Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

merhaba canım nasılsın,nasıl gidiyor? ben buhafta kilo veremedim ama yinede mutluyum almamışım en azından kaydirigubbakcemile3

İyiyim tatlım. Uzun zamandır ne diet ne spor yapamadım 3-4 gündür toparladım yeniden başladım. Allahtan ne yersem yiyeyim kilom değişmedi. Bugün regli oldum o nedenle ne bugün tartılmadım. haftaya tartılacağım. Ahh bu hafta şöle 2 kg versem de haftaya 64kg ile açılış yapsam diyorum. :Saruboceq:

Sen nasılsın? Yavaş kilo verdiğin için almıyorsundur. Ben tatlı abur cubur yesemde almadım bir süredir. Kilo vermen durduysa metanbolizmanı şaşırt 1 hafta yemediğin yasakladığın şeyleri ye 1 hafta sonra tekrar rejimine geri dön tatlım. Görürsün yeniden kilo vermeye başlayacaksın.kaydirigubbakcemile5

İyiyim tatlım. Uzun zamandır ne diet ne spor yapamadım 3-4 gündür toparladım yeniden başladım. Allahtan ne yersem yiyeyim kilom değişmedi. Bugün regli oldum o nedenle ne bugün tartılmadım. haftaya tartılacağım. Ahh bu hafta şöle 2 kg versem de haftaya 64kg ile açılış yapsam diyorum. :Saruboceq:

Sen nasılsın? Yavaş kilo verdiğin için almıyorsundur. Ben tatlı abur cubur yesemde almadım bir süredir. Kilo vermen durduysa metanbolizmanı şaşırt 1 hafta yemediğin yasakladığın şeyleri ye 1 hafta sonra tekrar rejimine geri dön tatlım. Görürsün yeniden kilo vermeye başlayacaksın.kaydirigubbakcemile5

iyiyim çok şükür şekerim , cidden çok yavaş kilo veriyorum ama benim için iyi bir netice dediğin gibi almıyorumda. şöyle bir giriş sende spor ve diyete 1 haftada olmasada 2 haftada 2 kg verirsin eminim.diyetimi bozmaya cesaret edemem valla ne yalan söyleyeyim kilo almaktan korkuyorum.diyetle beraber hep aynı sporu yapıyordum ama bu akşamdan itibaret koşmaya başlıyorum belki şaşırırda erimeye başlarım kaydirigubbakcemile2

iyiyim çok şükür şekerim , cidden çok yavaş kilo veriyorum ama benim için iyi bir netice dediğin gibi almıyorumda. şöyle bir giriş sende spor ve diyete 1 haftada olmasada 2 haftada 2 kg verirsin eminim.diyetimi bozmaya cesaret edemem valla ne yalan söyleyeyim kilo almaktan korkuyorum.diyetle beraber hep aynı sporu yapıyordum ama bu akşamdan itibaret koşmaya başlıyorum belki şaşırırda erimeye başlarım kaydirigubbakcemile2

Hadi bakalım inşallah olmadı dediğimi yapmayı düşün kaydirigubbakcemile5

beyazfrezya yorumun için teşekkürler a.s. dedigini yapmaya çalışıcam arkadaşım

bir şey değil tatlım. oturduğun yerden hiç bir cihaz işe yaramaz tatlım bunu unutma. Az da olsa egzersiz şart. Ben çok paralar döktüm hepsi boşuna gitti. Ama T&S den memnunum. tavsiye ederim. Dün akşam lahana yağı sürdüm belime birde battap boy çöp torbasını sardım belime. giydim 2 kat. 20 dakikada su gibi oldum. Bol bol su içtim. Disiplinli bir şekilde devam edeceğim haydi gel sende eşlik et. kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5a.s.

Arkadaşlar bugün kipaya gittim.Malesef indirim bitmiş.Step aleti 89 mılyon şuan senağlama:kızgın::çok üzgünüm:

Günaydın kızlarrrr

Güneş bulutların arkasına saklandı diye bezmeyin, diyetimiz devam ediyor. Ben bu sabah 1 fincan 5i bir yerdemi içtim sonra 1 tane simit, 2dl kaşar peyniri yedim. Ve şimdi kahvemi içiyorum.. Gününüz sevgi dolu, güzel geçsin. yerimseniben a.s. :nazar:

Arkadaşlar bugün kipaya gittim.Malesef indirim bitmiş.Step aleti 89 mılyon şuan senağlama:kızgın::çok üzgünüm:

ben yaklaşık 10 gün önce 44,90 a almıştım bugün kipadaydım 99 olmuş:uhm:
bizimi takip ediyorlar biz işe yaradı dedikçe zam yapıyorlar galiba:eek:klava:

