Ben depresyona girmeden Biri yardım edebilir mi? Yok mu bir diyet arkadaşı???

Diyett nasıl gidiyorrr

Merhaba bir kaç günlüğüne bozdum. Kilom 74 Yarın devam edeceğim ♥️ Protein dietinden devam etmeye karar verdim.50 kg olmak kstiyorsanız Günde 50 gr protein tek öğünde yiyorsunuz.2 haftada yüksek yağ yakımına sebep oluyormuş. 2 hafta deneyip sonucu söyleyeceğim ♥️

Kızlar bana acil motive lazım. Çok çirkin ve yaşlı hissediyorum. Zayıflamak istiyorum.
Boy 1.65 kilo 78.500
Bir diyet arkadaşı varsa yarın başlayalım 😔
Merhaba . Benim 25 kilo fazlam var. Antalya’ da yaşayan, düzenli yürüyüş ve spor yapabileceğim birini arıyorum . Mide balonu düşünmeye başladım.

Merhaba . Benim 25 kilo fazlam var. Antalya’ da yaşayan, düzenli yürüyüş ve spor yapabileceğim birini arıyorum . Mide balonu düşünmeye başladım.
Mide balonu taktırmış ama sonra yine kilo almış tanıdıklarım oldu o çileye değmez bence kendinizi çok kısıtlamadan doğru listelerle yağ kaybı odaklı maksimum 4 ay içinde 20-25 kg verirsiniz (diyetisyenim)

Mide balonu taktırmış ama sonra yine kilo almış tanıdıklarım oldu o çileye değmez bence kendinizi çok kısıtlamadan doğru listelerle yağ kaybı odaklı maksimum 4 ay içinde 20-25 kg verirsiniz (diyetisyenim)
ya size bir şey sorabilir miyim. ben kilo fazlası olmayan hayatında hiç şerbetli tatlı tüketmeyen ama abur cuburu az da olsa bırakmayan bi tipim. yağ oranım çok fazla deli olucam. ideal kiloma 2 kg var ama 8 kg yağ fazlam var. gizli obezim resmen. bu yağları yakmak için bana çok özel, kimsenin bilmediği premium bi tavsiyeniz olur mu:)

Merhaba bir kaç günlüğüne bozdum. Kilom 74 Yarın devam edeceğim ♥️ Protein dietinden devam etmeye karar verdim.50 kg olmak kstiyorsanız Günde 50 gr protein tek öğünde yiyorsunuz.2 haftada yüksek yağ yakımına sebep oluyormuş. 2 hafta deneyip sonucu söyleyeceğim ♥️
Ay bunu merak ettim dönüşünüzü bekliyorum heyecanla 🤩💗

Benim de o kadar fazlam var ama hiç dert değil verilir. Mide balonu falan hikaye acil hepiniz protein dietine geçin. Asla aç hissetmiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey 2 hafta boyunca sadece et ve yumurta yemek

Protein dietimin 2. Günü. Asla açlık yok. Şeker isteği yok. Gerçekten inanamıyorum. Sabah 3 yumurta akşam 300 gr kırmızı et yiyorum. Gerçekten mükemmel bir şeyy
Harika aynı azimle devam bu gün tartım günüydü ve üç kilo vermişim biraz üzüldüm ama diyetisyen ilk ay kilo vermeyenler bile olabilir falan dedi umarım bu ay daha çok kilo veririm güncel kilom 75.7 😭

X