Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bir taraftan doğanın kanunu bu inek koyun tavuk yememiz için var insanin içi acısa da kesilme şekillerine ama et insan için olmazsa olmaz besinlerden eti hayatımızdan çıkarınca bedenimiz için çok önemli bir besini çıkarmış oluyoruz.Istedigimiz her vitamini gerekli besinleri yeşillikten alamayız.Kanı en iyi artıran şey kımızı etdir.

Bu konuya hiç girmeyelim bence çünkü ben senle aynı fikirde değilim. Dünya hepimiz için var hayvanlar bize hizmet etmek için yoklar yani. Ama bu konu uzamasın.

Öyle maalesef

Yiyelim diye yoklar tamam. Her neyse bu benim düşüncem.
Bazıları bunu kabul etmesede bu 3 hayvanı Allah böyle yaratdı insanların beslenmesi için öyle olmasa yiyilmez zaten sütüde yumurtasıda şifadır yine.Benimde tavuklarim vardi küçükken hepsine isim takardım çok severdim ama sonunda annemler kesince de çok üzülüp söylenirdim.
.Hiç bir vejeteryanla kavga etmedim etmem ki niye edeyim yani. Herkesin fikrine saygı duyuyorum ve aynı karşılığıda bekliyorum bu kadar.

Ben saygı duymasam böyle konuşmam ki bi de vejetaryen de değilim ben ama seninle aynı fikirde değilim uzatmak istemiyorum çünkü bu konu çok su götürür.

Ben saygı duymasam böyle konuşmam ki bi de vejetaryen de değilim ben ama seninle aynı fikirde değilim uzatmak istemiyorum çünkü bu konu çok su götürür.
Dedim zaten ola bilir ben en yakın arkadaşımla eşimle bile fikir ayrılıkları yaşadığım oluyor çok doģal bunun için tartışmıyorum tartışmak saçma.

Dedim zaten ola bilir ben en yakın arkadaşımla eşimle bile fikir ayrılıkları yaşadığım oluyor çok doģal bunun için tartışmıyorum tartışmak saçma.
Tabii ki herkesin inandığı şey başka olabilir, fikri başka olabilir zaten tüm dünya aynı fikirde olsa çok sıkıcı olurdu
Sadece savaş katliam gibi konularda aynı fikirde olmak gerekir maalesef o konuda bile aynı fikirde değil insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…