Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

bende kızıma tedavi ile hamile kaldım en son rahim filmi çekildim ve etkili oldu yumurtalarım tembeldi benim
nasıl yani anlamadım rahim filmi çektirdin ne yaptılar canım rahmine ya da yumurtaların tembeldi ya iğne bişey mi vurdular da hamile kaldın anlamadım :KK43:

nasıl yani anlamadım rahim filmi çektirdin ne yaptılar canım rahmine ya da yumurtaların tembeldi ya iğne bişey mi vurdular da hamile kaldın anlamadım :KK43:
iğne ilaç hepsini denedim olmadı takdiri ilahi en son rahim filmi çekildim doktorum 6 ay gözüme gözükme hamile olarak gel dedi ve ilk ayı mucize gibiydi hamile kaldım :)

iğne ilaç hepsini denedim olmadı takdiri ilahi en son rahim filmi çekildim doktorum 6 ay gözüme gözükme hamile olarak gel dedi ve ilk ayı mucize gibiydi hamile kaldım :)
Allahın hikmetine bakarmısın yaa :) bizde 4 aydır deniyoruz ilk bebeğimi kürtajla aldılar şimdi de hamile kalmak istiyorum olmuyo :KK43:

Günaydın canım sabah tartıda 77 yi gördüm kafaları yedim yaa :KK43: regl yakın amabu kadar da olmamalı idi :KK43:

Kıyamam yaaa :KK43: regl döneminde insan tatlıya olduğu kadar tuzluyada saldırıyo . tuzu kes regl olmadan 1 hafta önce çünkü tuzda ödem yapıyo ve şişkinlik yaratıyo :KK43: bende 73tüm regl dönemimde tartıldım 74 çıktı sinirlerim bozuldu :KK43:

Kıyamam yaaa :KK43: regl döneminde insan tatlıya olduğu kadar tuzluyada saldırıyo . tuzu kes regl olmadan 1 hafta önce çünkü tuzda ödem yapıyo ve şişkinlik yaratıyo :KK43: bende 73tüm regl dönemimde tartıldım 74 çıktı sinirlerim bozuldu :KK43:

resmen piskolojim yerle bir oldu diyet yapayım derken iki katı kilo aldım :KK43:
Kızlar moral bozmak yok
Birlikte çok güzel kilolar veriyoruz
Bu yola başladıysanız birlikte yol alalım
Diyet gruplarında 9. Takıma beklerim

X