Zayflama iksiri

valla ilginc miş tr de sanırım sepenaturel de vardır bizim burda yeni düükkanı acılmıs for you magazalarındada vardır belki bakın

arkadaşlar bende çok dertlıyım kılolarımla ne olur bunu kullanan varsa yazsın kaç kılo vermış

canım şu anda 4. günümdeyim. hiç ististasız içiyorum. ama diet falan yapmıyorum. günde 3 öğün yiyorum. öğle ve akşam sulu sebze yemeği tercih ediyorum. 2 dilim alanda ekmek yiyorum öğünlerde. bu sabah kalkınca tarttıldım 1 kilo vermişim. tek yaptığım ıvır zıvır yememek. ektradan yaptığım hiç bişiy yok. spor falanda canım istemiyor yapmak öyle içiyorum bakalım. senin acil diye yakarışını duyunca yazayım dedim yerimseniben hee birde gene üç öğün sirkeli ılık su içiyorum artık hangisinden ötürü verdim o 1 kiloyu bilmiyorum ama vermişim canım... 10 gün bittiğinde toplam ne kadar verdiğimi yazarım canım... a.s.

kizlaaarr uzun zamandir giremedim ev tasidik hala ugrasiyorum yerlestirmeyle:KK43:(

sayfalar cok ilerlemis tek tek sorulara alinti yaparak cevap veremeyecegim...

sadece kendimdeki durumu nasil kullandigimi tekrarlayayim..

daha fazla elimden bir sey gelmez malesef:KK43:(

10 gün bu iksiri kesintisiz ictim...

yememe icmeme biraz dikkat ettim

ve zaten spor yapiyordum sporumu yaptim...

ve bende ise yaradi..yaklasik 5 kilo verdim...

su siralar ev tasimakla ugrastigimdan ne bulduysam onu yedim spor olarak da ev tasidim:roflol:

kilolarim geri gelmedi...

ben de ise yaradi...

benimle baslayan arkadaslarimda da ortalama 3 kilo seklinde ise yaradi....

nereden ne sekilde temin edebileceginiz konusunda daha önceki sayfalarda da belirttim,ben bitkisel ürünler satan yerden aldim ama almanya da cesitli alisveris merkezlerinde (DM,kaufland gibi) yerlerde bulan arkadaslar varmis...
tek tek hangisinde var bilmem mümkün degil...

evde kati meyve püresi makineniz varsa hazirlayabilirsiniz...

ben evde hazirlamadigim icin tahmin üzerine söylüyorum...

isirgani blendirdan gecirip suyunu süzebilirsiniz(ispanak yapar gibi)

ya da az miktar suyun icerisinde bekletip sonra blendirdan gecirip süzebilirsiniz...

digerleri zaten narenciye sikacaklarinda,rendelerde vs hazirlanabilir...

10 gün boyunca sabah ve aksam yemekten önce 1 su bardagi ictim...

cevap yazan arkadaslara tesekkür ederim...

yine ev yerlestirmekle ugrasacagim icin cok SIk giremeyebilirim...

Sevgileraa.s.

canim sanirim bulunur..dm,rossmann reformhaus larda bulunuyor...

enginarsuyu: artischokensaft
isirgansuyu: brennesselsaft
patates: kartoffelsaft
domates: tomatensaft

bunlari alip evde kendin karistirsan daha ucuza geliyor...

selam ben bunlari burada almanya da eczaneden aldim söylediginiz gibi yaklasik 17 € tutuyor ama ml leri az herhalde (her biri 200ml) oturdugum yer kücük oldugu icin dm veya real yok belki haftasonu alisverise gidersem alirim ama simdi idare edecek kadar var. aksam ve sabah ilk günü tamamladim

insallah ise yarar.
daha ilk günüm bana sabir ve sans dileyin

sevgiyle kalin:smiley-cool:

dün aktardan enginar suyuyla, ısırgan suyunu aldım. diğerlerini de kendim hazırlayıp içeceğim iksiri. inşallah cücükte olduğu gibi bende de işe yarar. bayağıdır kimse yazmamış ama buraya. acaba uygulayıp sonuç alan arkadaşlar var mı ? varsa sonuçları paylaşır mısınız ?

