Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bazen asiri ac hissettigmde ozellikle emzirmeden sonra tutamıyorum kendimi. Sekeri, ekmegi ve aburcuburu tamamiyle cikarttim hayatimdan
Ben de aynı durumdayım üzülme. Şu an özel bi durumdayız, şükür ki bebeğimizi besliyoruz öyle düşün zamanla veririz inşallah yavaş da olsa. Benim de şekerim düşüyor sanki ve anlık saldırıyorum. Ama düzenli beslenerek en azından o saldırma olayını kırmaya çalışıyorum

95 kiloydum dogum yapali 6 ay oldu emzirme doneminde oldugum icin cok sıkı diyete giremedm ama hızlı başladım vermeye. 79 a gelince yavaşladı gram gram gidiyor artk, geri almadm ama hızı durdu
Diyete başlandığında ilk olarak odemden gidiyor o zaman hızlı oluyor. Daha sonrasında ideal kiloya yaklaştıkça verme hızı düşüyor yağdan vermek de zor zaten. Biraz da vücut direniyor. Sizi yıldırmaya çalışıyor. İstikrarlı bir şekilde devam ederseniz. Bir süre sonra pes eder. Daha güzel sonuclar görürsünüz. Aradaki kaçamakları bir gün sonra dengeleyebilirsiniz. 🤗

Ben de aynı durumdayım üzülme. Şu an özel bi durumdayız, şükür ki bebeğimizi besliyoruz öyle düşün zamanla veririz inşallah yavaş da olsa. Benim de şekerim düşüyor sanki ve anlık saldırıyorum. Ama düzenli beslenerek en azından o saldırma olayını kırmaya çalışıyorum
Teskkur ederm 🙏 Evet bende öyle sanki hızlıca yiyip hemen pisman oluyorum ve yuruyuse spora daha cok zaman ayırıyorum. Sanirim çok acıkmamak icin ara ara atistirmak lazm hafifçe

Diyete başlandığında ilk olarak odemden gidiyor o zaman hızlı oluyor. Daha sonrasında ideal kiloya yaklaştıkça verme hızı düşüyor yağdan vermek de zor zaten. Biraz da vücut direniyor. Sizi yıldırmaya çalışıyor. İstikrarlı bir şekilde devam ederseniz. Bir süre sonra pes eder. Daha güzel sonuclar görürsünüz. Aradaki kaçamakları bir gün sonra dengeleyebilirsiniz. 🤗
Aradaki kacamaklar olusturdugum duzeni aksatıyor ve hemen pismanlik hissi veriyor. Ilk gunler cok hizli cok guzeldi, acıkma hissim de yoktu. Gece hicbirsey yemeyince rahatca uyuyordum ama birazcik kacirsam moralimde etkileniyordu. Şuan gramdan gidiyor , su bile içsem siskinlik hissi veriyor. Sutum etkilenmedi hatta artti bile cunku sadece sut yapan seyler yiyorum ama bazen psikolojik olarak zorlaniyorum. Oyle hissettgm zamanlarda buraya girip, konusmak destek görmek cok iyi geliyo 🤗

Günaydın, -350g daha 💃

Eklentiler

• IMG_3726.jpeg
    IMG_3726.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 20
X