zayıflamak ıcıııın guvenılıır dıyet arkadası arıyoruum

crabo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2014
66
9
170 boyunda 85 kıloyum ızmırde unıversıte okuyorum kılolardan kurtulmaksıtıyoruuum dıyet arkadası arıyoruum

basarılar ozaman ıkımızede neyle ve nasıl baslıyoruz hedefımız ney ?

Benim hedefim simdilik 60 kiloya ulaşmak canım.evlendikten sonra 14kilo aldım ve 70 kiloya ulastim.2 bucuk kilo verdim iki hafta once sonra yine bosladim.yarin sabah en geç 9 a kadar kahvaltı yapmaliyiz yoksa bize kilo olarak geri döner.ben sabahları ilik suyun içine bi cay kaşığı bal ve limon sıkıp iciyorum ac karnına sanada tavsiye ederim.ara öğün olarak saat 10 da bi meyve öğlen 1 ve 1.30 arası ekmeksiz sebze yemeği yada ızgara et yada tavuk.saat 5.30 da yine ara öğün meyve,yoğurt yada yağsız iki galeta.akşamda en geç 7.30 da yine sebze yemeği yada et.tabi bol bol su icmeliyiz.ben pet sisemi hic yanından ayirmayacam yarindan itibaren su bittikçe doldurup içmeyi düşünüyorum.benim tavsiye bu senin yapmak yada eklemek istediklerin var mi?

benım tek bır sorunum var onun dısında herseynormal tatlı krızlerıım (

benım tek bır sorunum var onun dısında herseynormal tatlı krızlerıım (

Bende başlıyorm beraber başlıyalum karatayy diyetini uygılıcam şimdi 1.70 boyum 60 kilom bakalm nekdr sürede vericez

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende başlıyorm beraber başlıyalum karatayy diyetini uygılıcam şimdi 1.70 boyum 60 kilom bakalm nekdr sürede vericez

baslıyalım herhangı bır spor yapıyorumuyuz

baslıyalım herhangı bır spor yapıyorumuyuz

Evde nişanlım çalıltırıyor mekik ve esneme çalışıyorum ben her akşam arttırartak yapıyorum şuanda 400 mekik çekiyorum özellikle yatım mekik çekiyorm kilo verdikçe kasa çeviriyim diye akşamlarıda uürüyüşe başlıycam hedefim 8 kilo karaty ı inceledim bugün gerçekten güzel diyet aç kalmadan sağlıklı besinlerle zayıflama sen spor yapıyomısun

1 ay once sureklı yapıyordum bıraktım sımdı her sabah yuruyuse cıkacagım

1 ay once sureklı yapıyordum bıraktım sımdı her sabah yuruyuse cıkacagım

Benim tavsiyem eğer yapabilirsen akşam yürü daha çok faydasını görürsün diyete nezmn başlıyosunn 😄

170 boyunda 85 kıloyum ızmırde unıversıte okuyorum kılolardan kurtulmaksıtıyoruuum dıyet arkadası arıyoruum

Ben olabilirim😊 bu sefer vermekte kararlıyım gün geçtikçe kilo alıyorum

Arkadaslar 1.78 boyunda 70 kıloyum bitürlü zayıflayamıyorum ne yapmam gerek..

Arkads olabılırız canım benm başlayalım istersen

Canım baslamak istersn başlayalım ne dersn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…