ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

bugünki menüm:
sabah: 1 tk labne 1 galeta

ara: sınırsız domates

öğlen: 1 çay brd haşlanmış kara bulgurla domates ve maydanozlu salata

ara: 1 kase karadut 5 badem

ara: yarım paket bisküvi

akşam: tavuklu domatesli şehriye çorbası

ara:1 kase karadut 1 çb kefir bugün de geçti

slm hanımlar nasılsınız bakalım bugün yeni diyetimdeki ilk haftayı tamamladım bakalım yarın nolicik
sabah uyanınca: aynı karışımdan içtim

sabah: 1 kase yoğurt yarım paket diyet bisküvi

ara: yapamadım

öğlen: 1 kase yoğurt bir elma 1 armut 1 havuç

ara: 1 armut

ara: 1 muz

akşam: 1 yuvarlak minik kepekli ekmek keçi peyniri roka marul domates salatalık

ara: bissürü ottan çay yaptım kendime 2 büyük kupa ve maalesef 4 kare bitter vazgeçemiyorum şundan yaa

benimde varya iyi hoş da bi şekilde spora da başlamam lazım okuldan da ölü gibi geliyorum daha öğrenci de yok üstelik

bakalım yarın ikinci listeye geçiyorum iki gün su atıcı 3 gün yağ yakıcı ve 1 gün hızlandırıcı olmak üzere üç liste var bazı şeyleri bulamadım değiştircez artık sürekli kivi demiş mesela kilosu 15 liraydı yaa ananas da bulamadım bu hafta elmaya< armuda talim balkabaklı bi çorba vardı valla balkabağı da bulamadım bakalım uydurcaz bişiler yarına tartı hepimizin yüzünü güldürsün kızlaar

bugün tartıldım aslında çarşamba günü 64.1 görmüştüm bugün 64.5 olur böyle dalgalanmalar deyip moralimizi bozmuyoruz sonuçta bir hafatada 1100 gr hiç fena değil bugün dediğim gibi yeni listeye başlafım bakalım nasıl olacak
bu aralar çok miskinim bişi yapasım yok sürekli yorgunum bi türlü anlayamadım sebebini ama buna dur demek lazım evimin işi spor hepsi aksıyor o zaman da strese giriyorum gerek yok di mi ama o zaman bu haftanın adını silkelenme haftası koyuyorum

slm diyetiko
bugn iyi gittim pazar olmasına rağmen bu sabah 63.9 gördüm kızlaaarrrrr yarın okul var yine bi insan mesleğini bu kadar mı sevmez be yaaa
ayyy iki gündür yaazmamışım resmen nasıl unutmuşum afedersin diyetikom tabiki diyetime devam etmkteyiimmmmm

menüme geçeyim
uyanınca: dünki çaydan
bu arada bu yazdığım pztesi ve salı da menüm olacak

sabah: 1 yumurta 2 ymurta beyazından maydanozlu omlet

ara: 1 avuç altın çilek 1 çb kefir

öğlen: mantarlı dana bonfile salata

ara: 1 sütlü kahve(normalde bi meyve ve kefir olmalıydı)

ara: 5-6 badem(3 mısır patlağı olmalıydı)

akşam:dana kuşbaşı salata
ara: 1 meyve 1 çay bardağı kefir iyi gittim iyyii

bu arada sevgili günlüğüm hayatımla ilgili radikal kararlar aldım bundan sonra yeni sloganım

AZ UYU ÇOK ÇALIŞ

PLANLARIM
  • ERKEN YATIP ERKEN KALKILACAK
  • GÜNLÜK 30(EN AZ ) SYF KİTAP OKUNACAK.
  • EVİM SÜREKLİ DÜZENLİ VE TEMİZ OLACAK
  • GÜNLÜK EN AZ 40 DK EGZERSİZ YAPILACAK
  • SAĞLIKLI BESLENİLECEK

