Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Benim regl olduğumda hep böyle oluyor. Sebepsiz vücudum soğuk soğuk terliyor regl boyunca sadece sıvı tüketiyorum. Sanki grip oluyormuşum gibi geçiyor 7 günün 7side sancılı geçiyor. O yüzden regl dönemi pek tartılmayı sevmiyorum çünkü ankık kilo veriyorum anlık şişiyorum
Ben eskiden öyleydim agri kesicisiz duramazdim kusardim agridan resmen ölüyordum doğum yaptiktan sonra sanki bu agrilar sancilar hiç olmamış gibi bir daha yaşanmadi mucize gibi oldu benim için.

Ben eskiden öyleydim agri kesicisiz duramazdim kusardim agridan resmen ölüyordum doğum yaptiktan sonra sanki bu agrilar sancilar hiç olmamış gibi bir daha yaşanmadi mucize gibi oldu benim için.
Bende senin gibiydim ama Allah var sezeryan oldum bu ikincisine adet oldum ama hissetmiyorum bile maşallah ❤️🙏 ama önümüzdeki ay ilaç lar kullanicam tekrar gebelik için bakalım olacak mı inşallah şişkinlik falan yapmaz

Eklentiler

• IMG_4244.jpeg
    IMG_4244.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_4245.jpeg
    IMG_4245.jpeg
    43,3 KB · Görüntüleme: 19
Beybi yürüyemedim valla henüz 🥲🥲
bugün zorlayım bakalım :KK70: ya kız beni salmıyoooor 😭sizinkiler de böyle mi? hiç bensiz oynamıyor
Tabi öyle oglum hep peşimdi şimdi o uyudu ne hikmeste şaşırdım.Ama minik oyandi uzaniyoruz birlikte.
leslieni oglumla yaptim şaşkin sessiz beni izledi bıktı sonra balkondan çocuklari izledi şu anda uyuyo🤣

Tabi öyle oglum hep peşimdi şimdi o uyudu ne hikmeste şaşırdım.Ama minik oyandi uzaniyoruz birlikte.
leslieni oglumla yaptim şaşkin sessiz beni izledi bıktı sonra balkondan çocuklari izledi şu anda uyuyo🤣
Hiç kendi kendine bir şey yapmıyor ya, anneee hadi gel etkinlik yapıcaz :KK70: hafta içi iş yerinde dinleniyorum resmen:KK70:

Sabah 5 dilim tam buğday ekmeği
* biraz yağda yumurta
*az menemen
*Birr kibrit kutusundan daha az peynir
*5 zeytin
bunları tam buğday ekmeği ile yedim saat 12de
Bide yürüyüşe çıktım 3000adim attım akşam erkenden yer kapatırım belki de yemem😅

X