Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Kızlar ben yanlış mı yapıyorum acaba kahvaltıda geceden hazırladığım yulafı yiyorum öğlen ya tavuk ya köfte akşam yemek yemiyorum 3 lt suyumu içiyorum hergün bide 2 3 fincan şekersiz kahve içiyorum

Kendinize ödül koydunuz mu kızlar? Şu kiloya inersem şunu alacağım veya şunu yapacağım diye, yemek içmek sayılmaz 😅 böyle ödüller çok motive edici oluyor.
Dolabımda 40 bedenle 48 beden arası her türlü kıyafet var onlara sıgmak yeni kıyafetler almak bi de boydan foto çektirmek kilo ile birlikte fobi oluştu bende onun harici yüksek hedeflerim yok 😂

Merhaba ben de katılabilir miyim.
40 gün önce meme estetiği oldum.artik diyete baslayabilirim.yasim 47.kilom 83 boy 1.65
Dün itibariyle diyet ve yürüyüşe başladım.ekim ayında diyetisyen eşliğinde yola devam edeceğim inşallah.eylul ayında biraz verebilirsem çok iyi olur

Kızlar sabah kahvaltı yok ama bugün hastneye gittim geldim şimdi bı tabak mantı yedim artık ne olduysa baya açıkmistim 🤷 doktor dedi ki o gittiğin kadın yeni başlamış heralde önüne geleni doktor yapiyolar dedi benden kan istedi yarın vercem bakalım

Günaydın kızlar ☀️

Şekersiz diyet yalan oldu, dün hamburger yedim 😕 1 kilo ödem yapmış bir gecede şaka gibi 🤣

Selam kizlar! :)
Kisa ozet gecicem. 34 yaşındayım. 106 kiloyum. 2 cocuk annesiyim. Evlenirken 65 kiloydum. Hicbir bahanem yok. Yedim de yedim. Her gun yalandan diyete girdim. Gitmedigim diyetisyen, kullanmadigim iştah bastırıcı çay, ilaç kalmadı.
Hep kendime yenildim.

Şurada dişimi sıkacağım max 6 ay ama ben hep yolu uzattım.

Zararın neresinden dönsek kâr. Şu anda da diyetisyen takibindeyim. Yarından itibaren burada paylasmak istiyorun gidisatimi. Bu yolda benimle yurumek isteyen diyet arkadaşı arıyorum. Hadi birbirimizi destekleyelim!🥰
umarım istediğin kiloya en yakın zamanda ulaşırsın. bende senınle aynı kılodayım bana en ıyı gelen sey bır dıyet arkadasıydı yakın arkadasımla bırlıkte dıyete basladık suan o calıstıgı ıcın dıyet yapamıyor ben devam edıyorum ama onunla bırlıkkte yaparken daha motıve oluyordum

Kahvaltım 🥰
IMG_20240906_100518.jpg

X