Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kızlar adet günüm yakın olduğu için şuan şişim ama yinede 200 gr gitti 😬

Eklentiler

• IMG_20240612_092803.jpg
    IMG_20240612_092803.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 22
Infinite Soul Infinite Soul kız senin egzersiz yapman lazım yoksa kilolu değilsin popo sertleştirme egzersizi karın düzleştirme egzersizi günlük yürüyüs senin gider kadın güzellik merkezine gitseydin bölgesel zayıflama yaparlardı

Infinite Soul Infinite Soul kız senin egzersiz yapman lazım yoksa kilolu değilsin popo sertleştirme egzersizi karın düzleştirme egzersizi günlük yürüyüs senin gider kadın güzellik merkezine gitseydin bölgesel zayıflama yaparlardı
Ben doğum kilomu vermeye çalışıyorum zaten bolgesel zayiflamaya ihtiyacim yok bir tek karnım için egzersiz yapıcam.Daha yaram taze biraz zaman geçmesi gerek.

ben yarın tartılıp başlangıcımı yapiciiim ama zaten 1 aydır buralarda yine takılıyordum 68 ile başlamıştımda yarın ki tartım burada başlangıç olsuunnn :KK68: bide iki gündür cacık filan öğün atlıyorum aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum kahvaltıda yok akşam da yok açım yaa açımm sizde öylemisiniz çok acıktıımmm:KK43: tabi iş yemek yeme faslına gelincede iki çatal alıyorum başka da bir şey yemek istemiyor canım bu nasıl bi kısır döngüüü
Bu düzen bittiği an kilo alırsın dengeli beslenmeye çalış. Kalıcı hale getirebileceğin bir diyet en iyisi. Önce gözüm doymazsa daha çok yiyorum ben.

X