Merhaba Makbule
Başlıkta Taylan Kümeli'nin kitabını okuduğunu öğrenince ilk mesajına baktım son 2 sayfanı da okudum maşallah güzel ilerliyorsun
Yorgunluğun varmış görünce yazayım dedim, bende de Mart'tan beri var kendime kızıyorum iyice uyuşuk oldun diye ama meğer kan değerlerim düşükmüş hatta dr.a sordum önceden de kansızlığım vardı bu kadar yorgunluk yapar mı diye sormuştum yapar demişti bir baktır istersen
Bir de aklıma takıldı, diyetisyeni neden bıraktın?

merhaba sevgili lily hoş geldin günlüğüme bi ara bende de vardı demr eksikliği önerin için çok tşk ederim bende gidip bi yaptırayım kan testlerimi

diyetisyeni kio vermemin durduğu bi dönemde bi ürün kullanmaya başlamamla birlikte bıraktım tabiki ürünler de süreklilik arz etmeyip bi de tatilde 4-5 kiloyu geri alınca yeni bi yol arıyordum taylan kümelinin kitabına rasladım menüler hoşuma gitti ve böylelikle taylan kümeliye başladım onunla devam ediyorum işte şimdilik iyi gidiyor ama diyetim bitiğinde kilo koruma diyeti almak için tekrar gideceğim diyetisyenime

bugün ki menüm
sabah 1 haşlanmış tam yumurta 1 de beyazı domates salatalık
ara:1 dilim baklava arkadaşlardan birinin taynı çıkmış almış okulda dayanamadım

öğlen: 1 alabalık buğulama salata

ara: çeyrek armut çeyrek elma çeyrek şeftali çeyrek muz 1 bardak kefir

ara: 4 tane form mısır patlağı

akşam: tavuk sote salata

ara: yaapmıycam baklavadan dolayı

boool booll otlardan karışımlı çaylar

tabiki pilates yaptım kitabımı yatmadan okuyacağım evimi güzelleştirmek için bişi yapmadım ütü yapacağım bence o da sayılırr

canım merhaba.
topiğin hayırlı olsun.
sanırım yeni atandın. branşın neydi?
karatay topiğinden hatırlıyorum bende seni.Karatay kilo vermek için iyiydi bence ama koruma dönemiğnde zorluyor. bende karbonhidratsız mutsuz olduğumu öğrenmiş oldum; Karatay sayesinde.
her vücudun şifresi farklı bence de...
aldığın kararların hepsinin altına imza atıyorum.
benim 2 çocuğum var, eşimde evde çalışıyor. dağınıklığım asla bitmiyor. okuldan eve gelince yğılıp kalıyorum ama dağınıklık sinirlerimi bozuyor. eve girdiğimde evim düzenli, derli topluysa benden mutlusu olmaz.....
okul başladı bende sporu boşladım. sadece Tibet yogası yapıyorum.
benimde herşeye yetişmek için bir an once kendime günlük progam hazırlamam lazım.
düzenli spor yapınca kesinlikle daha mutlu hissediyorum...
şimdi sporum geceye kalıyor, hem spordan metebolizma canlanıyor, hemde ben duş alınca çok dinçleşiyorum, uyku saatim 2 saat ileri kayıyor. Uykumu alamayınca sabah erken kalkmak ölüm gibi geliyor.
eğitimde de, günlük yaşamda da plansız programsız hiç bir şey olmuyor...

