Zayıflıyorum yemin ettim 😐

IMG_0558.jpeg

Günaydın nasılsın abla?Mașallah bayramı iyi atlatmışsın🧿🧿
İyiyim çok şükür, sen nasılsın? İyi atlattım çünkü burada hiç akrabam yok 🤣 komşularla da ayak üstü bayramlaşıyorum, dünürler de memleketine gitti onlar olsa dünürüm baklava açıp gönderiyor al ye de löp löp et yap diye 🤣🤣🤣 gözümü döndürecek her şeyden uzak evimde sakin bol ayranlı az şekerli bayram geçirdim 😆

İyiyim çok şükür, sen nasılsın? İyi atlattım çünkü burada hiç akrabam yok 🤣 komşularla da ayak üstü bayramlaşıyorum, dünürler de memleketine gitti onlar olsa dünürüm baklava açıp gönderiyor al ye de löp löp et yap diye 🤣🤣🤣 gözümü döndürecek her şeyden uzak evimde sakin bol ayranlı az şekerli bayram geçirdim 😆
Iyiyim şükür bende aynen öyle geçirdim herkes uzakta diye işime geldi bir tarafdan🤣

Ben günlük cezaya razıyım. Ama haftalık sonuncu olmamam lazım. Bir yiğitlik yapıp ceza olarak kendimi Mune Mune ablaya teslim ettim. Ense diyorlar, boza diyorlar, 20binle ısınırız diyorlar.. :cry:

Piknik benim yaşam fonksiyonlarimdan bir tanesi, hatta en önemlisi 🤗 tamam🥹

Evet yuruyeyim ben ama gideyim 🤣

Bursa'nın bir ilcesindeyim. Ama şehir farketmez heryerde gidebilirim pikniğe🤣
Kendini bana teslim ettiysen ama piknikten de vazgeçemiyorsan kendine yeşillik salatası yapıyorsun yanına da ayran, börek yok tatlı yok, ızgara et varsa olur onu yiyebilirsin, ekmek yok ve piknikte yürüyemezsen ip atlıyorsun.
Infinite Soul Infinite Soul göster kırbacı kuzucum😂

X