ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Ben de boy 160 boyunda 56 hedefim vallahi canim bende senunle benzer beslenitorum normalde ama bu nasil durmaysa 1 aydir oynama yok bennde en azindan bir hafta boyle deniyeyim dedim sonra yine normale döneceğim zaten protein ağırlıklı da kabızlık yaşıyorum maalesef yaa onu da cok yaptim da bu seferlik boyle olsun bakalım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladım tatlım 1 ay gerçekten ciddi bir duraklama :KK43: yanlış yaptığın bir şeylermi oldu acaba spor yaptınmı bu zmn içinde

Anladım tatlım 1 ay gerçekten ciddi bir duraklama :KK43: yanlış yaptığın bir şeylermi oldu acaba spor yaptınmı bu zmn içinde

yaptım canım yaptım ama bana mısın demiyor ya benim bünye değişik biraz ilk başladığımda bile 2 kilo verdim ayda diyorum ya valla bu nesfit şe yarıyor dün akşam yemediğim halde 400 gr fark var 2 gün yaptım sabah akşam bakalım en azından bi 190 gün yapıp beşli rakamları bi görmem lazım sonra bakarız yine bi ayarlama yaparım tekrar:KK31::KK31::KK31:

yaptım canım yaptım ama bana mısın demiyor ya benim bünye değişik biraz ilk başladığımda bile 2 kilo verdim ayda diyorum ya valla bu nesfit şe yarıyor dün akşam yemediğim halde 400 gr fark var 2 gün yaptım sabah akşam bakalım en azından bi 190 gün yapıp beşli rakamları bi görmem lazım sonra bakarız yine bi ayarlama yaparım tekrar:KK31::KK31::KK31:

Anladım tatlım sen daha iyi biliyorsun bünyeni dene bakalım

merhaba diyetiko ve sevgili kuzular
hayat garip sayın "diyet" ile aramız bu aralar bayağı iyi benim listem değişmediği için sürekli yazmıyorum ama gayet iyiyiz hadi bakalım ne olacak

Merhaba diyetiko suyun bilgisayarı bozuldu maalesef bakalım ne zamana kadar gelir bizim de canımız sikilacak senle neyse bugün ki menüm

Sabah nesfit süt
Ara yok
Öğlen 150 gr tavuk göğsü Salata yoğurt ve közlenmiş patlican biber
Ara kayısı kavun
Aksam : nesfit sut
Ara : kayısı elma

su yok ya çok sıkıcı bu sabah 60.4 ü gördüm diyetikom 59 a çok az kaldı berşembeye görsem mükemmel olacak :KK8::KK8::KK8:artık çok sıkıldım diyetten bakalım artık ramazana kadar zayıflamam lazım yaa :KK25::KK25::KK25:ramazanda nasıl diyet yapayım şimdi de geri alacağım diye çok korkuyorum yaa :26:

slm diyetiko su napıyor nerelerde acep o olmayıca da sana pek yazamıyorum diyetikom bugün baya yorucuydu okul bakalım yarın tartı ne olacak çok merak ediyorum 59 u göreydim artık yaa :KK31::KK31:
ben bugün abarttım biraz yaaa :KK53::KK53:

sabah:nesfit süt

ara: yok

öğlen: 2 yumurta 1 kk kaşar 2 dilim çavdar ekmeği domates salatalık bugün buraya kadar iyi sonra sen öğretmenler odasına in lahmacun yaptırmışlar :18::18:1 tane yedim maalesef 1 kutu da ayran

ara: 1 elma 1 minik şeftali

akşam: nesfit süt

ara: 3-4 taze kayısı 3 kuru kayısı

slm diyetiko bugün 60.5 geldim baskülde salı günü 60.4 tü patlayacağım yani sinirimden neyse yapcak bişi yok devam bu hafta ara öğünlerdeki meyveleri tek meyveye düşüreceğim ve daha dikkatli olacağım bakalım yetti artık bu hafta o 59 görülecek hatta hedef 59.0 metoyu hızlandırmanın yollarını araştırıyorum bu günlerde :KK31::KK31:

sabah: nesfit süt

ara: yok

öğlen: balcan isot:KK9::KK9::KK9:(urfada yazın bundan başka yemek yok ama olsun oldukça sağlıklı patlıcan biber ve domatesi doğrayıp yağ pul biberle fırına yolluyorlar lavaşla yiyorlar enfes )yarınm lavaş

ara: 1 elma

ara: 3 kuru kayısı

dün çok canım sıkılmıştı yine niye 60.4 üm diye neyse bugün ölçümüm vardı 1 kilo vermişim yağdan çok mutlu oldum yarım kilo kas kazanmışım :KK8::KK8::KK8::KK8:tabiki diyetime 5 elle sarıldım :KK53::KK53::KK53:

sabah: nesfit süt

öğlen: 2 yumurta 2 dilim çavdar ekmek 1 kk beyaz peynir 7 zeytin

yarım saat yürüüş :KK76::KK76:

