ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Menun gayet güzel tatlim iki gündür çok hastaydı tatlim ama diyetime dikkat ettimmm
Çok geçmiş olsun cnm bende de kabızlık var yaa naptimsa çözemedim bugün ilaç Almatı düşünüyorum eczaneden işte

Kilom
Geçen hafta 64.7 idi
Bu hafta 63.9

Diyetisyenin tartısi benimkini göre daha az olcuyor cnm onda tok olmama rağmen ve pazartesi 63.7 gelmiştim

Canım ben de diyetisyene gittiğimde hasta olmuştum o yüzden yag ve önemi göremedim dedi
Ama eksi ciktim canım
Geçen hafta 68.6
Bu hafta. 67.9
Ciktim sonucu beğendi regl olmama rağmen
Ama dilerim gelecek hafta daha iyi çıkarının
Senin sonucunda iyi tatlimmm

Canım gayet iyi her hafta gitsin de ne kadar giderse gitsin benim diyetisyen çok kilo vermeye karşı listemi de ona göre ayarliyoruz dedi ba kalimmm bu hafta daha dikkat edecegimmn

Canim gayet iyi harikasın diyetisyenin Hacettepe mezunu mu tarzı biraz onlara benziyor

menüm

uyanınca 1 bardak suya 1 dilim elma 1 kabuk tarçın biraz maydonoz 1 dilim limon atıp içtim

sabah: 2 dilim ananas 1 kivi 1 kk peynir 5 badem

ara 1 çay bardağı kefir 1 mandalina

öğlen: 2 tane probiyotik yoğurt 3 yk yulaf 1 kivi 1 tk tarçın 1 kuru kayısı

ara: 1 kase dondurulmuş vişne 2 dilim kepekli ekmeğe beyaz peynirle tost

akşam:1 çb haşlanmış bulgura 1 kaç tane salataık turşusu doğrayıp yedim yanında 4 yk pırasa 1 kase yoğurt

ara: 1 porçiyon ayva 1 çb kefir

su 3 lt

spor yarım saat +yarım saat yürüyüş

Makbusumm ne yapiyorsunnn konusamadik ya okulum çok uzak bir koyde aksam da spora gidiyorummmm çok yoğun geçiyor günler ugrayamiyorum tatlimmm

Canım suan bilmiyorum diyetisyenin nere mezun olduğu ama adam çok teknik çalışıyor çok prensipli bir adam kaçamakları hiç affetmeyen bir tip işinde disiplinli

Canım suan bilmiyorum diyetisyenin nere mezun olduğu ama adam çok teknik çalışıyor çok prensipli bir adam kaçamakları hiç affetmeyen bir tip işinde disiplinli
O tarz diyetisyenle re bayılıyorum tatilde gittiğim bi diyetisyen vardı kadın her hafta yediklerimi yazmami istiyor ve kontrol ediyordu yaptığım hatalara çok kızıyordu ama yediklerime değil psikolojik olarak çok takmistim ve sürekli bi kilo veremediğime inanıyordum o konuda çok faydası oldu insanın işine saygısı olacak ya bambaşka oluyor gerçekten ve canım diyetisyen seni basaracaguna inandırdigi zaman yüksek kalorili bile olsa diyetin zayıflıyorsun bu işin psikolojik boyutu gerçekten önemli

Menüm

Sabah 1 dilim tam tahlili ekmek 1 kk peynir 5 zeytin yesillik 1 tk şeker ilavesiz reçel

Ara 1 çay bardağı kefir

Öğlen 6 yk ıspanak 2 köfte et 1 kase yoğurt

Ara 2 dilim tam tahlili ekmeğe beyaz peynirli tost biraz yere

Ara 10 fındık 1 kuru kayısı

Akşam 6 yk brokoli 2 köfte kadar tavuk göğsü 1 kase yoğurt

Ara 1 porsiyon ayva 1 bardak süt

Su 3 lt

Spor yarım saat + yarım saat yürüyüş
Süper bir karın dvd si pilates

Evet haklısın t atlimmm diyetisyenin işinde pre

Merhaba diyetikom ve makbusum bugünlerde eşimin mersin e nakil olma durumunun belli olacağı zamanlar daha bir cevap gelmedi bu ne zaman belli olacak diye sıkıntılı stresli zamanlar geçiriyorum ama bu arada diyetimi de ihmal etmiyorummm

Bu belirsizlik stresli bekleyiş insanı yoruyor inşallah bugün belli olur mu artık bu stresli bekleyisler insanı yoruyor icimden bir ses bugün belli olacak diyor ve onaylanacak diyor

Inşallah mersin e gitmek hakkımızda hayırlısı olur mersini çok seviyorum nigdeyi bir türlü sevemedim gitti sıkıcı dar a sosyal bir yer ama huzurlu bir şehir biliyor musun diyryikommm bu belirsizlik netlesse biz de önümüzü görürüz eğer olmadi derlerse esim sırf tayin başka şehre olsun diye kpss çalışmaya devam edecek zira kadrolu ama belediyede olduğu için tayin hakkı yok

Bu belirsizlik stresli bekleyiş insanı yoruyor inşallah bugün belli olur mu artık bu stresli bekleyisler insanı yoruyor icimden bir ses bugün belli olacak diyor ve onaylanacak diyor
inşallah hakkınızda hayırlısı olur kuzum

Bende Adanaya gidebilmek çok istiyorum Adana'nın da Doğu tarafları zorunlu görev olmuş açılırsa yazacağım bu sene inşallah rabbim ikimizin de gönlüne göre verir

Aman makbusum
Amann makbusum yazamadim sana olmadı bizim is

Slm diyetiko güncel kilom 62.2 idi geçen cuma bu aralar takıldı kilom benim de dengemizi bozuldu bi kaç gündür her şeyi yedim ama diyetisyene gittim tekrardan anlattım olanlari yeni liste aldım yarın başlıyorum şu kalan 4 kiloyu da verip mezun olacağım inşallah

Sevgili günlüğüm motive olmak için meğer seni okumam yeterli imiş yarın tam gaz başlıyorum diyetisyenim önce iki günlük protein arkasından normal diyet verdi bakalım bu hafta inşallah 61.9 görsem on numara olacak sayfaları okudukça eski halime hayran kaldım nasılda istikrarlı be deli gibi spor yapan şimdi o zamanki sporun yarısını yapmıyorum tabi sorumluluk şimdi çok fazla ama çok iyi motive oldum yaşadığım bu GEREKSİZ buhrani aşıp hedefime ulaşacağı inşallah bu günlerde bi garip oldum gerçekten beceremedim imi düşünmeye baslamistim ama sağolsun diyetisyenim yureklendirdi şu an çok daha iyi ve kendimi çok daha güçlü hissediyorum başlamak için yarın 2 günlük proteinle bomba gibi geliyorum

Bwnde menümü yazayım

Sabah 2 kk peynir 1 zeytin yesillik

Ara 1 bardak süt

Öğlen 5 tane köfte salata 1 kase yoğurt

Ara 1 elma 2 ceviz 1 kk peynir

Aksam 100 gr tavuk göğsü 1 bardak ayran

Ara 5 hurma 5 badem

Spor gidemedim yoğunlukta

Su 2 lt oldu 3 yapmaya calisacagim

Sevgili günlüğüm bu gün çok sınavlardan geçtim okulda baklava aldılar simit Le Nutella yediler elimi sürmedim spor salonunun önünde yol çalışması vardı arabayi park edecek yer bulamadım sonra da dolaşırken baya zaman geçti gitmedim evde bişiler yapacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…