Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

neresine sürdün canım yağıı
bide ne yağı sürdün :)

hareketli yerlerine sürdüm canım gözüme neresi ses çıkarabilir gibi görünüyosa oralara, öndeki vidalarının diplerine falan kaydirigubbakcemile3
ne yağı ben de bilmiyorum ama hani kapılar ses çıkarınca falan yağlarsın ya özel bi yağla evde varmış ondan sürdüm.

slm arkadaşlar bende twist shaper aldım benımkının göruntusu sıyah bazı sıtelerde mavısıde var bunun,bacaklarım fecı tutmaz oldu 300 adım yapıyorum ben bı yapmaya...7 ay önce evlendım 52kıloyla sımdı oldum 63 bu aletı aldım. ayaraları cok sıkı ben vıdayla uğrşıp gevsetmeye calıstım ama bılmıuorum,terleme fazla olmuyor dıye termalsaunaşort ta sıparıs ettım sımdı spor yaparken onuda gıyıp bu aletı bı de öle kullanıcam kış ayı olduğu ıcın fazla ter atamıyorum,faydalı olacağına ınanıyorum

slm arkadaşlar bende twist shaper aldım benımkının göruntusu sıyah bazı sıtelerde mavısıde var bunun,bacaklarım fecı tutmaz oldu 300 adım yapıyorum ben bı yapmaya...7 ay önce evlendım 52kıloyla sımdı oldum 63 bu aletı aldım. ayaraları cok sıkı ben vıdayla uğrşıp gevsetmeye calıstım ama bılmıuorum,terleme fazla olmuyor dıye termalsaunaşort ta sıparıs ettım sımdı spor yaparken onuda gıyıp bu aletı bı de öle kullanıcam kış ayı olduğu ıcın fazla ter atamıyorum,faydalı olacağına ınanıyorum

merhaba arkadaslar
bu konuyu buraya acmamın sebebi kilo vermemin mutlulugu ve bunu sizlerle paylasmak ben gibi kilolarıyla bası dertte olanlara tavsiyede bulunmaktı ama fazla yüklenmekden diz kapaklarımda aşırı agrı olıştugu için artık bıraktım kullanmayı belki 1 ay sonra tekrar baslarım ben cok abartmıstım sayıyı abartmamak lazımd emekki her iki diz kapagım ve sağ ayak bilegimindeki agrıyı anlatamam size.ara verdim artık ve dindi agrılarım artık birsüre uzak kalıcam dayanmazsam en fazla günde 100 tane adım atar bırakırım.verdigim kiloları geri alırım korkusuyla krom içmeye basladım bakalım hepinize kolay gelsin

benim de onebody marka var sayacı kendi kendine bozuldu sürekli stopta duruyor gibi
nasıl yaptırabilirim bilen var mı acaba

merhaba ben aranızda yeniyim ben 5 -6 senedir stepper kullanıyorum acayip kilo verdiriyor tabi diyetle ve terleme eşofmanı giyiyordum ve ben bir seferde 60 dk( hatta bazen 90 dk ya kadar çıkıyordu )yapıyordum ama galiba bacaklarda kas da yapıyor onu da söylim kalın bacak sevmeyenlerin haberi olsun:))

slm kızlar bu aleti almak için kipaya gitmiştim bi kaç hafta önce çok dandik gelmişti eşime daha iyi bişey alırız demişti ve almadık. sonrada burdan bi ark dediki ben 95 kg yum kullanıyorum hiçde dandik değil, tekrar gittim kipaya aleti almak için bide ne göreyim indirim bitmiş 90 tl olmuş alet yine almadım çünkü dunlop un stepper aleti 100 tl onu alırım en azından bilindik marka dedim daha hala almadım ölee kendi çapımda spor yapıyorum paraya kıyamıyorum yaa çok pintiyim sanırım, böle giderse veremicem kilo falan birinin bana git al şu aleti çok faydalı demesi şart walla :mymeka: senağlama

