Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Akşam yemeğini yemezsem sabaha nasıl çıkarım ki skdkdkd bu arada akşama doğum gününe davetliyiz. 🤦🏻‍♀️
Hayır akşam yemeğini erken yiyorum maksimum 7 de bitmiş oluyor sonra da bir şey yemiyorum zabaha gaddar. Kahvaltıyı geç saate çekiyorum mümkün olduğunca 11 e kadar dayanıyorum artık

Hayır akşam yemeğini erken yiyorum maksimum 7 de bitmiş oluyor sonra da bir şey yemiyorum zabaha gaddar. Kahvaltıyı geç saate çekiyorum mümkün olduğunca 11 e kadar dayanıyorum artık
Kız zaten ben hep öyle yapıyorum. Yoksa diyetsiz nasıl kilo vereyim aksjjdk

İnfinite senin eşin oralı mı buralı mı? Nerden düştün bu siteye sen 😁
Gökten indim melek gibi🤣
Eşimde bende Azerbaycanliyiz bu siteyi uzun zaman önce keşfetmiştim aslinda ama 2023 katilma kararı aldım.Hamile kalmak istedigim zamanlarda google da arama yaparken hep bu site önüme çıkıyordu çoğu sorumun cevabini burda buluyordum sonra neden ben buraya katilmiyorum ki dedim siz türk bende türk hemen hemen ayni diller anlama sorunuda yaşamiyordum böyle yani.Kk en pöpuler kadın sitelerinden benim gibi çoğu kadının önüne çıkıyodur.

Gökten indim melek gibi🤣
Eşimde bende Azerbaycanliyiz bu siteyi uzun zaman önce keşfetmiştim aslinda ama 2023 katilma kararı aldım.Hamile kalmak istedigim zamanlarda google da arama yaparken hep bu site önüme çıkıyordu çoğu sorumun cevabini burda buluyordum sonra neden ben buraya katilmiyorum ki dedim siz türk bende türk hemen hemen ayni diller anlama sorunuda yaşamiyordum böyle yani.Kk en pöpuler kadın sitelerinden benim gibi çoğu kadının önüne çıkıyodur.
Doğru ben de tüp bebek diye ararken bulduydum burayı.

Gökten indim melek gibi🤣
İyi etmişsin kuşum, iyi ki gelmişsin.

Reglim 3.gününde. 2 gündür midem bulanıyor yemek yiyemedim dün akşam sadece yoğurt yiyebildim… vaziyetim bölee

Eklentiler

• 4f46ecc5-19de-4d22-9d08-cc108c78a5b8.jpeg
    4f46ecc5-19de-4d22-9d08-cc108c78a5b8.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 8
Hoș geldin neden miden bulaniyor?
Benim regl olduğumda hep böyle oluyor. Sebepsiz vücudum soğuk soğuk terliyor regl boyunca sadece sıvı tüketiyorum. Sanki grip oluyormuşum gibi geçiyor 7 günün 7side sancılı geçiyor. O yüzden regl dönemi pek tartılmayı sevmiyorum çünkü ankık kilo veriyorum anlık şişiyorum

X