Zayıflıyorum yemin ettim 😐

IMG_0930.jpeg
accessdenied accessdenied

Y yosunlupapatya kız 1 haftada 3 kilo mu verdin sen naptın 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫
kız ben 2.5 haftadır burdayım sanırım ama bende bi anormallik var eriyorum habire yeminlee sporuda bıraktım haa sadece yürüyorum 3 gündür leslie filan da yokk accessdenied accessdenied noluyo bana accsess sizin gruptan bir önce ben 68 dim 11 kilom gitmiş toplamda kızçe biri vardı mikemmel olan kimdi o 16 kilo vermişti inanmazsın bak daha iki gün önce 58.90 dım bugun 57.80 sürekli tartıldığım yer ve inanmadım eczaneye gittim dün gene 58 lerde çıktım bugün bi baktım 57.80 korkmuyor da değilim hani acilen bi aile hekimliğine gitcem diyetisyene kastan mı gidiyor yağdan mı bilmiiyorum ama yüzüm çökmüş vaziyette Bllossom Bllossom senede özeniyordum şimdi sırada penguş var ona doğru gidiyorum uleennn :KK70: Depresif Penguen Depresif Penguen

Bak bunlar hep bir hafta arayla beni bı okuyun kiiaazzzlarr Bllossom Bllossom Depresif Penguen Depresif Penguen accessdenied accessdenied ben diyet yapmıyorum pek ama yemiyorum da yani canım istemiyor artık bilerek yemiyor değilim yiyemiyorumm😢😢😢

Eklentiler

• IMG_20240703_121247.jpg
    IMG_20240703_121247.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20240702_120210.jpg
    IMG_20240702_120210.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20240630_102731.jpg
    IMG_20240630_102731.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 16
Seneler önceydi kuzenim benimkini de yemişti ben yiyemedim diye 🤣🤣 o da çok seviyo
Ben de yerim hiç acımam yani keşke kumru olsam ama kuş olan değil 🤣
kız ben 2.5 haftadır burdayım sanırım ama bende bi anormallik var eriyorum habire yeminlee sporuda bıraktım haa sadece yürüyorum 3 gündür leslie filan da yokk accessdenied accessdenied noluyo bana accsess sizin gruptan bir önce ben 68 dim 11 kilom gitmiş toplamda kızçe biri vardı mikemmel olan kimdi o 16 kilo vermişti inanmazsın bak daha iki gün önce 58.90 dım bugun 57.80 sürekli tartıldığım yer ve inanmadım eczaneye gittim dün gene 58 lerde çıktım bugün bi baktım 57.80 korkmuyor da değilim hani acilen bi aile hekimliğine gitcem diyetisyene kastan mı gidiyor yağdan mı bilmiiyorum ama yüzüm çökmüş vaziyette Bllossom Bllossom senede özeniyordum şimdi sırada penguş var ona doğru gidiyorum uleennn :KK70: Depresif Penguen Depresif Penguen
gel gel bekliyorum 🥹 bu azimle çok sürmez zaten 🫶🏻

Hdhdhsh ay utandım yerim kız♥️ adres ver gelip koşturayım seni 10 bin adım gaza geldim nxnxnxn ben yandan arabayla eşlik ederim ama bxbxbxb😐
Öncesinde bi İzmir söğüş bira yersem ama o koşuyu Ankara’da yaparsam olur hdbshsjsj sonra da sen koşarsın çiçeeeaaak gibi olur.
Allahııııım Yüce Rabbim yarın İzmir’de 42 derece sıcaklık olsun, access asfalta yapışmış palamut gibi olsun, amin inşallah maşallah😂

:nazar:
Bu topikteki herkes fıstık gibi olmadan durmak yok, sizlere güveniyorum, bir accessdenied’den şüpheliyim 🤣🤣🤣
Hepimiz fıstığız kabuğumuzu biraz yontmamız lazım hatlar belli olsun gsvhshsak en fıstığımız sensin ama mune ablacığım 🧿

X