Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

vaayy süpersin canımmm
darısı bizim başımıza inşallahh :Saruboceq:
Amin canım. Daha verilecek çok gramım var ama sevindim vallah. Bu hafta 2 kg vermeyi hedefledim bakalım pazartesi ne olacak? Şu kaçamakları yapmasam daha iyi kilo vereceğim de tutamıyorum malesef.. Dün akşam gaza geldim giydimde giydim üst üste, lahana yağını sürmüştüm akşam eve gidince bi güzel sarmıştım çıktım shapeimin tepesine 1100 adım yapmışım. Su gibi oldum a.s Önümüzdeki ay şu terleten eşorfmanlardan ve 2kg luk dumble lardan almayı düşünüyorum kollarım için. Kollarım gerçi tombik değil ama alt kısımlar hafif yumuşak gibi geliyor. Sarkma olmasın, accık kas yapim diyorum. Ne dersiniz kızlar? kaydirigubbakcemile5:nazar:a.s.

benim tartım yok
tartılamıyorum
70 civarı olmam lasım..
kıslar bişi soracam size...
benim bebekim var..
t&s ye bindigim zaman
uzun zaman aralıksız yapamıyorum maalesef
cunku bebekim aglıyor falan
terlemısken inmek zorunda kalıyorum
mesela bugun parca parca 19 dak. yaptım...
bi faydası oluyormu böylede??
aksamda lahana yagımı sürüp aralıksız yapmaya calısacagım...
oglum uyuyunca tabii
faydası olması için nasıl yapmam lazım ya..

benim tartım yok
tartılamıyorum
70 civarı olmam lasım..
kıslar bişi soracam size...
benim bebekim var..
t&s ye bindigim zaman
uzun zaman aralıksız yapamıyorum maalesef
cunku bebekim aglıyor falan
terlemısken inmek zorunda kalıyorum
mesela bugun parca parca 19 dak. yaptım...
bi faydası oluyormu böylede??
aksamda lahana yagımı sürüp aralıksız yapmaya calısacagım...
oglum uyuyunca tabii
faydası olması için nasıl yapmam lazım ya..

Faydası olur tabi tatlım. Bence evde boşken yağını sürün sar. Arada T&S nide yap normalde aralıksız yapsanda 1000 adım 28dk sürüyor.(bende tabi) Önemli olan düzenli olarak egzersiz yapabilmen. Bebiş uyudukça yaparsın sengözlerimebaksanab :1hug:

evet bencede faydası olur tatlım
bende 7 dakikada 250-300 adım civarı oluyordu
şimdi adımsayarı bozuldu gerçi göremiyorum ne kadar yaptığımı
yarım saatte 1000 adım falan oluyordur
hiç yoktan iyidir ara ara yapmak bile
devam et sen

bende almıştım bu aleti ama aldıktan sonra hamile olduğumu öğrendiğim için yapamadım. Zararlı olur bişi olur diye korkuttular neyse bir sürü yerde araştırdım aleti çok övdükleri için almıştım. hem yer kaplamıyor tv karşısıda filan yap canım sıkılmasın dizini izlerken yaparsın filan zaman geçtiğini anlamazsın vs vs yorumlar hep böyleydi. Doğum yapalı 1 sene oldu. Daha kullanamdım aleti 1 haftadır rejim yapmaya başladım şimdi aletle spor yapmayada başlayacam bakalım ne kadar vereceğim hedefim en az 6 en fazla 10 kilo vermek bakalım verebilecekmiyim..

sporsb003.jpg

kızlar benim aletim bunun aynısı yalnı ben bunun vidasını bir türlü bulamıyorum sıkmak için. Bir yardımcı olursanız sevinirim..kaydirigubbakcemile5

sporsb003.jpg

kızlar benim aletim bunun aynısı yalnı ben bunun vidasını bir türlü bulamıyorum sıkmak için. Bir yardımcı olursanız sevinirim..kaydirigubbakcemile5

Canım pedallarının altında vidaları. Aletin ayak (alt ) kısmı yukarı gelecek şekilde dik orada 2 adet vida var. Onları sıkacaksın gönderdikleri anahtar ile. Sakın sıkıyorum diye gevşetmeyesin. kaydirigubbakcemile3 :1hug:

Arkadaslar bende aldim bu aleti,
2 gündür aklim ageldikce 70 adim falan atiyorum, ayari ne alemde bilmiyorum ama baya sert yani böyle kolay atilmiyor ayarlar, ayrica ses cikartiyor her adim atisinda, ve benim dizime cok agri yapti.

