Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Cezali evet ama şimdi yok gezmelere gittim adım atmayayim falan söyleye bilir.Tabi ki abla buyur seç 10bin adım atmalı.
9 Temmuz Salı 42 derece İzmir sıcağında olsun lütfen hem tartıdan önce olur asla zalimliğimden değil, tümüyle iyi niyetle accessdenied düşündüğüm için

Zalimlerr diyerek grubu terk etmesin sonra
Türkiye'ye geldi ya kesin kilo alıcak tutamaz kendini

Verdiği kiloları alıp dilimize düşmeseydi, alacak tabii kadına börek boyoz rakı balık diyorum, lahmacun iskender sayıp duruyor, aklı yemekte.
1 haftaya kalmaz zmir sahiline vuran bir accessdenied bulundu diye haber çıkarsa şaşırmayın

Bir elinde tabak yedikçe yürüsün mademoturmasın oturtmayın.Kendisini tutmasi baya zor olur uzun zamandir gelmiyor bir anda yemeklere saldıra bilir biraz şundan bundan derken bir bakmış 60 olmuş bile geldigi kiloya dönmüş.

Yo kendin dedin vermiştim aldim diye.Hem geçen hafta 800 gram almadinmi hele hele havalara bak hele.Inş 5 kilo alirsin
Sabit kalmakta cezaya dahildir.
İnşallah sen 15 kilo alırsın da gelip ah nerden ettim o bedduaları geldi beni buldu, ben ettim sen etme diye ağlarsın, çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…