zayıflamak...

bir de önce kilo vereyim sonra sıkılaşayım düşünceniz normalde doğru ama sizin için gerek yok, siz zaten boyunuza göre normal bir kiloya sahipsiniz. direk sıkılaştırıcı sporları deneyebilirsiniz, zararını görmezsiniz.

Boyuma gore belki kilom normal ama dogumdan sonra gobek basen ust bacak sorunum oldu yagli yagli simitler kiyafette belli olmasada onlardan kurtulmak istiyorum

ben salağım ya 1.5 senedir kasıyorum kendimi zayıflamak için ama 2 haftada da sonuç alınıyormuş tüh nasıl bilmem bunu
Estagfurullah .ben bi sonuc almadim yanliz kalin olan ust bacagim sıkılasti biraz o kadar .bu surede hic tartilmadim ama bence bi degisiklik yok bacaklatimdaki sıkılasma disinda

Boyuma gore belki kilom normal ama dogumdan sonra gobek basen ust bacak sorunum oldu yagli yagli simitler kiyafette belli olmasada onlardan kurtulmak istiyorum

ben de 6. ayımda spor salonuna başladım, sezeryan sebebiyle sadece kardiyo yap demişlerdi.

eliptik ve koşu bandında çalıştım. bir süre sonra da yüzmeye başladım.
eliptik ve yüzme birlikte popomu erittiler, basenlerim hala duruyor ama kendileri ergenlikten beri benle birlikte oldukları için gitmeleri o kadar kolay olmayacağını biliyordum.

diyet için de zayıflama gruplarına bakın, herkeste farklı yöntemler işe yarıyor, herkesin tarzı farklı, ben karatay usulü ara öğünsüz besleniyorum mesela, emziriyorum da sorun olmuyor.

doğru düzgün kas yapmak için aylar gerekir, ayrıca kas korkulacak bir şey değil.vücudunuzu güzel ve çekici gösteren şey düşük yağlı kas yapınızdır bunu unutmayın

Yaa diyet olayini pek sevmiyorum istersem yaparim ama bana pek saglikli gelmiyor .bende herkse gore idaeal kilodayim ne gerek var ama ven kendimi boyle begenmiorum dogumdan once kilo almayacalisan biinsandim basen lain ust bacak gobek hic bilmedigim icin sevemiorum boyle kendimi

Haklisiniz .ust bacagimda kas oldu sanki genis ve sıkı yuruyusu birakipmi zayiflasam acaba .zayifladiktan sonra sıkılasilirim .hangisi fogru olur bilemedim
sırf yürüyüşle üst bacakta öyle görüntüyü şişirecek kadar kas olmaz 2 haftada. 3 aydır fitnessa gidiyorum bara ağırlık takıp squat yapıyorum kas gelişsin diye .. Yeni yeni gelişim gösteriyorum daha. Öncesinde 2 ay sıkı diyet ve sizin gibi yürüşle 2 ayda tam 14 kilo vermiştim. Geri de almadım o kiloları üstünden 1.5 yıl geçti

Yuruyusu kac dk ve nasil yaptiniz tempolu yuruyerekmi koşumu iyi vermissiniz masallah bana bi on kilo lazim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…