şebnem 1978 sen sadece twist kullanarakmı kılo verdın ,kusura bakma krom nedır,kaç kılo verdın paylaşırmısın

ben yenıyım de bu araada hepınızın profolıınızın altında ıdaal kıla ve zayıflayla ılgılı durum resımlerı koymussunuz nasıl yaptınız onu bı de profıle resım eklemeyıÇok üzgünüm çoook

sislicam
canım ben steperla 4*5 kilo arası kilo verdim ama artık bıraktım devam etmiycem ona yada dedigim gibi günde 100 tane falan yapıp bırakıcam diz kapaklarımı ve ayak bileğimi zorlamasın diye.tvde doktorun biri demiştiki ömür boyu aynı seviyede yapabileceginiz bi spor secin kendinize mesala tenis cok kilo verdirir ama ömür boyu hergün tenis oynayamassınız ve oynamadgınızda tekrar kilo alırsınız yada hergün 5 km yürümessiniz ve bırakınca ara verince gene kilo alırsınız o yüzden hergün ve ömür boyu yapabileceginiz spor secin demişti dogruda valla ben stepera cok yüklendim kiloda verdim ama şimdi diz kapaklarım halloldu :) ve bıraktım eminim geri alacam kiloyu ama bastan beri hergün zorlamadan bi sayı belirleseydim hergün o kısıtlı sayıyı yapardım o yüzden az miktarda devam edicem
kroma gelince krom günlük her insanın vücudunda olması gerekn bi oran normalde bi insanın günde 50-200 mg krom alması lazımmıs besinlerden ama buda o beisnlerin içinde yag kaloriyide getiridigi için kiloyada sebeb oluyormus ben doktorların yalancısıyım :) neyse bende krom kapsulünü aldım 1 kapsulü 200 mg zaten zayıflamaya faydasına gelince tatlı krizini kesiyor iştahını azaltıyor aclık krizlerine girmiyosun bide kronik yorgunlugu önlüyor vücuttaki fazla yagın yakılmasını saglıyormus kısaca durum bu yani

Son iki hafada rekim yapmadan üzüntüden 6 kilo verdim. Vermeyi istiyodum zaten öyle yada böyle kendiliğinden gidiverdiler. Tekrar almamak için uğraşacağım bundan sonra...

bu sırrı ılk kez sızınle paylaşıyorum sıkı durun:a bardak bilidiğiniz sirkye 1 avuç biberiye koyarak 10gun turşu gibi bekletıp sabah akşam bı çay bardağı içtim ama neredeyse mıdem ağzıma geldı dakıkalarca kıvramdım kustumm bööööööööö bişi yani anlayacağınız ama sonrasında hiç bi spor ve rejim yapmadan tam 9 kilo verdımm ve sadece 3-4 kez dayanabildim ve sonra kilo almak için doktora gittim 49a düşürdü beni.... ama şimdi evlilikten geri aldım ama bu yöntem çok iğrenç....dedimki güzelleşmek adına değer dedim doğruu ama çok kötü ben bu yöntemi şuan buraya yazarken bile miğdem bulanıyor....:tomato:

tarifi size koplayanmadıgı için yazıyorum.. 4 bardak saf sirkeye 1 avuç biberiye konur.10 gün beklettikten sonra temiz ve ince bi tülbentten süzülür.sabah akşam 1 çay bardağı içilir...
NOT:ben burnumu tutarak içiyordum sizde öyle yapabilirsiniz

sisşicam
ay canım o sirke nasıl içilir yaa ben hayatta içemem ama 9 kiloyuda duyunca insana cazip geliyo ama içilmez o yaaa.genede aklımda dursun bakalım
bu arada ben ebru şallının pilates cd sini indirdim netten 2 gündür onu yapıyom karın kaslarımdan baska biyerim yanmıyo agrımıyo terlemiyorumda yaparken ama bakalım göbekden ümitliyim tek karın kaslarım yanıyo çünkü tavsiye derim

günaydın kızlar,cesaretinden dolayı sislicam seni tebrik ederim,nerden öğrendin bu yöntemi yoksa senin mi icatın?.dua et sadece 9 kilo gitmiş sen toptan gitmemişsin.boşver bacım sirkeli biberiyeyi ,diyet yapalım,spor yapalım biberiyeyi taze taze içelim olmaz mı?

Son 3 gündür stresden mı, sıkıntıdan mı yoksa başka bişiden mi bilmem deli gibi tatlı istiyor canım kuduruyorum resmen yahu. Pratik bişiler hazırlayacak vaktim de yok. Ne naneli sakız ne de elma tutamıyor beni son 3 günde 2 kazandibi + 1 profiterol + 1 çokonat götürdüm. Şöyle müşgül, vaktin olmadığı durumlarda var mı şu krize karşı pratik bir yöntem, tavsiyeniz ??? diye sormuştum. fisfisfis

X