500 mekik çekmek kolay diil teprikler canım :hooray: arkadaşlar aranızda titresimli masaj kemeri kullanan varmı çok işe yaradıgını söylüyorlar:uhm: almayı düşünüyorum CADIARZU bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim
sana aslında arkadaş cevap vermiş ama ben de yorum yapmak istedim
bu kemeri aldım ve annemle beraber kullandık kullandıktan belli bir süre sonra birkaç gün bıraktım(hatta kullanım sırasında kilo da vermedim)bıraktıktan sonra olmayan göbeğim çıkmaya başladı şimdi o simitten kurtulmak için çalısyorum (yani vucudun şekli değişti)aynı etki anneme de yaptı alıcağımıza aldığımıza pişman olduk denemeni tavisye etmem yani

canım yorumun için çok sagol a.s.bu aletin bu denli zararı olacağını tahmin etmemiştim :çok üzgünüm:

merhaba hatunlar nasılsınız? bende sizin şu aleti netten satış yapan bir sitede 45 tl ye buldum.açıkarttırma bana kaldı yakında gelir sanırım bende başlarım adım atmaya:)) normalde akşamları koşmaya gidiyorum ama o kadar yoğunumki vaktim olmuyor.bu aletle evde kalori yakmayı planlıyorum bakalım ne olacak...
herkese kolaylıklar dilerim

merhaba hatunlar nasılsınız? bende sizin şu aleti netten satış yapan bir sitede 45 tl ye buldum.açıkarttırma bana kaldı yakında gelir sanırım bende başlarım adım atmaya:)) normalde akşamları koşmaya gidiyorum ama o kadar yoğunumki vaktim olmuyor.bu aletle evde kalori yakmayı planlıyorum bakalım ne olacak...
herkese kolaylıklar dilerim

Merhaba tatlım iyiyim sen nasılsın? Harika bir şey yapmışsın T&S yi almakla tv seyrederken yapmak eğlenceli oluyor özellikle aksiyon filmleri ve ekrana dansöz çıktıysaa yukardan kıvır aşağıdan tırman süper oluyor :roflol: kaydirigubbakcemile5

merhabalar ben bu t&s nın kullanımı hakkında birşey sorucam şimcik bunu kullanırken ben duvarın dipine yaslıyorum maksat duvara tutunup o şekilde yapmak çünkü elleri bırakınca dengemi kaybediyorum(normal yolda duz ayakkabıyla düşen bi insanım hatırlatıyım da kaydirigubbakcemile3bayağı denge problemim var bu da buyuk ihtimalle kilomun dengesiz dağılımı kaynaklı gibi geliyor) sizler nasıl kullanıyosun kol için olanları da kullanıyomusunuz(daha denemeye cesaret edemedim de) ben ellerimi bırakıp denemeye çalıstım ama en fazla 50 gidebildim sonra çumburlop aşağıyakaydirigubbakcemile3

merhaba,
bence diyette yapsan daah çok faydasını görürsün.mesela hamur işi,şekerli ve asitli gıdaları kesersen yararına olur.ekmeği sadece sabah kahvaltısında yiyebilirsin.bir de 5i1 yerde çayı iç.internette tarifi vardır.
kolay gelsin..

merhabalar.. ilk defa tesadüfen burda bu aletten bahsedildiğini okuyunca hemen netten şipariş verdim ve aldım.. ama daha hiç yapmadım.. bacak kalınlaştırma konusunda şüphelerim vardı bugün forumu daha ayrıntılı okumaya başlayınca.. bundan sonra hergün düzenli yapacağım ben de.. şu soğan suyu konusunda ayrıntılı bilgi verebilecek kimse var mı?? paylaşırsanız çok sevinirim..

senağlama dayanamadım tartıldım ve asabım bozuldu gram vermemişim çok dikkatli b ve tempolu bir hafta geçirmeme rağmen neden? fena halde moralim bozuk senağlama senağlama ben tatlı yerken kilo veriyodum ne bu şimdi? yemeyince protestomu yapıyor bu beden?

arkadaşlar ben bugün denedim daha şu twisterı ama 70 adımda bacaklarım kesiliyo gibi oldu bu da yaklaşık 2 dk.da.. devam edemedim.. ilk başlarda böyle oluyor muydu size de.. yani burda 1400-1500 adımlardan 45 dk.lardan bahsedeliyo da bende mi bi anormallik var??

arkadaşlar ben bugün denedim daha şu twisterı ama 70 adımda bacaklarım kesiliyo gibi oldu bu da yaklaşık 2 dk.da.. devam edemedim.. ilk başlarda böyle oluyor muydu size de.. yani burda 1400-1500 adımlardan 45 dk.lardan bahsedeliyo da bende mi bi anormallik var??

CANIM KENDİNİ ZORLAMADAN YAVAŞ YAVAŞ adım sayını arttırarrak devam et bende başlarda 3 dakikayı geçemedim o yüzden günde 10 sefer 3 dakika yaptım toplamda 30 dakikaya ulaştım ama aralıklarla tabiki şu anki kesintisiz rekorum 14 dakika ve günde 4 sefer yapıyorum gün toplamında yaklaşık 1 saati buluyorum yavaş yavaş arttır

X