Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

şimdi 44.95 falan olmalı 45 diyelim işte..85 ten düştü bu alet bende 2 gün önce gidip aldım hemen ..

ya çok şanslısın maviciğim ben burda sordum spor mazemeli satan yerlerde var sadece ve en uygunu 105 den başlıyor senağlama samsunada kipa açılsın söyleyinde olur mu ?
bende nivea body cd si var onu yapıyorum her akşam ama sanırım alıştı bünyem 10 günden fazladır aynıyım

ya çok şanslısın maviciğim ben burda sordum spor mazemeli satan yerlerde var sadece ve en uygunu 105 den başlıyor senağlama samsunada kipa açılsın söyleyinde olur mu ?
bende nivea body cd si var onu yapıyorum her akşam ama sanırım alıştı bünyem 10 günden fazladır aynıyım

Tatlım üzülme ben twist shape imi bir internet sitesinden taksitle almıştım. Güvenilir ve hızlı servisleri var tavsiye ederim istersen bir oraya bak derim. Sanıyorum buradan site ismi vermek uygun değil sana özel olarak mesaj atarım. sengözlerimebaksanab Gerçi şimdi steye baktım fiyatları gene 80 lira civarı ama -tatlicadiarzu-

ayy bu akşam mutlaka yapmam lazımm
lahana yağımı sürüp
yaza ne kaldı şurda 3-4 ay
dombili gibi girmek istemiyorummm yaza

cnm evet burayada yaz başı açılmıştı sanırım iyi oldu ama bende hep duyuyordum ama düşünmemiştim almayı yarı yarıya fiyatı düştügünü burada duyunca takip etmeye başladım şanslıymışım ki hafta sonu baktım 8 küsür hafta içi baktım aradan bir hafta nile geçmemişti 45 düşmüş fiyatı nasıl sevindim görsen..bende nivea cd sinide denemek istiyorum ama bende yok bu sitedekide kalkmış sanırım..çok hareketleri zorlayıcı..arada bırakıp farklı şeyler denemek lazım vucut alışınca etki etmemeye başlıyor bir süre sonra..

cnm evet burayada yaz başı açılmıştı sanırım iyi oldu ama bende hep duyuyordum ama düşünmemiştim almayı yarı yarıya fiyatı düştügünü burada duyunca takip etmeye başladım şanslıymışım ki hafta sonu baktım 8 küsür hafta içi baktım aradan bir hafta nile geçmemişti 45 düşmüş fiyatı nasıl sevindim görsen..bende nivea cd sinide denemek istiyorum ama bende yok bu sitedekide kalkmış sanırım..çok hareketleri zorlayıcı..arada bırakıp farklı şeyler denemek lazım vucut alışınca etki etmemeye başlıyor bir süre sonra..

eminim sevinmişsindir şekerim :) ben bi topikde okumuştum sanada tavsiye edeyim,bir arkadaş nivea body nin sitesinden cd yi sormuş nasıl temin edebilirim diye onlarda adresine postalamışlar. sende bir gir bak siteye ya da ara sanada yardımcı olurlar sanırım

Sevgililer günümüz kutlu olsunnnn :asigim:
857706z9wghu074g.gif

hepinize iyi haftasonları,bol kalori kaybetmek ve kilo almamak dilerim kızlar.parartesi görüşmek dileğiyle...kaydirigubbakcemile3

Ayy kızlar bana bişiler oluyor. -tatlicadiarzu- Sabah tartıldım bu hafta hiç kilo vermemişim. :1no2: Gerçi regl olmama az kaldı ama -tatlicadiarzu- İşin ilginç yanı akşam tartıldığımda hafif kilo vermiş görünüyorum sabah daha ağır. Bu duruma bir yorumunuz var mı kızlar? :çok üzgünüm:

Ayy kızlar bana bişiler oluyor. -tatlicadiarzu- Sabah tartıldım bu hafta hiç kilo vermemişim. :1no2: Gerçi regl olmama az kaldı ama -tatlicadiarzu- İşin ilginç yanı akşam tartıldığımda hafif kilo vermiş görünüyorum sabah daha ağır. Bu duruma bir yorumunuz var mı kızlar? :çok üzgünüm:

var şekerim zırt pırt tartıya çıkma , haftada 1 bilemedin 2 kere tartıl yoksa böyle aldanıyor insan.hem sen sebebi söylemişsin zaten reglin yakınmış ondan şişsindir .
bende bu arada 60,10 kg olmuşum :dance:

bazen öyle oluyor sureklı tartılmamak lazım..insan dayanamıyor meraktan catlama aşamasına gelebılıyor ...ama moral bozmak yok bazen oyle olabılır

var şekerim zırt pırt tartıya çıkma , haftada 1 bilemedin 2 kere tartıl yoksa böyle aldanıyor insan.hem sen sebebi söylemişsin zaten reglin yakınmış ondan şişsindir .
bende bu arada 60,10 kg olmuşum :dance:

Yok bebişim haftada bir pzt. leri tartılıyorum zaten ama bir aydır dikkat ettim sabah aç karına daha ağır basıyorum akşam daha hafif. 1 kere oldu aklıma takıldı her hafta tartıldığımın akşamı bir daha tartılıyorum 2 kilo fark ediyorum. Sanıyorum bedensel düzenim farklılaştı. Aslında bir uzmana sormak lazım. Yok mu içimizde bir dr, diyetisyen, uzman felan?mirmirmirmir

Yok bebişim haftada bir pzt. leri tartılıyorum zaten ama bir aydır dikkat ettim sabah aç karına daha ağır basıyorum akşam daha hafif. 1 kere oldu aklıma takıldı her hafta tartıldığımın akşamı bir daha tartılıyorum 2 kilo fark ediyorum. Sanıyorum bedensel düzenim farklılaştı. Aslında bir uzmana sormak lazım. Yok mu içimizde bir dr, diyetisyen, uzman felan?mirmirmirmir
muhasebeciyim uymaz değil mi :roflol:
şekerim bende akşam fazla çıkıyorum sabah az.mesela dün akşam 61,50 kg tarttı beni kırasım geldi tartıyı ama sabah 60,10 kg çıktım :dance: onun için ben hep sabahları aç karnına wc gittikten sonra tartılıyorum:jeyyar:

muhasebeciyim uymaz değil mi :roflol:
şekerim bende akşam fazla çıkıyorum sabah az.mesela dün akşam 61,50 kg tarttı beni kırasım geldi tartıyı ama sabah 60,10 kg çıktım :dance: onun için ben hep sabahları aç karnına wc gittikten sonra tartılıyorum:jeyyar:

:roflol: sırnaşık şey Ben tersim anam mesela millet kahve içince uykusu kaçar ben çay. Milletti d.kontrol hapı şişirir kilo yapar ben aksine kilo veririm şişliğim iner. Uzaylı zekiye gibi hissediyom kendimi sırnaşık şey

hihoyyyt Kizlarrr aksam aksam tartıldım veeee 66.1kg geldim. Bir haftada 1 kg vermisim eyü mü? :teytey: Toplam 1 ayda çopk sıkılmadan, sıkmadan 3,5 kg verdim. delikafadulden

hihoyyyt Kizlarrr aksam aksam tartıldım veeee 66.1kg geldim. Bir haftada 1 kg vermisim eyü mü? :teytey: Toplam 1 ayda çopk sıkılmadan, sıkmadan 3,5 kg verdim. delikafadulden

Eyü de laf mı.. Süper süper.. Hep böyle devam edersin inşallah canım a.s.

Ben de günlerdir yorgunluktan 400 tane yapıp bırakıyordum ama bugün 1000 adım attım :dance:

Sen neler yaptın, paylaşır mısın tatlım?

Eyü de laf mı.. Süper süper.. Hep böyle devam edersin inşallah canım a.s.

Ben de günlerdir yorgunluktan 400 tane yapıp bırakıyordum ama bugün 1000 adım attım :dance:

Sen neler yaptın, paylaşır mısın tatlım?

valla asırı bir rejim yapmadım 1 haftadır dikkat ettim yediklerime, az yedim, sık yedim. Çaylarda seker olmadı. Arada kaçamaklar oldu h.sonu börek ve kekler mideme yuvarlandı. kaydirigubbakcemile haftada 3 gün shapemde çalıstım 1000 adım. Lahana yağımıda süründüm de gezdim. sırnaşık şey Bu kadar.. Her hafta 1 kg versem 6 haftada 6 kg mart sonunda 60 kg olurum. Üstüne 2 daha versem oyyy oyyyy hazırlayın benim 38 beden cicilerimi kızlarrr a.sa.shihoyyythihoyyyt Çıtır çıtır hatun geliyorrr savulunnnnn sırnaşık şey

Simdi içeri gidip adımlarımı saymaya baslicam görüsmek üzere.. :1hug:a.s.:nazar:

sırnaşık şey
:roflol: sırnaşık şey Ben tersim anam mesela millet kahve içince uykusu kaçar ben çay. Milletti d.kontrol hapı şişirir kilo yapar ben aksine kilo veririm şişliğim iner. Uzaylı zekiye gibi hissediyom kendimi sırnaşık şey

tebrik ederim uzaylı zekim benim :roflol: ne güzel kilo vermişsin ve spor yaptığın için eminim kolayınada geri almazsın , bende gr gr zayıflıyorum ama hiç yokdan iyidir

X