kızlar ben hiç hareket etmeksizin düzenli içtim. 1 kilo 800 gr. verdim:))) ama aynı zamanda sıcak suya bir kaşıkta elma sirkesi koyup içtim. artık hangisinden ötürü verdim bilmiyorum kızlar...

kızlar ben bebek emziriyorum. iksiri denesemmi acaba? fikirlerinizi bekliyorum.

arkadaslar bu iksir suan burada cok tutuluyor ve kapis kapis satiliyor...:enbuyukkk:

10 günde 5 kilo verdiriyormus yan etkisiz zararsiz tamamen dogal ve yag yakici bitkisel bir karisim....:1shok:

organik ürünler satan özel bir magazanin kendi anlasmali uzman dr ve biyologlariyla bulduklari özel bir formül ve bence cok pahali bir fiyata 50 euro ya satiyorlar...ama orada calisan cok samimi arkadasim (uzman biyolog) icindekileri miktarlarina varana kadar bana söyledi..Aslinda o kadar allayip pullayip etrafa mucize formül diye pazarladiklari ve kendi özel formülümüz diyip sadece bizde bulabilirsiniz dedikleri formul hepimizin kolaylikla bulabilecegi bitki suyu karisimlari..

ben bugün basladim icmeye ve bakalim 10 gün sonra sonucu buradan paylasirim insallah sonuc iyi olur hem kendime hem size bir faydam olur...dilerseniz hemen deneyin ya da 10 gün bekleyin siz bilirsiniz...ben magazadaki yogunlugu görünce ve oraya gelenlere dayanamadim utana SIKIla da olsa sordum,gerceklik payi var mi diye..sorduklarim hepsi cok memnun ve zaten memnun olmasak neden yeniden alalim dediler...bilemiyorum...ben hemen sizinle paylasmak istedim...a.s.a.s.

Malzemeler:KK43:1 bardak icin ölcü )

15 ml ENGINAR SUYU

15 ml ISIRGAN SUYU

50 ml PATATES SUYU

60 ml DOMATES SUYU

(domates suyu icemeyenler icin havuc-elma-mango karisik meyve suyu)

bunlari karistirip sabah ve aksam yemekten yarim saat önce iciyorsunuz...normal sporunuza devam ve beslenmenize dikkat ediyorsunuz ve insallah kilolara veda ediyoruz..:enbuyukkk:

.

cücük ne yapıyorsun hayatım 10 günde 5 kilo sakın verme tamamen kanserojen oluyor.
doktorlar ayda 4 - 5 kilo vermekten bahsediyor bunu onkologlar söylüyor canım yavaş ver kilonu olurmu :))

merhaba arkadaslar bende bu kuru yaptim ama iki kilo verebildim sporda yaptim ben guatir hastasi oldugum icin bunada sükür diyorum ama cok etkili dün yine aldim tekrar baslayacagim ama verilen kilolar geri gelmiyor tabi homini girtlak yemeyecekseniz...71 ile baslamistim suan cok sükürrrrr 67.5 kiloyum tabii sporda sart

kizlaaarr uzun zamandir giremedim ev tasidik hala ugrasiyorum yerlestirmeyle:KK43:(

sayfalar cok ilerlemis tek tek sorulara alinti yaparak cevap veremeyecegim...

sadece kendimdeki durumu nasil kullandigimi tekrarlayayim..

daha fazla elimden bir sey gelmez malesef:KK43:(

10 gün bu iksiri kesintisiz ictim...

yememe icmeme biraz dikkat ettim

ve zaten spor yapiyordum sporumu yaptim...

ve bende ise yaradi..yaklasik 5 kilo verdim...

