Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Blossom ve process te atmıycak. Muhittin tartışmamış. Burhan gene gelmedi Woman da yok bu şekilde tablo tutmanın anlamı yok.
Zaten bu grubu kurarken kendimiz için kurduk birlikte zayiflariz tartimizi yazariz tabloya hevesimiz düşmesin katilmak isteyen katılır istemeyen katılmaz napalim artık zorla değil ya boş ver.🤷‍♀️

Günooo her zaman ki kahvaltıfan yaptım yarına kadar bir sey yemeyeceğim hafif besleneceğim tartı düzgün çıksın 😆 Delirtiyor Delirtiyor bence yalnız değilsin bacım ben de almıs olabilirim 😆😆

Tamam abla, börek, tatlı, asitli içecek ve abur cubur piknikte ilk tercihlerim arasında değil zaten. Salata, ayran ve ana yemek tamamdır. 👍 Egzersiz işini de duruma göre ayarlayacagim. Kalabalık olacağız. İp atlayamayabilirim çünkü 🤣

accessdenied accessdenied oldu kız
IMG_0558.jpeg

Arkadaşlar herkesin bilgisine tarti atarken accessdenied accessdenied etiketleyin tabloyu o düzenliyor mesaj çok olunca bulmasi zor oluyor.
Hepimiz düzenli tartilarimizi atalim lütfen aynı saat aynı gün olmasina özen gösterelim yoksa bir manası kalmıyor hevesten düşüyor insan.
Yaptım sağol 😘

Neyse ilk mesajda yazdım çarşamba tartı günü. Düzenli tartı atmayanı listeden çıkaracağım çünkü anlamı kalmadı böyle. Ama birlikte diyet yapmaya devam edebiliriz o konuda sıkıntı yok. Sadece tablo tartı vermezseniz anlamsız yani.
Evet dogru diyorsun kim atmiyorsa çıkar madem boşuna tabloda durmaninda bir manasi yok ki

Neyse ilk mesajda yazdım çarşamba tartı günü. Düzenli tartı atmayanı listeden çıkaracağım çünkü anlamı kalmadı böyle. Ama birlikte diyet yapmaya devam edebiliriz o konuda sıkıntı yok. Sadece tablo tartı vermezseniz anlamsız yani.
O tablo kolay yapılmadı sjsjs :KK70:

X