Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

merhaba arkadaşlar bende haşimoto hastasıyım zaten kilo veremiyorum bide sigarayı bırakınca 2 kilo aldım çok moralim bozuldu aybaşında kipaya gidip bu aletten almayı düşünüyorum inşallah tirot hastalarında da işe yarıyordur yazılarınızı okuyunca çok umutlandım

kızlar haber vereyim dedim alet kipada 44,9 olmuş bilginize ....
bende yarın gidip alacağım lahana çorbası lahana yağı 6 günde 2,6 kg gitti...
bununlada mayıs sonuda kadar 10 kg verebilrim inşallah tabiiki çorbama diyete devam

Wauuwww 10 dakikada 1400 adımm delikafadulden Bravoo.. Ben şahsen 1500 adımı 20 dakikada yapıyorum.. Hırs yapmışsın ben bu adımı ayakta alkışlarım şutarafagitti a.s.:enbuyukkk:

cnmmm bende 15-20 dk da yaptımm
ondan sonra 10 dk lık egzersiz yaptım
yanlış anlamışsın kuzumm yaff

angelsky tahmin etmiştim bu işte bi yanlış anlaşılma olduğunu.ben de bugün başladım steppera ama baktım mümkün olmadı 1400 adım falan.ben bu gün boyunca 1000 adım yaptım.sabah öğle akşam 50şer mekik çektim.umarım faydasını görürüz..

ben de bu urunu almak istiyorum ama yakinimda kipa falan yok tam markasini modelini ogrenebilir miyim belki internetten falan bulabilirim ya da ne bileyim kipa disinda bi yerden edinen yok mu?

Günaydınlarrrr pardon tatlım yanlış anlamışım sabah sabah daha afyonum patlamamış demek -tatlicadiarzu- :icecream: Olsun T&S çalışmışsın birde egzersiz yapmışsın ben bu ara ihmal ediyorum malesef :1no2: Darısı benim başıma :Saruboceq::enbuyukkk:

kızlar bende 1-2 aydır yapıyorum düzenli olarak toplamda 200-250cal yakıp bırakıyorum.. 1700adım falan oluyor.. toplamdada 45 dakikamı alıyor.. inanılmaz bacaklarım güzelleşti öyle kalınlaştırıyormuş falan hep yalanmış aldığımdan beri bu bahane yüzündn yapmamıştım.. ayrıca 1.5 ayda diyetle beraber 10ar cm belden ve kalçadan inceldim.. buarada ben yanlardaki kol çalıştırıcı lastikleride kullanıyorum yukarı-aşağı kol çalıştırıcılar sayesindede kol ve sırtımda harika inceldi.. karnım içinde günde 500 mekik çekiyorum böylece tüm kaslarım çalışıyor.. evet devam kızlar gerçekten çok yararlı minik olmasına aldırmayın:)))
lastikleri kullanmayı ihmal etmeyin sakın..:)

sadeceask benmi yanlış okuyorum günde 500 mekik:1shok:
ben 50 yapıyorum günde 500 tebrik etmek lazım seni
t&s benim daha 2, günün günde 500 adım yapıyorum gün gün artırmayı düşünüyorum
herkese kolay gelsin :teselli:

cnm merhabe günde 500 mekik yazmışsın bunun için mekik aleti kullanıyormusun çok merak ettim ben günde 50 mekik yapıyorum ama ölüyorum.ayrıca tebrik edrim 500 mekik 1,5 aydaki kilo kaybın nasıldı merak ettim

tatlım benim için 500 en azı 700-800 yapığımda oluyor.. mekik aletim yok kendim yapıyorum bitanem.. 10-15 dakikada bitiyor zaten.. zaman ilerledikçe alışır kasların mekik çekmeye.. t&s yavaş yavaş arttır yoksa yürüyemezsin bacak kaslarının ağrısından... toplamda 8 kilo verdim..

canım o 8 kiloyu nasıl verdin bilgilendirimisin

kızlar aslında hep biliğimiz fakat uygulamakta sıkıldığımız şeylerle verdim..
bildiğiniz egzersizleri yaptım.. yalnız 2 gün ara verdim hep çünkü beden haftanın 2 günü yapılan sporunu saymazmış,ayrıca hiç ara vermeden yaparsakta vücut benimser yapmadığımız zamanda yağ depolarmış haberiniz ola ctesi-pazar off.. dahiliyeci arkadaşşım söylemişti bunları..
diyete gelince ben soğan suyu,lahana suyu yaptım soğan suyuna bazen 1 gün ara vererek 30-40gün yaptım,lahana suyunda ise toplamda 5gün lahana suyu 3 gün ara şeklinde 15 günlük kürü tamamladım..
ikisini aynı anda yaptım ayrıca yeşil çay,lipton form plus içtim..
diyet listelerini sevmiyorum o yüzden hayatımdaki zararlı olacak şeyleri çıkarttım geri kalan protein ağırlıklı beslendim salata,tavuk,yoğurt,peynir,günde 2 dilim ekmek(beyaz ekmek),meyve ve günde bazen 2-3 yumurta yedim.. zaten soğan suyu tok tutuyor iştah kesme özelliği var boşuna ilaç kullanmayın bol soğan suyu tüketin.. arada evde minik bir oğlum olduğu için şeker,çikolata,muhallebi ıvır zıvır bol ve bende tatlı delisiyim yedim belkide hergün 1 parça kalori hesabı yaparak ama:) tatlıları 24 saat yesem hayır demem asla ama sağolsun soğan suyum hemen kaynatın sizde fıstıklar.. benim bukadar yaptıklarım umarım yardımcı olabilmişimdir..

şu soğan suyunu nasıl yapıyorsun? ne kadar soğan ne kadar su ? günde ne kadar ve ne zaman içiyorsun ? bir de ertesi güne kokusu olmuyor mu ?
off ne çok sordum kafamçokkarıştı

şu soğan suyunu nasıl yapıyorsun? ne kadar soğan ne kadar su ? günde ne kadar ve ne zaman içiyorsun ? bir de ertesi güne kokusu olmuyor mu ?
off ne çok sordum kafamçokkarıştı

canım sırayla sorularını yanıtlıyorum:)
-1 soğanın kabuklarını soyup 4e bölerek 250 gr suda 10-15dakika kaynatacaksın...
-10dakika kapağını kapat demlensin.. daha sonra limon sıkıp içebilirsin soğan tadıyla alakası kalmıyor.. günde acıktıkça 3 bardak içiyorum bazen, ama normalde sabah akşam içiyorum..
-ağzımda falan koku asla olmuyor ne içtiğimde nede ertesi gün rahat ol.. yoksa bende içemem evliyiz sonuçta zayıflayacağım diye yakışıklı kocişimden olmaya niyetim yok:jeyyar:

500 mekik çekmek kolay diil teprikler canım :hooray: arkadaşlar aranızda titresimli masaj kemeri kullanan varmı çok işe yaradıgını söylüyorlar:uhm: almayı düşünüyorum CADIARZU bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Ben kullandım tatlım bir faydasını görmedim. Spor yapmadan olmuyor malesef.. Bence egzersiz yap paran cebinde kalsın :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…