Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bu düzen bittiği an kilo alırsın dengeli beslenmeye çalış. Kalıcı hale getirebileceğin bir diyet en iyisi. Önce gözüm doymazsa daha çok yiyorum ben.
haklısın aslında öğlen ve akşam güzel yiyordum aralıklı oruç olarak gidiyordum yani ama bu bayram da bi 60 bari olayım istiyorum hatta cuma veya cumartesi yeşil elma detoksu yapmaya niyetlendim bi şok diyet gbi yani birazda ona hazırlık bu iki gündür yememeye çalışıyorum sonra normale dönerim normal diyete gbi ama veremiyorum yaa son 10 gündür neredeyse 62 / 61.70 / 62.80 / 62.40 gidip geliyorum deli olucam şu 61 62 döngüsünü kıramıyorum bir türlü var mı bana önerebileceğiniz bir şey her yerde tüm diyet listelerinde hatta burda biri paylaşmış vasfiye teyze akşam bile haşlanmış yumurta diyor ama sadece pişmiş yiyebiliyorum haşlama yumurtadan nefret ediyorumm bu sebeple yemeyi kestim nerdeyse ama yok 61 veya 60 a inemedim

Spor yapıyo musun

her gün tartılmak insanı strese sokuyor tıpkı hiç yememek gibi bence. Günlük egzersizi arttırıp biraz daha normal kahvaltı, çorba/ ayran az köfte gibi bi beslenme düzenine geçmek daha çok verim aldırabilir bi instagram hesabına rastlamıştım bi takım şok kilo verme şeyleri paylaşıyor bulabilirsem onu atayım ama ben uygulayamam onları
Ayyy vallahi belki bir gün beraber Aspava kemiririz
Kerimcan Ankara videosundan sonra canım çekmişti gidip yemiştim en son olur yiriz bi ssk üff yanında cacığınan.
Kız tartı hani
Dur koşuyorum iyice oyalayıp şaka şaka atacağım sonra da spor yapacağım. Spor sonrası tartıda yüksek çıkarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…