Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

vallahi bana da lazım öyle bi yöntem.. dün gece yarım kutu profiterollü dondurmayı indirdim mideyekafamçokkarıştı

neyaptınız siz bacılar durun daha yemeyin yahu,beriye için bolbol tatlı krizini kesiyor birde ıhlamurun içine bal katıp için iyi geliyor.hadi bacılarım göreyim sizi !

ayy en hafif tatlı sütlaç bencee
ama 1 kilo süte yarım çay bardağı pirinç koyup yapılcak çok az pirinçlii 1 pakette vanilyaa
oohh nasıl canım istiyor yaa şöle tarçınlı tarçınlı ölcemm

ama napayım dondurmaya hayır denilir mi? profiterollü bi de. günah ayol kaydirigubbakcemile3

ama napayım dondurmaya hayır denilir mi? profiterollü bi de. günah ayol kaydirigubbakcemile3

asıl senin burda bunu demen günah kızz! ne hatırlatıyon şimdi tamda konsantre olmuşken diyete:tomato: bu arada yanlış yazmışım biberiye yazacaktım

asıl senin burda bunu demen günah kızz! ne hatırlatıyon şimdi tamda konsantre olmuşken diyete:tomato: bu arada yanlış yazmışım biberiye yazacaktım

ah ah kendi canımı da çektirdim durup dururken:mymeka: gidiyim bi bardak soğuk su içiyim barikaydirigubbakcemile3

ayy sanki canım kekte istiyor yaa şöle cevizli tarçınlııı cokacimcoook
anam aşeriyom sankii kafamçokkarıştı

ayy sanki canım kekte istiyor yaa şöle cevizli tarçınlııı cokacimcoook
anam aşeriyom sankii kafamçokkarıştı

benim canımda 54 kilo olmak çekiyor. şöyle gözlerimi kapayım açsam bi bakmışım 54 kiloyum ayyyyyy delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

benim canımda 54 kilo olmak çekiyor. şöyle gözlerimi kapayım açsam bi bakmışım 54 kiloyum ayyyyyy delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

aah ahh onuda öyle çok istiyorumkiii
şöle bi uyusam sabah kalkmışım bi bakmışım 55 kg dal gibi olmuşum
bütün kıyafetlerim bol geliyor
allaaaaahhhhh daha ne isterimkiiiii :teytey:

ayy ne güzel hayallaer bunlar bende bi kapasam gözümü kalktıgımda 65 bilem olsam sevinecem 60 geçtimde 65 razıyım şimdi..kızlar ya neredeyse bir çok kişiye sordum bu aleti ama biri kalın bacak sevmeyenler iyi düşünsün falan yazmış..bacakları kalınlaştırmıyor demi biri bana dogru olmadıgını söylesin benim bacagım çok degil ama yinede kalın yani kemiklerim iri benim ee kiloda alınca haliyle öncelik göbegim kocaman oldu sonrasında bacak ve diger yerler..yani bununla her tarafım incelir degilmi?kipadan alacam bende ama indirimi bekliyorum bakalım..

ayy evet ya kızlar bu alet bacakalrı kalınlaştırıyor mu ben bu akşam almaya gidicem çünkü kullananlar cevabını yazabilr mi

bacaklarınız ne durumdadır bilemiyorum kızlar ama ben 10 kilo verdim 5 ay falan içinde pek fazla spor yapmadan. zaten bacaklarım bebekliğimden beri kalındı kalıtsal olarak çünkü anneminde kalındır bacakları. kilo verince baya yumuşamıştı bacaklarım yani sıkı değildi. bi kaç hafta önce başladım bu aleti kullanmaya öyle çok sıkı da çalışmadım. bacaklarım önceden çok gevşek olduğundan şimdi sıkılaşınca inceldi baya. ama sizinkiler inceyse veya zaten sıkı yağsız vs. ise kalınlaşma kas yapar mı bilemiyorum. ben de incelme oldu daha da incelicek gibi çünkü hala biraz daha gevşek ve kalınlar.

leni kac adim atiuyorsun sen günde?????

Sirkeli tarifi veren arkadas nekadar sürede bu 9 kiloyu verdin???

Yani 3-4 kez icmisin ama 3-4 cay bardagimi??? Iyi vallah ozaman:))))

evet bencede sağlıklı bir şekilde zayıflamak en güzeli ben spora ve diyete başladım sözde bugun mısafırım vardı 2 kılo daha almışımÇok üzgünüm çoook bende sağlıklı duzgun bı yöntem aruyorum bilen varsa sölesinn=)

bu sabah moralimm çokk bozuludu 14 günden beri aerobik ve stepper ile çalışıyorum (stepper ile her gün çalışmıyorum ama haftada 3 defa falan) yediklerime dikkate ediyorum ama 2 haftada sadece 2 kilo vermişim. Ben spor yapmadan da 2 kilo verebiliyordum. Bugün şevkim acayip kırıldı. kendimi motive etmek için her şeyi yapıyorum ama ümitsizliğe kapıldımm helppppsenağlama senağlama

kızlar bende lahana yağıyla spora başladım başladığımgünün ertesi günü bırakmak zorunda kaldım teknik sebeplerde dolayı
sinir oldum tamda motive olmuştum

Selam Guzel bayanlar, hic usenmeden butun mesajlari okudum ve kafam cok karisti Çok üzgünüm çoook
6 ay önce bebegim oldu ve hala 67 kilodayim.. gecende bir arkadasim 2 ayda 10 kg verdigini söylemisti özel bir sirketten diyet yiyecegi gibi bisey aldim onun aklina uyarak.. yagsiz yogurtla veya sutle karistirip iciyorsun ama tadi igrecti yani iskence resmen..
dayanamadim vazgectim.. :1no2:

simdi ise bir alette gözum takildi kac aydir aklimdaydi da ama bu aleti kullanan varmi yada yardimci olabilecek kimse var mi bu alet hakkinda acep recep :1ninca:

sadece bacaklarimdan kg vermeyi dusunmuyorum, en cok karnimin ve belimin incelmesini istiyorum.. bacaklarda incelse fena olmaz yani ..

eger olmadi ya bisiklet yada yukarida gösterdigim aleti almayi dusunuyorum :uhm:

bende bunun oturma yerı olandan var yanı hem bısıklet gıbı hemde ayakta kullanabılıyorum..
sauna sortumda var gıyıp uzerıne cıkabılırsem bayaa etkısını goruyorum da..calısma saatlerımden dolayı bı kaldıramadım kendımı..daha once 10 gunde 3 kılo vermıstım yedıklerıme de azıcık dıkkat ederek...
gaza geldım sımdı yenıden mı baslasam ne
sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…