merhaba canım günlüğüme hoşgeldin bende karatay yaptım iyi de kilo verdim zamanında ama dediğin gibi karbonhidrat almadğım zaman bende hem mutsuz oluyorum hem de yorgun oluyorum geçen sene atanmıştım canım branşım rehberlik sende neyden yoruluyorsun ki dediğini duyar gibiyim ama okulumu hiç sevmiyorum ilkokuldayım ve çocuklara ulaşmakta çok zorluk yaşıyorum urfada bi kenar mahalledeyim ve veliler müthiş ilgisiz ve cahil sonuç olarak tükenmişlik sende çocuk da var o tabiki çok daha yorucu ama bildiğim bişi var bişiyleri yapamıyorum diye hayıflanmak yerine harekete geçmek gerekiyor yoksa erteleye erteleye bir de bakıyorsun ki istediğin hayatı deil hayıflanmayla geçen bi hayatı mutsuz şekilde yaşamışsın ama hayatın amacı mutlu olmaksa amacımızı baltalayarak başarıya ulaşamayız
uykuya da kendimi alıştırmaya çalışıyorum aslında en güzeli sabah namazından sonra yatmamak ama daha kalkmayı beceremiyorum namaza bi de o var tabi
bi de ben yeni evliyim eşimin ataması bu sene olacak inşallah öyle olunca pek eşyam yok evimde perde falan evimi güzelleştirmek derken evim için yeni bişiler almak ama tabi temiz ve düzenli olmazsa hiç bişiyin anlamı olmuyor velhasıl önce planlamak sonra harekete geçmek gerekiyor biz eşimle eve şu oyuncak tahtalardan aldık ona yazdık kurallarımızı eşim de zayıf bu arada vücudunu geliştirmeye çalışıyor o kurallara uynmaya çalışıyoruz dün uyduk bakalım sıra bu günde amma da çok yazdım yahu böyle işte sana da kolaylıklar diliyorumm

slm sevgili günlüğüm nasılsın bakalım bugün sevinçli bir haber aldım çalıştığım oklda rehber öğretmene kadro açılmış çok mutluyum en azından bi arkadaş gelmiş olacak

menüm
uyanınca aynı iksirimden
sabah: 1 haşlanmış yumurta 1 beyaz

ara: 1 armut

öğlen: 300 gr kadar kuşbaşı kavurma(bu iki porsiyon oldu yaaa o yüzden dayanabilirsem akşam yemek yemiycem en kötü 1 yumurta yerim

ara: 1 nescafe 1 eti puf

ara: çeyrek elma çeyrek armut çeyrek şeftali iki parça karpuz 1 bardak kefir

akşam : yemiyceeemmmm

ara: 3 tane mısır patlaklı eti form

inşallah tatlım herkes istediği bedene en kısa zamanda kavuşsun aynen öyle ama bu atamalarda ümidim çok bi arkadaş daha gelecek daha güzel olacağını umuyorum çocuk da ayrı sorumluluk tabi zaten arkalarından koşturuyorsundur bende sana kolaylıklar diliyorum

günaydın diyetiko çok heyecanlıyım çok bugün belki kontenjanlar açıklanır torba yasa görüşmeleri bitti bugün off çok heyecanlıyııımmmm umarım sitresten bişiler yemem bu sabahki kilom 63.3 şu anda bu haftada son 2 gün hızlandırıcı menüye geçtim sabah öğle akşam kepekli lavaş ekmek ile peynir domates salatalık var güzl di mi

bugün hızlandırıcı menüye geçtim
karbonhidrat dolu ama taylan kümelnin bir bildiği vardır di mi biz tadını çıkaralım en iyisi bugün 63.3 gördüm bu menü umarım aldırmaz bana korkuyorum ama uyguluyorum da işte

sabah:1 kepekli lavaş peynir domates salatalık

ara: 3 kare bitter çikolata 5 badem

öğlen: 2 lavaş peynir domates salatalık

ara: 1 armut 5 badem

akşam: 1 peynirl tost (normalde öğlenin aynısıydı)ü

ara:1 armut 5 badem

SLM GÜNLÜK BU ARALAR ÇOK SİTRESLİYİM ÜÇ GÜNDÜR YEMEDİĞİM HİÇ BİŞİ KALMADI ÇİKOLATA PİZZA HAMBURGER BİSSÜRÜ BİSSÜRÜ KESİN 65 OLDUM VAR YA EŞİMİN TERCİHLERİ VAR SIRALAMASI 18 ANTALYANIN Bİ İLÇESİ AÇILMIŞ URFA MERKEZ AÇILMIŞ İŞTE KONYANIN FAAN FARKLI İLÇELERİ AÇILMIŞ AMA HEPSİ DAĞIN BAŞI ŞİMDİ GİDERSE ŞUBATTA EŞ DURUMU OLUR MU OLMAZ MI BİLİNMEZ EV TAŞIMASI AYRI DERT YAZDIĞIMIZ YERLER ÇEKTİĞİMİZ SIKINTIYA DEĞMEYECEK AYRI DERT BUNLARI DÜŞÜNÜRKEN GİTTİM GELDİM YEDİM BİŞİLER SONUÇ OLARAK SAÇMA SAPAN BİR TERCİH YAPARAK Bİ TANE URFA MERKEZ VARDI ONU BİRİNCİ TERCİHE 2. TERCİHE ANTALYANIN İLÇESİ 3. VE 4. TERCİHE SURUÇ YAZDIK ZATEN İLK İKİSİ GELMEZSE 3. KESİN GELİR HAYIRLISI ARTIK ÇOOOKKK SİTRESLİ BU İŞLER ÇOK

