Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

selam millett bu defa ii haberle geldimm 1 kilo werdm wee dun brdenbre inceldgmi farkettm ust trftan okulda da kac kisi incelmssn dedi alt trfta henuz degsklk yk ama bana cok ii motwe oldu bu artık brakmstım dyeti falan smdi tam gaz dewam =))

selam millett bu defa ii haberle geldimm 1 kilo werdm wee dun brdenbre inceldgmi farkettm ust trftan okulda da kac kisi incelmssn dedi alt trfta henuz degsklk yk ama bana cok ii motwe oldu bu artık brakmstım dyeti falan smdi tam gaz dewam =))

hadi gözün aydın canım çok sevindimŞeniz

canım sevındımmm kılo vermene verırsın tabııııııı tatlımm

bende dıyet faln yokk masallah her gece spor aletınde 1200 adım atıyorum verdıgım kıloları almıyorummmm ıyıymmmm

b]canım peki hergünmü yapıyorsun bu aletle 6dk

ya bendede bi alet var hatta dur foto koyayım ama hergün yapmaya üşeniyorum bi faydası olcak gibime gelmiyo

sence bu aletinde faydası olurmuuu

buda bacak basen kısmını çalıştırıyoo [/b]

[ımg]http://img230.imageshack.us/img230/6510/stepperum8.jpg[/ımg]

cnm bısı sorcam arkadasın bahsettıgın aletı yazdıgımda bu resımdekı alet cıkmıyo ıkısı farklı sanırım bılgı verırmıısnız hangısı daha ii bıde twıst shape var oda dıgerıyle aynı cıkıyo ama senın koydugun resım farklı msjını beklıyorum cnm arkadaslar hangısı dha ii yardımcı olurmusunuz benım aradıgım da asagıdakı resım cıkıyo

Eklentiler

• $TWIST.jpg
    $TWIST.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 33
ARKADASLAR MERHABA
ZAYIFLAMAYA BASLADIM VE MUTLULUGUMU SİZİNLE PAYLASMAK İSTEDİM Bİ ARKADASIN ZAYIFLAMAK İSTEDİGİ BASLIGINA YAZDIGIM YORUMU KOPYALAYIP BURAYA YAPISTIRYORUM BELKİ SİZEDE FAYDASI OLUR İNSALLAH OLUR YANİ
bende 30 yasında 160 boyunda 77 kiloydum ne dietlere basaldım 2.günü bırakmak zorunda kaldım bazen irademe yenildim cogu zaman tansiyonum düştü bıraktım sonuca erdiremedim bi ara zayfılama ilaçları kullandım 9*10 kilo verdim 1 ayda öbür ay 12*13 kilo alarak geri aldım üstelikde aylarca 1 kilo vermedim o ilaçlar yüzünden sonra baktım olmuyor gittim eve kosu bandı aldım ilk günler ilk haftalar günde 3*5 km kosuyodum sonra onuda bıraktım uzun vadede işe yarıyor diye sonra gittim şu titreşimli kocaman aletler varya üstüne cıkıyosun titreşim vererek zayıflatıyo onu aldım ama genede oda cok pahalıydı bir dönem onuda denedim gene oda işe yaramadı delirecektim artık 160 boya 77 kiloyla resmen depresyona girecektim artık bu kilolar yüzünden dietleri basamaradım pahalı aletler aldım uzun süre kullanamadım sıkıldım ben hızlı kilo verdiren ama saglıgımı bozmayan bi çözüm istiyorum ya dedim ben artık böyle şişman şişman kalcam sanırım sonra bi büyük alısveriş merkezinin marketine girdik annemle mutfak alısverişi yapmak için bi baktım orda bi kalabalık var şu hani twist stipper lar varya hani oldugun yerde cıkıyosun üstüne adım atıyosun yaylı falan onu alıyo millet kampanyadaymıs 49 ytl ye aman dedim ben önceki aletlere dünyanın parasını verdim üstelikde markaydı hepsi onlar bile uzun vadede işe yarıyodu hatta bende yaramadı bu 49 ytlilik markasını bile duymadıgım seymi işe yarıcak dedim üstelikde ne sıkıcı oldugun yerde adım at ben onu evde oldugum yerde atarım adımı nolcak dedim hem kosu bandından ne farkı var dedim o sırada alan bi kıza sorudm böyle böyle neden alıyosun bunu diye dediki bunu kuzenim aldı yagları yakıyo kasları kuveetlendiriyo ayda 8 kilo verdi dedi ben şok tabi valla aldım hemen 49 ytl 12 taksitle hemde eve getirdim kızlar inanın bana harika bişey 6 dk da 200 adımı zor atıyorum o kadar sıkmısım yaylarını ama 6 dkda ter içinde kalıyosunuz ve bacaklarınızdan resmen et kırılıyo bide uclarına iki latik takılıyo onları cekerek kol yaglarınızı eritiyosunuz kalanıda kasa ceviriyoz sanırm onuda cekiyorum adım atarken 2 adımda bir cekiyorum zor oluyo çünkü hani tuz ekerken falan kollarınız sallanır ya böyle igrenc bi görüntüdür o görüntüden kurtuldum tas gibi oldu kollarım gömleklerimin kolları gecmesdi kollarımda artık geciyo sanıırm kollarımda zayfıladı toparlandı bacaklarımdan basenlerim oldugu yerde pantolan kalırdı artık geciyor :) bu kadar ucuza böyle güzel bişey alabildigime sasırıyorum arastırsam denk getiremezdim kalori dakika adım sayısnı gösteren bi ufak göstergesi var 6 dk da 200 adım 30 kalori yakııyorum ben bunu gün içiersinde 6 dklık 200 adımlı 30 kalorilik seanslar seklinde tekrar ediyorum fazla yapamıyorum henüz gücüm yetmiyor millet günde bir cıkısta 15 dk bile yapıymous benim gücüm yetmiyo henüz valla arkdaslar hem ucuza hemde spor yapıyorum kendimi cokda saglıklı hissediyorum şiddetle tavsiye ederim bu twist steper mıdır nedir bu ürünü dehşet bişey ben kosu bandında bile kadar terlemezdim

