Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ilk hafta iyi kilo verdim ama bu hafta hiç dogru dürüst spora zaman bulamadim masaj için gelen hemşire ile zaman gidiyor kenimde 2 3 kez yapiyorum yapmami soyledi çocuklardan kendime zaman kalmiyor pek.O yüzden bu hafta az olacak gibi.
Bu gun tartida 67.900 gram gördüm.

sapyoseksuel gülme şurda bi hizmet sunalım dedik hep muhaliflerin oyunu bxbxbxb
2 gündür saldım cok mutsuzum access. Dün tost yedim bugün de tam simit yarın zabah yımırta yicem akşam öğünüm de küfte ve salat başka da bi nane yok bana püü

2 gündür saldım cok mutsuzum access. Dün tost yedim bugün de tam simit yarın zabah yımırta yicem akşam öğünüm de küfte ve salat başka da bi nane yok bana püü
Aman ne mutsuz oluyorsun delirme . Habire diyet yapsam daha çok mutsuz olurum. Hayat bu kadar zevksiz bişey değil ya arada keyif lazım. Bi de çok sıkınca gerçekten geri dönüşü aşırı yemek oluyor. Sürekli diyorum kimse iplemiyor ama başka türlü rejimi bıraktığın an fazlasıyla yiyip geri alınıyo. O yüzden daralma

Ya direkt göbeğim ve simit bölgem kalınlasıyor ne nalet bisey. 1 ay rejim yapıyorum 2 gün salıyorum anında geri geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…