Zayıflıyorum yemin ettim 😐

İyi bayramlar dilerim Bende bugün bir tam simit yedim iki üç çatal yumurta iki küçük dilim kaşar bir bardakta çay içtim şekersiz ve biraz erken oldu sanirim bu yüzden akşamı 7 değilde 5 gbi kapatırım dün akşam da az döner ve salata yemiştim birde 3 mile Leslie yapmsitik bugün de yaparım yine muhtemelen akşam

Alıntı Yorumla

2 gündür saldım cok mutsuzum access. Dün tost yedim bugün de tam simit yarın zabah yımırta yicem akşam öğünüm de küfte ve salat başka da bi nane yok bana püü
Ya direkt göbeğim ve simit bölgem kalınlasıyor ne nalet bisey. 1 ay rejim yapıyorum 2 gün salıyorum anında geri geliyor
Aşko diyet yaparken psikoloji çok önemli. İnsan kendini robot gibi kasınca inan kilo veremiyor ve dediğin gibi bırakınca kilo alıcam endişesi olduğu için hemen şişiyor gibi oluyor. O yüzden ilk etapts yediğini azalt ve bunların az yiyerek sana kilo yapmayacağına inan. Dengeleyerek gidilirse zaten babam hep söylerdi; kilo almak vermekten inan daha zor. Yeter ki dengeleyebilelim ki zaten aşırı bir fazlan da yok

Bir sorun yok ama bilmiyorum keyfim yok ya nedensiz.Eski günleri bayramlari özledim belki de her yerde savaş kan gördükçe insaninda keyfi meyfi kalmıyor vallaha.
İnsanın bazen tadı kaçıryor sebepsiz. Yaşamak bike fazla geliyor yani. Dünya dönmeye devam ettikçe savaşlar bitmeyecek maalesef. Bu gerçeği kabul etmemiz gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…