Günaydın diyetiko bugün 300 gr daha eksi gördüm :)

slm diyetiko hafta sonu antepteydik otelde herbalife ürünleriyle ilgili bi eğitime katıldım. bunu yapma sebebim ise herbalıfe ile ilgili önyargıları yıkmaya çalışmaktı. oraya gelen insanlar arasında inanılmaz hikayelere sahip olanlar vardı. insanlar herbalıfe ürünleriyle tanıştıktan sonra hayatları değişmiş resmen. hem sağlıklarına kavuşmuşlar cilt sorunu olan cilt sağlığına kilosu olan ideal kilosuna kalp damar rahatsızlığı olanlar omega üç sayesinde ve shake sayesinde beslenemelerini düzenledikleri için damar tıkanıklığı olanlarda hiç bir tedavi görmeden ürünlere başlamayla birlikte tıkanıklıklar yok olmuş. hepsi fotoğraflıydı ve ordaki bütün insanlar bazıları ev hanımı bazıları öğrenci bazıları bizim gibi öğretmen yani insanlar dinledikçe bende kullanmaya karar verdim anlıycan. bunun yanında müthiş iş fırsatı sunuyorlar çok fazla ev hanımı bu işten ciddi gelir edinmeye de başlamış yani :) işte böyle. sonuç olarak haftasonu oteldeki öğünlerimi yazayım

cumartesi
sabah: shake +süt

öğlen: domates çorbası(bu da markanın kendi ürünü)

akşam: hünkar beğendi ayran 2 dilim kepekli ekmek

pazar:

sabah: açık büfe kahveltı canım ne isterse yedim :)

öğlen: shake+ süt

ara: domates çorbası

ara: protein bar (yine ürün)

akşam: shake+ süt
işte böyle diyetiko bu arada şeytanın bacağını kırdım ve 59.5 kiloyu gördüm bu sabah :KK8::KK8::KK8:

su olmayınca hiç tadın yok be diyetiko bende iyi gidiyorum az kaldı inşallah haziran sonuna tamam bu iş bugün
sabah ve öğlen sütle mama yedim akşam işe yeşil mercimek 1 kase yoğurt 2 dilim de çavdar ekmeği yedim hala 59.5 ğum bakalım az kaldı diyetiko haziran sonuna bitmrli ve ben memlekete incecik gitmeliyim :KK53::KK53::KK53::KK53:

Diyetiko naber :) tam bir bucuk kilo fazlayımmmmmmmm bu sabah dünkü kacamagin ardindan dün akşam hamburger menü üstüne baklava üstüne de akşam cerez falan yedim ama pişman değilim cok özlemişim beee :)

Slm diyetiko nasılsın cok bosladim seni di mi tatilin bitmesine on gün kaldi diyetikom ve ben yine 65 civarindayim cok konusmayacagim konuşmak degil hatekete gecmek lazim yarin başlıyorum kilomu da yazarim yarin sabah simdi iyi geceler :)

günaydın diyetikom yarın demişim ama bi kaç gün geçmiş neyse tatilim bitti sonunda tatilde diyet yapmak çok zor yaa olmuyor bi türlü sanırım korumaya çalışmak en doğrusu neyse bu sabah başladım diyetime taylan kümelinin lezzetin inanılmaz hafifliği isimli kitabını aldım ve başladım. bugünki menüyü hemen paylaşayım
günaydın günaydın günaydın güzel hafta sonlarrı olsun herkese
bugünki listemi yazayım hemen
sabah uyanınca : 3 bardak suyun içine 2 poşet yeşil çay 2 poşet ıhlamur 1 poşet rezene 1 poşet form çay ilave ettikten sonra 5 dk demleyip içine bir kaç dilim elma ve kabuk tarçın ilave edip gün boyu için. :KK50::KK50:Ben içtim bunu :KK70:
kahvaltı: 1 probiyotik yoğurt 1 diyet bisküvi salatalık bunu da yedim

ara: sınırsız salatalık

öğlen: 2 kivi 1 dilm ananas 1 salatalık yarım havuç 1 adet probiyotik yoğurt 1 çay kaşığı tarçın ve 1 çay kaşığı toz zencefil blendırdan geçirerek tüketin.