Sizlerde böyle sorun yokmu???

Son düzenleme:
Arkadaslar bende aldim bu aleti,
2 gündür aklim ageldikce 70 adim falan atiyorum, ayari ne alemde bilmiyorum ama baya sert yani böyle kolay atilmiyor ayarlar, ayrica ses cikartiyor her adim atisinda, ve benim dizime cok agri yapti.

Sizlerde böyle sorun yokmu???

Alışkın değilsin ondan az yap sonra 3-5 arttır adımlarını. Ses sorununu pedalların alt kısmında eksanları var oralarını yağlarsan sorunu çözersin. hala cihaz sert geliyorsa o zaman tatlım vidalar göreceksin onları biraz gevşet derim sengözlerimebaksanab kolay gelsin.. Bu akşam benim T&S günüm bende çalışacağım hadin hepberaber 1 - 2 - 3 kaydirigubbakcemile5

Bugün bi 5 dak yaptim aksam da 6 dak, baslangic icin iyidr sanirim baya yoruyor ama terletmiyor.

Vallah diz agrisi aliskanlikdan mi degilmi bilemicegim,
cünkü spor salonunda spor yapiyorum , bana kalirsa bu aletle alakali, ama sizlerde olmuyorsa sanslisiniz ama genede dikkatli kullanin.

Vidalari gevset´sem acaba genede kilo vere bilirmiyim??

Bugün bi 5 dak yaptim aksam da 6 dak, baslangic icin iyidr sanirim baya yoruyor ama terletmiyor.

Vallah diz agrisi aliskanlikdan mi degilmi bilemicegim,
cünkü spor salonunda spor yapiyorum , bana kalirsa bu aletle alakali, ama sizlerde olmuyorsa sanslisiniz ama genede dikkatli kullanin.

Vidalari gevset´sem acaba genede kilo vere bilirmiyim??

jeyloocum verirsin tabi. Amaç ne? Hareket etmek, pedallar hafif olunca ağrısız kolar bir şekilde çalışacaksın evet kas yapmayacak ama kalori yakacaksın sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile5 Hadin çalışmaya devam :1hug:

Arkadaslar su üste resmi olan aletin aynisi bende de var fakat ,
o vidasi nerde nerden sikiliyor anlamadim, eger o aleti ceviriode o vida yerini resim cekip de koya bilirseniz cok sevinirim, lütfen ......

tskler.

arkadaşlar meraba

bende sporla kilo vermeye çalışıyorum

spor salonunda eliptik bisiklete biniyorum 20 dk.sanırım bahsettiğiniz aletle aynı işi yapıyo.ama çokda emin değilim.fikri olan varmı?

birde arkadaşlar birşey daha sorucam.bu alet ne kadar ses çıkarıyo.yani apartman dairesinde kulllnamak altdaki ve üstdeki komşuları rahatsız edermi.bi fikir verirseniz gürültüsü konusunda sevinirm.

hımmm

apartman dairesinde kullnamya uygun değil ozaman:1shok:

Benimki de gıcırdıyor ama kimseden şikayet gelmedi.. Hatta yan odadan bile duyulmuyor ( ben film izlerken yapıyorum).. Yağlayınca da gıcırdamıyor zaten ama ben hala yağlamadım, hep unutuyorum =)

Arkadaslar su üste resmi olan aletin aynisi bende de var fakat ,
o vidasi nerde nerden sikiliyor anlamadim, eger o aleti ceviriode o vida yerini resim cekip de koya bilirseniz cok sevinirim, lütfen ......

tskler.

Jeyloocum yeni gördüm mesajını akşam fotosunu çeker topiğe eklerim tatlım. :1hug:a.s.

Benim aletimdeki ayak ucundaki plasik cikinti asagidaki plastik ucun carpiyo ve o ses cikariyor, aslinda baya rahatsiz eden bir durum.

BU aleti saadece düz kullanmak icin ayarlamak mümkün degilmi?
Benim ki basarken yana dogru gidiyor ozaman o ayaklik yeri var yerde sabit duran oraya carpiyor ve bu beni rahatsiz ediyor:KK43:(((

Fikir veren olursa cok sevinirim.

merhaba arkadaşlar bayadır buraya gırmıyorum ben stepe bayadır yapmıyorum sebebı dızlerı ağrıttı ınanın öle fazla fazla da yuklenmedım ama,,,ismini hatırlamıyorum ama geçen ay bı arkadaşımız elmakroma başlıyacam dıordu,nasıl faydasını gördumu... bu arada eczanedekı genel fiyatını bılen var mı??

X