Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ohh kızlar ne güzel 5-6 kilolardan bahsediyorsunuz inşallah en kısa zamanda verip kendinizi daha mutlu hissedersiniz sizin fazlalığınız az olduğu için daha yavaş vermeniz çok normal benim gibi 25 kilo fazlası olan birinin ilk başta 5,5 kilo vermesi normal orana vurduğumuzda ben fazlalaıklarımın %20 sini verdim ben 5 verirken sizlerin 1 vermesi normal yani sakın pes etmeyin.herkesin fazlası fazla işte bunun 3ü 5i 25 i yok.benim 25 ti kaldı 19:lepi:

slm anladımkı sızınde fazlanız çok bendede var ne ayparsam apayım veremıyuorum reductıl bıle aldım olmadı nasıl olcak bu iş

slm anladımkı sızınde fazlanız çok bendede var ne ayparsam apayım veremıyuorum reductıl bıle aldım olmadı nasıl olcak bu iş

canım bende geçen sene xenicali denedim nerdeyse ölüyordum geçen yıldan beri o hap yüzünden çok kötü bir dönem geçirdim vücudumun kimyası olduğu gibi değişmişti.şimdi hırs ettim çok kararlıyım diyetimi yapıyorum sporumu yapıyorum bitkisel zayıflamaya yardımcı destekler alıyorum bi şekilde zayıflıyorum ama gerçekten 25 gündür dikkat ediyorum ve sıkılmıyorum bu şekilde uzun süre devam edebilirim etmeliyimde zaten.canım sana yardımcı olması için lahana çorbası,mucize zayıflama iksiri,lahana yağı gibi topikleri okumanı tavsiye ederim ben ilk baş lahan açorbasıyla başladım su anda diğerlerine devam ediyorum inşallah sendede işe yarar

kızlar u aletten bende aldım şiddetle tavsiye ederim müthiş derecede bacaklar inceldi ve popom küçüldü kısacası idealime ulaştım MUTLUYUM

CNM MSJINİÇİN ÇOK TESEKKUR EDRIM BENDE SIKI BIR DIYETE BASLYCAM AMA OKADAR YOĞUN BİR KURS PROGRAMIM VARKI NE ARA ÖĞÜNUM VAR NEDE YEMEK VAKITLERIM 1AY KALDI INSALLAH BENDE OZAMAN BIRAZ DAHA SISTEML OLCAM ÖPÜLDÜN:1hug:

Huuu huuuuu kimse yok mu??? Nerede benim hırslı, atak, tatlı kızlarım ??

Günaydınlarr.. 2 haftadır abimin düğünü nedeniyle yoğundum gelemedim ama bakıyorum ki son mesaj 1 hafta önce yazılmış. kafamçokkarıştı kızlar hadin gelişmeler ne alemde bugün ayın 18 i yaza az kaldı.. Ben düğün yüzünden düzensiz yeme ve hamur işleri nedeniyle acıcık kilo aldım ama onuda bu hafta verdim hemencik kaydirigubbakcemile3 birikmesin üstümde fazlalık durmasın dimi ama kaydirigubbakcemile3 bu hafta kendime ceza verdim 5 gün spor yapacağım. Dün gece üstüme geçirdim eşofmanları bir saat egzersiz yaptım bu akşamda yapacağım yarın sabahda dışarıda spor programı yaptım. kaydirigubbakcemile2 2 kilo almıştım pazartesiden beri 2 kiloyu atmışım üstümden.hihoyyyt kesin sonuç pazartesi belli olur a.s Öpüldünüz. :1hug: a.s.

kızlar bende aldıımm 2 gundur kullanmaya basladım ama cok yoruyo benı (((((((

vermem gereken 4 kılom varr 10 dk fazla kalamıyorum sabah 10 oglen 10 ıkındı 10 aksam 10 dk calısıyorum alısır zamanla ınsallah ayaklarım tıtrıyo ınınce ustunden haman kendımı koltuga atıyorum yoksa ayakta duramıyorum :)))

sızler kac dadıka calısıyosunuz zamanla daha kolay yapılıyomu

kolay gelsin fıstığım alışırsın zamanla ilk zamanlar normalll zorlanmankaydirigubbakcemile2

kızlar bu alet göbek ve mide içinde yararlı olurmu ? yoksa sadece bacak ve basen için mi ?

Günaydın tatlım bu alet kullanmasını bilirsen bütün vucut için faydalı mide için biraz mekik çekmelisin yerimseniben

çok teşekkür ederim :)) benim derdim mide ve göbekte:))

bacak basen olarak fazla prblemim yok :) alsam mı almasam mı kararsız kaldım :)

kızlar u aletten bende aldım şiddetle tavsiye ederim müthiş derecede bacaklar inceldi ve popom küçüldü kısacası idealime ulaştım MUTLUYUM

CANIM HANGI ALETTEN BAHSETTIGINII ANLAYAMADIM KILOMU VERMEYE CALISIYORUM ELBETTE INCELME OLCAK INSALLAH AMA BACAKLARIMIN INCE OLMASINI ISTIYORUM YAZ GELIYO ELBISE ETEK SHORT GIYMEK ISTIYORUM BUNUN YÖNTEMINI BILEN VARSA SÖLESIN LÜTFEN KREM VS..delikafadulden

hatunlar ben nettetn aldım gi..gid.. dan 45 tl ye aldım çokda memnunum.çoğu zaman işden gelince yürüyüş için dışarı çıkamıyorum ama bu aletle evde çok güzel spor yapabiliyorum banada beyazfrezyacığım önermişti tekrar teşekkür ederim ona ve size şiddetle tavsiye ederim.

ne zaman aldınız acaba yenimi ? ben de baktım ama o fiyata bulamadım. biraz daha pahalı idi. birde kargosu ne kadar tuttu acaba?
teşekkür ederim.

Rica ederim tatlım ne zaman aldın? Dengeni korumaya başlatınca biraz daha yaratıcılık kattığında hem spor yapacak hemde eğleneceksin. kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…