cnm bısı sorcam bahsettıgın aletı yazdıgımda bu resımdekı alet cıkmıyo ıkısı farklı sanırım bılgı verırmıısnız hangısı daha ii bıde twıst shape var oda dıgerıyle aynı cıkıyo ama senın koydugun resım farklı msjını beklıyorum cnm arkadaslar hangısı dha ii yardımcı olurmusunuz benım aradıgım da asagıdakı resım cıkıyo
BILGI V:1hug:ERIRSEN SEVINIRIM

Günaydın mutlu haftalar kızlar.. Artık karşınızda 1 kg daha vermiş bir frezya var. Bugün itibariyle 64 kg yum. Toplam 9 kilo gitti hedefe 4 kaldı. Çok mutluyum darısı başınıza.. :dance: :lepi: hihoyyyt Bu arada çok sessizsiniz sizde gelişmeler ne alemde yahuuuuu

kızlar sevındım kılo vermenıze bende valla yıyorum yıyorum maslallah gerı almıyorum her gece 25 dk 1300 adım atıyorumm cok faydalıııı super bıseyyyy

alt bacaklar cok kalinlastimi sizlerde?
yani baldirmi oluyor ne iste?
ben korkuyorum kalinlasacak diye, benimkiler ince öle kalsin istiyorum, o yüzden günde 650 den fazla yapmiyorum,
ama onun disinda yürüyüs falan yapiyorum, ayrica cok yapipda sonra birden birakirsak daha cok kilo alinir diye düsünüyorum.
sizce?

Konuyu acan arkadasi merak ediyorum ne oldu, steppi birakmisti, kilolari aldimi acaba ne oldu ?

Son düzenleme:
canım masalah benım bacaklar cok ınceldıı esortmanlarım bol oluyo artık hafta sonuuu yenı beden esortman lar alıcam :)))

Günaydın mutlu haftalar kızlar.. Artık karşınızda 1 kg daha vermiş bir frezya var. Bugün itibariyle 64 kg yum. Toplam 9 kilo gitti hedefe 4 kaldı. Çok mutluyum darısı başınıza.. :dance: :lepi: hihoyyyt Bu arada çok sessizsiniz sizde gelişmeler ne alemde yahuuuuu

bu bahsedilen aletlemi verdim 9 kiloyu cvp sevinirim

canım masalah benım bacaklar cok ınceldıı esortmanlarım bol oluyo artık hafta sonuuu yenı beden esortman lar alıcam :)))

üst bacaklarim benim de zayifliyor sanki ki daha cok yapmadim.
ama benim derdim alt bacakalr yani dizlerden sonrasi ???
Orasi sisermi diye düsünüyorum yani kaslasirda falan???

benimde bacakdan gidiyor sanki ama göbek duruyor sanki, sizlerden karin bölgesinde zayiflama oldumu???

