Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Ama bugün yine çok kötü bişey yaptım ya ben geçen sene bir buçuk ay boyunca hiç bozmadan diyetimi yaptım ve 72 den 63 e indim bu sefer yapamıyorum ya bi türlü sürekli bozuyorum ya muhallebili kek yapmıştım saat 17 e kadarda çok güzel gitti ama bozdum ve yedimde yedim of of canım çok sıkkın 😫ama yarın çok az yiyip yürüyüşle falan telafi edicem kendime söz verdim en azından gelecek tartı gününe kadar bi daha bozmicam ve 70 e inicem
Böyle dönemler herkesin oluyor ya, bazı haftalar inanılmaz iradesiz oluyorum bazen de çok iyi dayanıyorum normal bence, arada silkelenip kendine gelebiliyorsan bozduğun dönemleri çok kafana takma

O zaman sen 10 da başlar 6 da bitirirsin zaten diyetisyenim öylesinin daha iyi olacağını söyledi 16 saat açlık 8 saat yeme süresi olarak sende öyle yapabilirsin yada 5 te bitirirsin
Hah bu olur peki kahvaltı ara ogun akşam yemeği olarak mı yapmam lazım yoksa ogle yemeği yesem olur mu

54.8 çıktım bu sabah kızlar, pizza ve pastanın ödemi gitmiş 😂 bu hafta şekersiz beslenmeyi düzenli devam ettirebilirim umarım. Bel ölçüsü alıp karşılaştıracağım salı günü

Kendinize ödül koydunuz mu kızlar? Şu kiloya inersem şunu alacağım veya şunu yapacağım diye, yemek içmek sayılmaz 😅 böyle ödüller çok motive edici oluyor.
Bu yorumu okuyunca hemen yorumumu iliştireyim şuraya:KK45:
Valla belki gülersiniz ama geçen masterchef de simit yaptılar canım öyle istedi ki çıtır çıtır evde yaptığın simitle 70 e düştüğün an simit yapcam off peynir çeşitleri alcam bi de patates kızartması oldu da bitti :oops:

Senin var mı canım

Bu yorumu okuyunca hemen yorumumu iliştireyim şuraya:KK45:
Valla belki gülersiniz ama geçen masterchef de simit yaptılar canım öyle istedi ki çıtır çıtır evde yaptığın simitle 70 e düştüğün an simit yapcam off peynir çeşitleri alcam bi de patates kızartması oldu da bitti :oops:

Senin var mı canım
Yemek içmek sayılmaz dedim bak 🤣🤣 yok neden gülelim haftalık yemek ödülü verdiğim de oldu kendime çıtır simit çok müthiş bir ödül 😋
Ben doğum günüme kadar hedeflerime ulaşırsam kendime alt üst güzel bir spor set alacağım taytlı spor sütyenli vs , 3 ay var bakalım 😁

İlk öğün kızlar airfryetda patatess :oops:

Eklentiler

• 1000008045.jpg
    1000008045.jpg
    243,1 KB · Görüntüleme: 10
Selam kizlar dün tek öğün yaptım yine tavuklu salata ile dankekin lokmalik kekinden yedim bir saat yürüdüm ben günlük tartışıyorum bu kadar az yemeye ve harekete 100 gr vermişim 😂

X