zayıflamak ıcıııın guvenılıır dıyet arkadası arıyoruum

kızlar selam, ben de diyet yapıyrum ama diyet demek yanlış olur sağlıklı beslenmek ve vücudumuzun neye ihtiyacı varsa onu yiyebilmek bütün mesele, arada illa ki kaçamaklar olacak onları da abartmamak =)

Spor ile sağlıklı beslenme bir arada yürütülmesi o kadar kolay şeyler ki,,, Spor yapınca zaten vücut şunu istiyorum diye uyarı veriyor ve canınız onu çekiyor Yani her gün (hatta günde 2 kere) spor yapan birisinin sağlıksız şeyler yemesine ihtimal vermiyorum

Dİyet yapıcam diyet yapıcam bunu yememeliyim diye kafanızda sürekli kendinizi şartlarsanız bir süre sonra amaaan bir taneden bir şey olmaz diyip yediğiniz abur cuburların arkasını alamazsınız

Spor ile beraber sağlıklı beslenmeye başladığınızda vucüdunuzdaki farkı 1 hafta sonra anlarsınız Gözle görülür bir sonuca ulaştığınız için de ddevam edersiniz ve kendinizi zorlamanıza gerek kalmaz İnsan olarak bir şeyi birisine zorlayarak yaptırdığımızda o iş bir şeye benzemez Bu bizim için de geçerli Sporu ve yemekten kesmeyi zorunluluk olarak görürseniz bu işin sonunu getiremezsiniz

Vücudumu ve bedenimi seviyorum Onun için artık bu günden sonra sadece yararlı olan şeyleri yiyeceğim, spor yapacağım ve vücudum daha düzgün olacak EN önemlisi de sağlıklı olacağım diye tüm olaya bakabilirseniz iş tamamdır

Benide alın aranıza 1,5 ay önce doğum yaptım kilom 75 boyum 1.64 hedef şimdilik 65 emziyiyorum ama gerekli gereksiz herşryi yiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Beni de alinnnnnn :)
171 boy 68.7 kilom

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bende kadınlar kulubune baya oldu uye olalı ama şimdi kulanmaya başladım bendede kilo problemi yaşıyordum daha doğrusu halen yaşıyorum 1.65 boyum geçen sene haziran ayında 84 kiloyu görünce şok oldum yenı evli sayılırım evliliğin ilk yılları aldım kilolari neyse 1 ay spor salonuna gittim 78 kiloyu gördüm bazı nedenlerden dolayı spora devam edemedim eylül ayında yeniden spora başladım 3. Ayın bitmesine 15 gün var ben 68 kiloyu gördüm düzenli spor ve yediklerime dikkat ediyorum yaza kadar devam edicem bakalım kaç kilo alacagım belki sizi gaza getirmeye yeter yazdıklarım :)

Kizlaar bnde diyeet arkaasi ariyorum :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…