Anneyimben, sen kac step yapiyorsun günde?
Hergünmü?

kızlar sevındım kılo vermenıze bende valla yıyorum yıyorum maslallah gerı almıyorum her gece 25 dk 1300 adım atıyorumm cok faydalıııı super bıseyyyy

adımlar sayıyormu bu alet canım ya benımde bacaklarım ıncelsın ıstıyorum kafam karısık yukarıya resım koydum aynı aletın ısmı değişim twıst shape var bıde omu yoksa bu aletı nerden alabılırım ınt den çok farklı fıyatlar hıcte 5o tl değil kafam karıstuı lutfen yardımcı olurmusunuzzzz
senağlama

üst bacaklarim benim de zayifliyor sanki ki daha cok yapmadim.
ama benim derdim alt bacakalr yani dizlerden sonrasi ???
Orasi sisermi diye düsünüyorum yani kaslasirda falan???

benimde bacakdan gidiyor sanki ama göbek duruyor sanki, sizlerden karin bölgesinde zayiflama oldumu???

Anneyimben, sen kac step yapiyorsun günde?
Hergünmü?

bnm de bacaklrda incelme yok sanki daa ama ustum bi anda inceldi resmen artık her goren suzulmussun dio...mirmirmirmir

adımlar sayıyormu bu alet canım ya benımde bacaklarım ıncelsın ıstıyorum kafam karısık yukarıya resım koydum aynı aletın ısmı değişim twıst shape var bıde omu yoksa bu aletı nerden alabılırım ınt den çok farklı fıyatlar hıcte 5o tl değil kafam karıstuı lutfen yardımcı olurmusunuzzzz
senağlama

cnm urunun fiyatı ortalama 80 lira kipalarda kampanyalıydı 50ye alanlar o sekilde aldılar eger bulundgun yerde kipa warsa bak derim hepsiburadada ben 65e gormustum sanki istersen ordan da alablrsnsengözlerimebaksanab

cnm urunun fiyatı ortalama 80 lira kipalarda kampanyalıydı 50ye alanlar o sekilde aldılar eger bulundgun yerde kipa warsa bak derim hepsiburadada ben 65e gormustum sanki istersen ordan da alablrsnsengözlerimebaksanab

CNM MSJIN İÇİN TESK EDERIM KIPA VAR AMA SANMIYORUM BULTENINE ARADA GÖZ ATIYORUM TAM ADI TWIST SLİPPER MI ACABAsenağlama

selam kızlar bende evde duran twist and shapimi kullanmaya başladım ama daha çok az yapabiiyorum birden yormak istemedim kendimi 100 adımla başladım hergün arttırıcam inaşllah birde şu aleti aldım ilave olarak şirkette vakit buldukça yapıcam bu aleti kullanan varmıı hiç

Twister.jpg

bel bölgesini inceltmek içinmiş, aldım bugün işyerind ebiraz yaptım
inaşllah göbek bununla basenlerde t&s le gidecek
hadi hayırlsıı diyorumm

selam kızlar bende evde duran twist and shapimi kullanmaya başladım ama daha çok az yapabiiyorum birden yormak istemedim kendimi 100 adımla başladım hergün arttırıcam inaşllah birde şu aleti aldım ilave olarak şirkette vakit buldukça yapıcam bu aleti kullanan varmıı hiç

Twister.jpg

hadi hayırlsıı diyorumm

evet canım bel inceltir bu. nereden ne kadara aldın adı ne olarak geçiyor ?

Twister.jpg

hadi hayırlsıı diyorumm

bu sağa sola dönerek mi yapılıyor canım. nasıl kullanılıyor tam olarak

X