Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız bu sıcağa alışılır mı? Bi de haftaya 40 lara çıkacakmış nası alışayım😵‍💫 ben bugün yürüyebildiğim kadar yürürüm sonra da su kaplumbaası gibi girer küvette geçiririm tatilin kalanını bxnxbx🤣
Soğukta yürümez, sıcağa alışamaz🤦‍♀️ bari yüzmeye git, akşam 4 sonrası veya sabah erken saatlerde 30 dakika bile yüzsen efor sarf etmiş olursun, lap lap da yemek yeme, zeytinyağlı tüket, ızgaradan başka bir pişirme şekline yanaşma.
Topiğin başlığı da yemin ettim:KK70:çarpılcan yeminle, başında ekmek kır diyeceğim sen onu da yersin hahahahahaa

Soğukta yürümez, sıcağa alışamaz🤦‍♀️ bari yüzmeye git, akşam 4 sonrası veya sabah erken saatlerde 30 dakika bile yüzsen efor sarf etmiş olursun, lap lap da yemek yeme, zeytinyağlı tüket, ızgaradan başka bir pişirme şekline yanaşma.
Topiğin başlığı da yemin ettim:KK70:çarpılcan yeminle, başında ekmek kır diyeceğim sen onu da yersin hahahahahaa
Son cümle biraz ağır oldu kuru kuru ekmek hayatta yemem bancak bişey olması lazım hdhxhxh🤣😑🤣

Öyle yapçam aşkım sen de sakın çıkma bu sıcakta zaten su içmiyosun yemin ederim güneş olanca suyunu da çeker yolda kaktüs gibi kurursun 🥹
Depresif beyaz tenlisindir, ben buğday tenli olduğumdan 50 derece sıcakta bile çıksam bana mısın demiyor, deri de 52 yıllık olduğundan kayış gibi olmuş kızarmadan direkt bronza dönüyor 😂

Kayığa bağlatırım kendimi çeksinler serin serin. Yüzme iyi fikirmiş bxbxbx🤣

Depresif beyaz tenlisindir, ben buğday tenli olduğumdan 50 derece sıcakta bile çıksam bana mısın demiyor, deri de 52 yıllık olduğundan kayış gibi olmuş kızarmadan direkt bronza dönüyor 😂
Abla beyazım ve gerçekten insanlar neden beyaz tenli olmaya özeniyor anlayamıyorum 🥹 yılın 4 ayı yokum yani güneş görünce şeytan görmüş gibi kaçıyorum çünkü azcık bi yerim güneşe maruz kalsa kızarmıyorum da na şurdaki gibi morarıyorum 😟
IMG_2873.jpeg

Yemin ederim en şanslılar buğday tenliler. Kararınca güzel oluyor mis gibi.

Son cümle biraz ağır oldu kuru kuru ekmek hayatta yemem bancak bişey olması lazım hdhxhxh🤣😑🤣
Cidden mi ağır oldu, espri dozunu ayarlayayım o zaman😬
Kayığa bağlatırım kendimi çeksinler serin serin. Yüzme iyi fikirmiş bxbxbx🤣
Hala işin geyiğindesin, sen evine dönerken kilo almış olarak dön bak sana neler yapacağım, Infinite Soul Infinite Soul gel benim tatlı bebelim, access için zalim planlar yapalım, çıkart kırbacını☠️

Abla beyazım ve gerçekten insanlar neden beyaz tenli olmaya özeniyor anlayamıyorum 🥹 yılın 4 ayı yokum yani güneş görünce şeytan görmüş gibi kaçıyorum çünkü azcık bi yerim güneşe maruz kalsa kızarmıyorum da na şurdaki gibi morarıyorum 😟
Eki Görüntüle 3447655
Yemin ederim en şanslılar buğday tenliler. Kararınca güzel oluyor mis gibi.
Oyyyy çok kötü olmuş ablacım:KK43: kızımla eşim de beyaz, güneş görünce hemen kızarıyorlar her yerleri acıyor 😣
Hafta sonu kızla denize gittik ben güneş altında yattım o her yerini örttü, örtmezse hem çok yanıyor hem de ateşleniyor 😵‍💫kadın güneşlenmiyor güneşi sömürüyor diyor 🙄

Mune deli misin dalga geçiyorum yahu :KK70: :KK70: :KK70: Benden böyle şeyler bekliyor musun alkolsün 😐
Ya ne bileyim samimiyetten şaka yaparken belki alındığın noktalar oluyordur, hepiniz söyleyin öyle olursa, hani bel altı veya haddi aşan şeyler yazmam ama olsun herkesin bir şaka kaldırma eşiği vardır onu da şeyetmemek lazım 😬

Oyyyy çok kötü olmuş ablacım:KK43: kızımla eşim de beyaz, güneş görünce hemen kızarıyorlar her yerleri acıyor 😣
Hafta sonu kızla denize gittik ben güneş altında yattım o her yerini örttü, örtmezse hem çok yanıyor hem de ateşleniyor 😵‍💫kadın güneşlenmiyor güneşi sömürüyor diyor 🙄
Aynen öyle oluyor abla kızınla aynı oluyorum. Ben şemsiyenin altında o sıcakta üstüme bir de havlu örtüyorum bu kolum suyun içinde böyle oldu 🥺
Güneşe yatma abla aman deyim çünkü istersen zenci ol güneş ışınları herkese zararlı özellikle güneşe direk yatmak 😟
Erkek arkadaşımla ilk tatile gittiğimizde baygınlık geçirmiştim gece öldüm sanmış 🤣🤣

Ya ne bileyim samimiyetten şaka yaparken belki alındığın noktalar oluyordur, hepiniz söyleyin öyle olursa, hani bel altı veya haddi aşan şeyler yazmam ama olsun herkesin bir şaka kaldırma eşiği vardır onu da şeyetmemek lazım 😬
Bende yok öyle bi eşik geniş gel :KK70: Ay Mune pişman ettin beni yazdığıma ciddi değildim yahu 🤣 ölümü gör ayar mayar da yaparsan 😑

Abla accessdenied accessdenied in kaldıramayacağı hiçbir şaka yok neredeyse 1,5 yıldır her gün konuşuyoruz 🥲

Aynen öyle oluyor abla kızınla aynı oluyorum. Ben şemsiyenin altında o sıcakta üstüme bir de havlu örtüyorum bu kolum suyun içinde böyle oldu 🥺
Güneşe yatma abla aman deyim çünkü istersen zenci ol güneş ışınları herkese zararlı özellikle güneşe direk yatmak 😟
Erkek arkadaşımla ilk tatile gittiğimizde baygınlık geçirmiştim gece öldüm sanmış 🤣🤣
Hem de su da 😳 akşam üzeri gidiyoruz biz, güneş ışınlarının dik olduğu saatte evde oluyorum.
Çarpıyorsa o zaman yazın dikkat etmen lazım, bir arkadaşımın kızı kızımın da arkadaşı aynı zamanda, bize gelmişti bir yaz Allahım o da pamuk gibi kız, kızım direkt güneşlenme çarpar beyaz tenlisin mahvolursun dedim, o ara ergen tabii :)) dinlemedi güneşleneceğim diye tutturdu güneş koruyucu sür dedim ona da yanaşmadı akşamına resmen 3. derece yanık gibi olmuştu, her yeri su topladı acıdı aklım çıkmıştı😫

X