Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

iyi haftalar herkese kilolar gidiyor umarım hepimiz hedefimize kavuşuruz koşu bandında çalışıyorum ama bi strepper alayım diyorum bu yazdıklarınızı okuyunca herkesede anlatıyorum alın die :)

off moralim bozuk valla:çok üzgünüm:
sabah tartıldım 54.7.. bugün regl oldum o yüzden sanırım böyle oldu
dün hiç stepperımla da çalışamadım zaten birazcık yürüdüm o kadar
bugün sabah nivea body cd sini yapmaya çalıştım karnım ağrıya ağrıya esneme hareketlerini tamamlayamadım yatağa attım hemen kendimi
şimdi de azıcık adım atiyim stepper la dedim 250 adım yaklaşık 6 dk falan çalışabildim
şu regl bitsin biran önce ya halsizim karnım ağrıyo midem bulanıyo şişko hisssediyorumsenağlama

ahh canım benim üzülme sen geçecek oda geçecek,reglin bitecek şişlik gidecek sonra spora devam edeceksin kilolarda gidecek kaydirigubbakcemile2 acccıık sabret şekerim

lenicim uzulme.sen 54 kiloyla aglarsan ben kendimi denizlere atiyim:teselli:
iki haftadir 64.4 kiloda sayiyorum.bugun 64.6 geldim.

ama cm olarak bakin ne kadar incelmisim.
baldirimin en kalin yeri:önceki:68cm simdiki:65cm
kalcam:önceki: 109cm simdiki: 105
belimin en kalin yeri:önceki: 98 simdiki: 95cm
yani bir ayda 3-4 cm incelmisim.
her hafta cmlerimi yazcam.sizde ölcerseniz yazin olur mu?

Yok canım, başka bir şey yapmıyorum ama lahana yağı sürmeyi düşünüyorum stepper kullanırken..

Hcr35 çok güzel inceldi maaşallah lahana yağıyla

Tebrikler, demek ki alet inceltme işini gayet güzel yapıyor :dance:

Ben de bugün ölçeyim, haftaya pazartesi karşılaştırma yapar buraya yazarım.

Haticecim bu alışkanlık olsa aslında her hafta yazsak buraya.

Lahana yağı + nivea body cd.si ileee :dance:

Bizim de stepperımız var :lepi:

Nivea body cd.sini indireli aylar oldu, 2-3 defa ancak yaptım :tomato: Sırf üşengeçliğimden.. Allahtan stepper aldım da en azından akşamları 600 tane filan yapıyorum :mymeka:

Bizim de stepperımız var :lepi:

Nivea body cd.sini indireli aylar oldu, 2-3 defa ancak yaptım :tomato: Sırf üşengeçliğimden.. Allahtan stepper aldım da en azından akşamları 600 tane filan yapıyorum :mymeka:

insan neye alışırsa ona devam ediyor, ben Allah'tan stepper almadım, dururdu vallahi bir köşede :roflol:

ay kızlar iyi fikir ben de ölçülerimi yazmadım ne zamandır : belim 70, kalçam 100 :tomato:

bencede oyle yapalim.ailskanlik haline getirelim.herkes istedigi bedene gelene kadar her hafta yazsin.

bencede oyle yapalim.ailskanlik haline getirelim.herkes istedigi bedene gelene kadar her hafta yazsin.

Tamam canım, her pazartesi yazalım o zaman.. Birbirimize destek oluruz. Yoksa Hacer'in de dediği gibi bi köşede kalabilir benim alet :smiley-cool:

Selam Arkadaşlar ben de her gün niveabody cdsindeki hareketleri yapıyorum ama stepper ile haftada 4 kereye indirdim çünkü bacaklarımın kas yapmasından korkuyorum. hafiflediğimi hissediyorum ama tartılmaya korkuyorum şubatın 14 üne kadar tartılmayacağım.Bakalım sonuç ne olacak? En son 4 gün önce ölçülerimi almıştım. göğüs: 102 bel : 82 basen: 103 Yediklerime sadece dikkat ediyorum diyet yapamıyorum. Bir aylık sonuç ne olacak bakalım yazarım yine. Öptüm hepinizi kolay gelsin...

@hcr35: tebrikler cok güzel kilo vermissin,
su lahana yagini nezamandir kullaniyorsun, cok agir kokuyormu, yaglari yakiyor heralde, cellulitlere iyi geliyormu peki?

Hint yagi icmisin kabizliga karsi, bunu nereden duydun ? Ben icildigini hic bilmiyordum bu yagi:)

Benimde normal kilom 58, boy 1,71m, su bir senedir 60-61 kg dayim ve ne yapsam veremiyorum, ki cokda spor yapiyorum ama oda heralde kas yapiyor ne bilim iste tartida yüksek gösterince insan bunalima giriyor, bende su stepperi alim bari,
cünkü ben nekadar spor yapsamda malesef terlemiyorum, o yüzdende fazal zayiflama olmuyor heralde
nivea body nerden indirdiniz?
biryerlerde link vardi sanirim ama nerde??

twistere baslayip da kilo veren varmi???

sabah klasik diyet kahvaltısı, öğlen kara lahana yemeği 1 tabak ve bolbol ıhlamur yeşilçay la güne devam ediyorum,ve mutluyum :)) akşamada fırında köfte ile finali yapacağım :)

3 gündür regldim morallerim bozuktu 56 ları görmüştüm tartıda ama sanırım şişkinlikten dolayıymış o fazlalıklar.. bugün tartıldım tekrar 54 rahatladım valla yakaydirigubbakcemile3
bi de dün gece stepperımı yağladım ciklemiyo artık tekrar başlayabilirim çalışmayakaydirigubbakcemile2

neresine sürdün canım yağıı
bide ne yağı sürdün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…