Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

bir hafta oldu alalı şekerim ,müzikle birlikte çalışmak çok zevkli zamanla geliştirilebilir zaten

ne zaman aldınız acaba yenimi ? ben de baktım ama o fiyata bulamadım. biraz daha pahalı idi. birde kargosu ne kadar tuttu acaba?
teşekkür ederim.

açık arttırmadan almıştım canım.benim şirketin anlaşmalı kargosuyla geldiği için 15 tl ye getirttim ama normalde daha fazladır.piyasa fiyatı daha yüksek bana 60 tl ye mal oldu toplamda

Kızlar bugün canım acayip sıkıldı. Bir süredir unutma, konsantrasyon bozukluğu, yorgunluk, sık wc ye çıkma, uyku hali özellikle yemeklerden sonra bu şikayetlerim arttığı ve arkadaşlarım uyardığı için dr a gittim. Doktor şeker ve troidden şüphelendi. Kan verdim sabah sabah. Ama moralim acayip bozuldu kızlar. Napcam ben şimdi yaaa senağlama

normalde de spor yaptığım için bariz bir değişiklik hissetmedim zaten 1 hafta oldu kullanmaya başyalı ama bacaklarımın kuvvetlendiğini hissediyorum.ay sonunda ölçülerimi alıp karşılaştıracağım o zaman daha net belli olur sizi haberdar ederim.annemin dizlerinde kireçleme var çok ağrısı oluyordu onuda alıştırdım oda günde 30 dak adım atıyor ağrılarım azaldı diyor şimdi ,anlayacağınız aile boyu bir spor aletine sahip olduk :))

arkadaslar hala kipada war mı bu urun siz nerelerden aldınız

CANIM BENIM NEYDEN BAHSETTIGINIZI ANLAMADIM HANGİ ALET BU YADA NE YAPIYORSUNUZ SORDUM AMA KIMSE CEVAP BILE YAZMADI TESEKKUR EDERIM YANİİ:1hug:
sekerim ilk sayfaya bak =) ordaki ilk mesajın cwbı tum bunlar =)

arkadaslar bana yardım edin ben deracine selulit serumu ya da kremini almaya karar wermstm aslında hazır indirimdeyken ama bu baslıgı gorunce de twist stepper mı alsam diorum ne dersinz ?

kızlar artık alısıyorum bı kerende 45 dakıka kalıyorumm ter ıcınde kalıyorum :)
bodrumda kullanıyoruz annemle beraber yapmadan yarım saat yürüyorum(dum)[bir haftalık kullanamıyodum yarın yeniden başlıcam) da benim sorum 45 dakka da kaç adım atıyosun anam 30 dakka yapıyorum canım sıkılıyor

arkadslr bugun 3.gunmdu sırayla 225 300 we 150 kalori yaktım bugun 5 saat yurudugum icin 150ye bile zor tamamladım =) ben 50ser kalorilk partiler halnde yapıorm siz nasıl yapıyosunz

arkadslr bugun 3.gunmdu sırayla 225 300 we 150 kalori yaktım bugun 5 saat yurudugum icin 150ye bile zor tamamladım =) ben 50ser kalorilk partiler halnde yapıorm siz nasıl yapıyosunz
kalori değerlerin gayet güzel de ben bu 5 saat olayını anlamadım normal mı yurudun yoksa bu alette mi(aslında alette yapsanda normal yürüsünde 5 saat fazla değil mi)
ben bu arada tek seferde yapıyorum o da 30 dakka çevremdekiler bayağı bir sıkılastığımı söylüuyorlar

Günaydın kızlarr umarım hepimiz mutlu, keyifli bir hafta geçiririz.. a.s.

günaydın canımm, benim haftam dehşet yoğun başladı ama umarım keyifli devam eder.nasıl gidiyor? dün 1200 adım yaptım kendimi aşdım yani :)) banada her gören ne kadar zayıfladın diyor çok mutluluk verici ve keyifli bir durum değil mi deli _ kuzu ?

kalori değerlerin gayet güzel de ben bu 5 saat olayını anlamadım normal mı yurudun yoksa bu alette mi(aslında alette yapsanda normal yürüsünde 5 saat fazla değil mi)
ben bu arada tek seferde yapıyorum o da 30 dakka çevremdekiler bayağı bir sıkılastığımı söylüuyorlar

=) dun yuruyus yapym die cıkmıstım da kndmi a.wrs merkeznde buldum =) gezdm iste 5 saat oturmadm hic o acıdan we bugun bacaklrm acayp agrıo yurumekten mi stepperdn mı blmiorm ama iiye isaret glba =)

ben bu alet sayesinde bugün itibryle 6 kilo wermiş durumdayım özllkle bacak ve göbeğmden werdim basen ve simit diye bişy kalmadı en önemlisi de selilütlerimin gözlere görülür şeklde azalması vermem gereken bi 6 kilo daha war inş onları da weririm

ben bu alet sayesinde bugün itibryle 6 kilo wermiş durumdayım özllkle bacak ve göbeğmden werdim basen ve simit diye bişy kalmadı en önemlisi de selilütlerimin gözlere görülür şeklde azalması vermem gereken bi 6 kilo daha war inş onları da weririm

tebrik ederim selin ne güzel, sende bu aleti kullanırken takviye birşey yapıyor musun? ben kullanmıyorum ama lahana yağı filan kullananlar var,işe yarıyorlarmı cidden merak ediyorum

X