TABİ BİR DE BU HAFTANIN LİSTESİ ZORDU BİRAZ ONUN DA ETKİSİ VAR ŞİMDİ NAPSAM HİÇ BİLMİYORUM BU LİSELERLE ÇOK ZORLANIYORUM İYİ KİLO VERİYORUM AMA SÜREKLİ HALSİZİM KAFAM ÇOK KARIŞIK YAA DUKANA MI BAŞLASAM DİYORUM DEVAM ETTTİREMEM DİYE KORKUYRUM NİYE İRADE YOK BENDE YAA ÇOK KIZIYORUM KENDİME BÖYLE OLUNCA ŞU ANDA ÇOK PİŞMAN OLDUM YİNE HEP AYNI ŞEY GERİ ALACAKSAM NİYE KİLO VERİYORUM YA VE Bİ TÜRLÜ NE YAPSAM NASIL Bİ DİYET YAPSAM KARAR VEREMİYORUM

eveeet kızlar kararımı verdim ve yarın üç gün atakla başlıyorum işte dukanın benim için çıkardaığı süreç listelerimle iyi gidiyordum ama çok aç kalıyorum öyle e çok halsizlik oluyor işte dukan amcanın bana verdiği süreç

slm hanımlar duknın ilk günü başarıyla bitti
sabah: 1 yumurta 1 kk peynir az yağlı 2 dilim hindi füme yüzde 1 yağlı
öğlen: 2 parça dersi alınmış tavuk but 1 kase yoğurt
ara: 1 şekersiz nescafe
akşam: 1 yumurta 5 zeytin(zy yerine değiştirdim doğru mu bilemedim ama ) 1 kk peynir az yağlı bir kaç parça dana tranç kavurma yağsız
ara: 1 kase yoğurda azıcık tatlandırıcı ve 1.5 kaşık yulaf kepeğini karıştırdım yedim
kahve içcem yine
spor : leslie 3 mile

slm günlük

benim bugün atakta üçüncü günüm

dün yediklerim
sabah: 1 yumurta 1 dilim hindi füme 1 kk peynir
öğlen:dana tranç
ikidi: 1 bardak kefir
akşam: 3 tavuk but derisiz
ara: 1 bardak süt

bugün:
sabah: 1 dilim hindi füme 1 kk peynir 1 yumurta
ara: 1 ayran
öğlen:1 dilim hindi füme 1 kk peynir 2 yumurta
ara: 1 bardak kefir
akşam: 1 tabak kıymalı yumurta 2 bardak ayran

ohh sonunda atak bitti yarın protein sebze gümüm sonunda proteine başladığımda 65.1 kiloydum bakalım yaarın kaç çıkıcaam bu arada yarın atamalarda belli olacak kızlar bakalım eşime neresi çıkacak urfa çıkar inşallah da ayrılmayız yaa bu arada spora da başladım üç gündür slim in 6 start it up yapıyorum bacaklarım müthiş ağrıyor

slm günlük

menülerimi yazayım gelmediğim günlerin
cuma ps günü
sabah: 1 yumurta 1 kk peynir domates salatalık
öğlen: tavuklu karnabahar bi kase yoğurt
ara: 1 patlıcanlı yumurta
akşam: kremalı tavuk ve salata
cumartesi p günü
sabah: 2 yumurta 1 kk peynir
öğlen: tavuk göğsü
ara: 1 meyveli activya
akşam: 4 köfte 1 dilim dukan ekmeğim şekersiz limonata
akşam:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…