Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Emziriyosan iyi yemen lazım ekmek tatli şekerli gidalardan uzak durmaya çalış bunlari yeme normal yemegini ye zayıflarsın zamanla halsizleşiyorsan zorlama kendini.
Bazen asiri ac hissettigmde ozellikle emzirmeden sonra tutamıyorum kendimi. Sekeri, ekmegi ve aburcuburu tamamiyle cikarttim hayatimdan

Bazen asiri ac hissettigmde ozellikle emzirmeden sonra tutamıyorum kendimi. Sekeri, ekmegi ve aburcuburu tamamiyle cikarttim hayatimdan
Bu çok normal bir şey emzirince insan susuyor acıkıyor bebegin için iyi beslenmen lazım.Çıkardıysan çok güzel o zaman kendin zayiflayacaksın bol bol haraket yürüyüş süreci hızlandıracak.

Bu çok normal bir şey emzirince insan susuyor acıkıyor bebegin için iyi beslenmen lazım.Çıkardıysan çok güzel o zaman kendin zayiflayacaksın bol bol haraket yürüyüş süreci hızlandıracak.
Evet gunluk 15 bin adım atavilecegim bir yuruyus rutini olusturdum, bol su iciyorum ve gece hicbirsey yemiyorum. Kacamakları sabah yapıyorum sonra pisman olup sporumun suresini uzatiyorum

Evet gunluk 15 bin adım atavilecegim bir yuruyus rutini olusturdum, bol su iciyorum ve gece hicbirsey yemiyorum. Kacamakları sabah yapıyorum sonra pisman olup sporumun suresini uzatiyorum
Gayet iyi böyle devam et ara sıra kaçamakla bir şey olmaz her gun 15binde adım atiyorsan sporla yakıyorsundur kaloriyi

Gayet iyi böyle devam et ara sıra kaçamakla bir şey olmaz her gun 15binde adım atiyorsan sporla yakıyorsundur kaloriyi
2 Sezeryandan dolayı göbeğim kaldı, o yüzden bölgesel zayıflamak icinde spor yapıyorum. Güzel gidiyor enerjim yukseldi. Hedefim 60 kiloya inebilmek

Yazık değilmi kadınazaten tartıda gördüģümüz rakamlar bizi üzüyor ekstra görünce ikinci şok geliyor
Uzun zamandır 91 e düştüm diye seviniyordu.tartiya çıkmadan öncede "93 oldum bu ara iyice kilo aldım" dedi .rakamı görünce şok oldu ama kimseye de seslenmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…