransa’sında soğukta bile yürümeye erinen hatun Türkiye de ilk günden sızlanıyor.
Heeep bahane heeep bahane 😂😂😂
Birkaç güne alışırsın sıcağa, o arada evde spor yaparsın, 2-3000 adımla başlayabilirsin yürüyüşlere, sabah 7-8 gibi kalkabiliyorsan o saatler ideal bu mevsimde yürüyüş için.
Kız bu sıcağa alışılır mı? Bi de haftaya 40 lara çıkacakmış nası alışayım😵‍💫 ben bugün yürüyebildiğim kadar yürürüm sonra da su kaplumbaası gibi girer küvette geçiririm tatilin kalanını bxnxbx🤣

Kız bu sıcağa alışılır mı? Bi de haftaya 40 lara çıkacakmış nası alışayım😵‍💫 ben bugün yürüyebildiğim kadar yürürüm sonra da su kaplumbaası gibi girer küvette geçiririm tatilin kalanını bxnxbx🤣
Ankara 28 derece gösteriyor ama güneş çok sinirli çıksam dışarı dövecek beni 🥹

Ankara 28 derece gösteriyor ama güneş çok sinirli çıksam dışarı dövecek beni 🥹
Ay bunu benim kızım söylemişti bebekken 3 yaşında. Havuza gidicem diye tutturdu öğle sıcağında. Dedim güneş çok kızgın şimdi bxbxb ay başladı ağlamaya ben bişey yapmadım niye bana kızgın. Korkuyorum ben bxbxbxb :KK70: :KK70:

Ay bunu benim kızım söylemişti bebekken 3 yaşında. Havuza gidicem diye tutturdu öğle sıcağında. Dedim güneş çok kızgın şimdi bxbxb ay başladı ağlamaya ben bişey yapmadım niye bana kızgın. Korkuyorum ben bxbxbxb :KK70: :KK70:
Babahshshshs Alice ruh ikizim ben de bir şey yapmadım 🥹
Çok fena ya inanılmaz dışarı çıksam yemin ederim güneş kremine bansam bile kendimi akşama ızgara kanat gibi olur 😵‍💫

X