Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Akşam yemeği//
* dört yemek kaşığı pirinç pilavı
*Bir yarım tabak Kuru fasulye
*İki dilim tam buğday ekmeği
3lt su bitti öğlen 20dk Leslie yaptım akşam beş gibi (bide iki küçük parça ananas yedim)
İkindi vakti de bir avuç içi kadar çiğ kuruyemiş yedim tek tatlı bunlar oldu iki gündür yemiyordum azcicik iki parça meyve de bozmaz sanırım tatlı hala yemiyorum 🥰

O bir kaç gündür pek yoğun abla bugün biz bile bi sabah konuşabildik 🥲
Heee, yeme yoğunluğu mu yoksa ülke torpaklarına geleceğim bavul hazırlayayım, bikinilerim güneş kremlerim göbeğime korse yoğunluğu mu 🤣
Gelince birileri onu durdursun tatlıcı babalara köftecilere kebapçılara kaçacak, eşini de çilingir sofrasında fotoğraflayıp atar🤣

Heee, yeme yoğunluğu mu yoksa ülke torpaklarına geleceğim bavul hazırlayayım, bikinilerim güneş kremlerim göbeğime korse yoğunluğu mu 🤣
Gelince birileri onu durdursun tatlıcı babalara köftecilere kebapçılara kaçacak, eşini de çilingir sofrasında fotoğraflayıp atar🤣
Bence daha hazırlanmaya başlamadı.. o zaman kesin yüyoo 🤣

Aaaaaa topiğin ruhu çekilmiş🤣
Nerede buranın sorumlusu accessdenied accessdenied yine ne yiyorsun da sesin çıkmıyor çabuk itiraf et, hamburger mi tatlı mı hepsi birden mi😆
Ay takıldım bi dizi seyrediyorum bi de geçen barbekü partisinde 1 kilo almışım morallerim çöktü a komşular 😵‍💫

Günoooo
IMG_3984.jpeg

X