ara: 2 kivi 1 ceviz

ara:1 elmayla şeker ilave etmeden hazırladığınız kompostodan bir kase için.

akşam: 1 adet kepekli lavaş 30 gr hellim ya da keçi peyniri domates salatalık 1 çay bardağı lıght kefir

ara: 1 kase karadut bir çay bardağı kefir

biraz zorlayıcı görünüyor değil mi ama ayda 6 kilo verdiriyormuş listeler de sürekli değişiyor bakalım dayanabildiğim yere kadar :KK52::KK52::KK30::KK30:
eve daha dün geldim diyetikom dip köşe temizlikle meşguldüm hala bitmedi ama bugün sadece camlar kaldı perdelerle pazara da gidilecek tabi ütü de var :KK14::KK14::KK14:

merhaba diyetikom cuma günü 65.6 ile başladığım yeni beslenme şeklime şu anda 64.5 ile devam ediyorum çok mutluyum :KK49::KK49::KK49::KK49:
diyet pek zorlamıyor şimdilik ama tabi bunda yeni başlamış olmanın etkisi var hele bi bir ay falan geçsin sıkılmalar başlar

bugünki menüm: :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:
uyanınca: dünki içeceğin aynısı
sabah: 30 gr labne 1 tane kepekli galeta domates salatalık

ara: sınırsız domates

öğlen: 1 çay bardağı bulguru haşlayıp maydanoz ve domatesle salata

ara: 1 kase karadut(bunun yerine ananas yerim) 5 badem

ara: yarım paket form bisküvi

akşam: domatesli şehriye çorbası

ara: 1 kase karadur(yerine armut yicem)
1 çay bardağı kefir :KK50::KK50:

bu arada ütüyü de yapmamla birlikte işlerim bitti tatil de bitti yarın iş başı yapıyoruz hedefim eylülün 15 ine kadar 3 kio vermek ve 61 e düşmek sonraki hedef 58 sonraki de 56 ve tabiki koruyabilmek vermek kolayda şu koruma kısmını da yaparım inşallah :cool::cool::cool::cool:hele bi verelim de

merhaba diyetikom diyet harika gidiyor akşamki çorbada biraz hile yaptım 1 çay kaşığı tereyağında tavukları kavurdum ben maalesef kavurmadan tavuk yiyemiyorum 1 çay kaşığıcık yağdan ne olur ki :KK20::KK20:

bugünü de kazasız belasız atlattım darısı nice yarınlara ve 5 li kilolara iyi geceler:KK45::KK45:

merhaba diyetikom bugünü de kazasız belasız geçirdiğim sayılır tabi kahveyi saymazsak olur o kadarlık

bugünki menümü de paylaşayım
uyanınca yine aynı karışımlı içecek

sabah: 1 kepekli lavaş 30 gr labne 1 dilim hindi füme domates salatalık

ara: 1 kase karadut yarım ceviz içi (karadut yemedim 2 kare bitter yedim)

öğlen :kıymalı semizotu yoğurt

kaçamak :1 nescafe üçü bir arada

ara: 2 kivi ya da bir kase karadut(ananas yedim bir dilim)

akşam: tavuk ya da balık sote salata

ara: 1 kase karadut 1 çay bardağı kefir(karadut yerine 1 armut yerim):KK49::KK49::KK49::KK49:

slm DİYETİKO bugün lazere gittim yeni başladım bakalım nasıl olcak çok acıdı ama yaa :KK57::KK57::KK57:
bugün de diyetime tam gaz devam ediyorum

uyanınca: aynı karışım

sabah: 1 diyet bisküvi 1 kase yoğurt salatalık

ara: sınırsız salatalık

öğlen: bir kase yoğurt 2 kivi ve 1 dilim ananas 1 havuç( ben meyve yerine çeyrek elma çeyrek şeftali çeyrek armut 5-6 tane üzüm yedim diğerlerini yedim.

ara: 1 dilim ananas 1 ceviz

akşam: 1 kepekli lavaş 30 gr keçi ya da hellim peyniri domates salatalık

ara:1 kase karadut bir çay bardağı kefir bu karadut yerine armut yerim herhalde

X