su siralar ev tasimakla ugrastigimdan ne bulduysam onu yedim spor olarak da ev tasidim:roflol:

kilolarim geri gelmedi...

ben de ise yaradi...

benimle baslayan arkadaslarimda da ortalama 3 kilo seklinde ise yaradi....

nereden ne sekilde temin edebileceginiz konusunda daha önceki sayfalarda da belirttim,ben bitkisel ürünler satan yerden aldim ama almanya da cesitli alisveris merkezlerinde (DM,kaufland gibi) yerlerde bulan arkadaslar varmis...
tek tek hangisinde var bilmem mümkün degil...

evde kati meyve püresi makineniz varsa hazirlayabilirsiniz...

ben evde hazirlamadigim icin tahmin üzerine söylüyorum...

isirgani blendirdan gecirip suyunu süzebilirsiniz(ispanak yapar gibi)

ya da az miktar suyun icerisinde bekletip sonra blendirdan gecirip süzebilirsiniz...

digerleri zaten narenciye sikacaklarinda,rendelerde vs hazirlanabilir...

10 gün boyunca sabah ve aksam yemekten önce 1 su bardagi ictim...

cevap yazan arkadaslara tesekkür ederim...

yine ev yerlestirmekle ugrasacagim icin cok SIk giremeyebilirim...

Sevgileraa.s.
cückcügüm yardima ihitiyacin varmi toplasip gelelim iki ev tasidim antremanliyim yani kendine iyi bakkk:nazar:

almanyada yasayan arkadaslar bu sulari özellikle brennessel ve artischocken normal alisveris merkezlerinde yada dm de bulamadim reformhauslarda satiliyodu 12 euro sadece 200 ml lik bi brenessel ve artischockensaft digerleride olunca yine baya tuzlu oluyo ucuz yolla bulucagim baska bi cozum biliyomusunuz?baska nerelerden bulabilirim bu sulari,bide gercekten ise yariyomu?

ya kızlar siz bunu nasıl içebildiniz yaaa:KK43:( ben bi yudum aldım, 15 dakika kustum walla.. çok kötüydü, hayatımda böle iğrenç bişi tatmadım. bence hepsi o patates suyunun suçu..

şimdi fuar var, fuar bitince enginarla ısırganı sulandırıp içicem. domates-patates eksik kalsın.
bi de ishal yaptı beni. acaba ondan mı kilo verdiriyo? ama çokkk yararlı sular ikisi de, dayanabilirsem bitirene kadar içicem inşallah.

ya kızlar siz bunu nasıl içebildiniz yaaa:KK43:( ben bi yudum aldım, 15 dakika kustum walla.. çok kötüydü, hayatımda böle iğrenç bişi tatmadım. bence hepsi o patates suyunun suçu..

şimdi fuar var, fuar bitince enginarla ısırganı sulandırıp içicem. domates-patates eksik kalsın.
bi de ishal yaptı beni. acaba ondan mı kilo verdiriyo? ama çokkk yararlı sular ikisi de, dayanabilirsem bitirene kadar içicem inşallah.

Valla once bende senin gibi bi yudum aldim igrencti nerdeyse kusuyodum.Geri kalanini hic nefes almadan bi kerette ictim yaninada suyu hazirr ettim ki hemen su icip o igrenc tadi yok ediyim diyesengözlerimebaksanab.neyse bugun baslamis bulunmaktayim yani:_smcool:10 gün sonra gelismeleri yazarim artik hepinize,umarim ise yararCADIARZU.yalniz yemekten hemen sonra tuvalete cikartti beni ishal gibi herhalde ondan dolayi.INSALLAH SADECE SU KAYBI DEGIL YAGLARIDA YAKARfisfisfis

arkadaşlar merhaba ben çok yeniyim ve bu konu benimde ilgimi çekti fakat formülü göremedim.rica etsem banada nasıl yapıldığını söyleyebilirmisiniz.

X