Zayflama iksiri

yok canım hıc birşey olmadı mide yanmalarım vardı elma sirkesinden sonra onlarda gitti valla elma sirkesindenmi bilmem ama başka birşey kullanmadım

aslında sadece elma sirkesi içeren zayıflama haplar varmış
birde bir arkadaşım sizin gibi elma sirkesi ile zayıfladı ama o maden suyunun içine koyup içiyordu.sodayı akşamdan açıyordu gazı çıktıktan sonra sabah da elma sirkesi ile karıştırıp içiyordu:asigim:

SLM CANIM GALİBA YANLIŞ OKUDUN ELMA DEGIL SICAK BİR BARDAK SUYA BİR YEMEK KAŞIGI ELMA SİRKESİ KOYUP İCİYOSUN AC KARNINA HER YEMEKTEN ONCE BENOYLE YAPIYORUM KİLOLARIN NASIL GITİGİNİ ANLAMADİM BİLE OMARIM SENİNDE OYLE OLUR AMA OYLE SIKILIP BIİKİ HAFTA SONRA BIRAKMA

anladım teşekkürler ben de içiyorum ama sıcak olarak degil normal suda içiyordum bundan sonra sıcak denerim a.s.

2 aydır içiyorum ya sirkeli suyu (sıcak değil) faydası cildim güzelleşti sadece
kilo verdim ama zaten diyet ve yürüyüş yapıyom

bana pek faydası olmadı kızlar ama internetten çok arastırdım başka bır cok faydası varmış.ben o yuzden içiyorum arada.yanı duzenlı değil

kizlar ben 71 ile basladim yarin son gün sabah tartiya cikacam fazla veremedim.guatir hastasiyim metabolizma yavas yani bakalim yarin ne olacakkk

kızlar yeni bişey duydum elma sirkesi harikaymış.komşumda gelişmeleri gözlerimle gördüm.8 kilo verdi

elma sirkesini bende duydum ılık suyun içine bir yemek kaşığı elma sirkesi.yağları yakıyormuş.bu iksiride denemek istiyorum gerçi ben bayabi zayıfım.yinede basen şikayetim var

slm arkadaşlar.uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye oldum ben de bu iksire başladım.cuma günü 10 gün olacak.daha henüz tartılmadım ama çok kilo vermişim gibi gelmiyo bana.bide regl dönemimdeyim.diyet yapmadım ama yediklerime dikkat ediyorum.günde 15 dk stepper de çalışıyorum o kadar.1kilo bile versem kar benim için.bu başlığı açan arkadaş nereye kayboldu yaaa.kiloları verince bizi unuttu galiba.

kizlar ben 71 ile basladim yarin son gün sabah tartiya cikacam fazla veremedim.guatir hastasiyim metabolizma yavas yani bakalim yarin ne olacakkk

muhtemelen tiroidleriniz yavaş çalışıyordur.bir önerim var.her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı tere tohumuna bir tatlı kaşığı bal koy ve onları yut.üzerinr bir bardak ılık limonlu su iç.göreceksin metabolizman hızlanacak ve iştahta azalma olacak farketmeden kilolara elveda diyeceksin.kendine iyi baka.s.

muhtemelen tiroidleriniz yavaş çalışıyordur.bir önerim var.her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı tere tohumuna bir tatlı kaşığı bal koy ve onları yut.üzerinr bir bardak ılık limonlu su iç.göreceksin metabolizman hızlanacak ve iştahta azalma olacak farketmeden kilolara elveda diyeceksin.kendine iyi baka.s.

bende bu öneriyi dikkate alıcam sağola.s.

arkadaslar bu iksir suan burada cok tutuluyor ve kapis kapis satiliyor...:enbuyukkk:

10 günde 5 kilo verdiriyormus yan etkisiz zararsiz tamamen dogal ve yag yakici bitkisel bir karisim....:1shok:

organik ürünler satan özel bir magazanin kendi anlasmali uzman dr ve biyologlariyla bulduklari özel bir formül ve bence cok pahali bir fiyata 50 euro ya satiyorlar...ama orada calisan cok samimi arkadasim (uzman biyolog) icindekileri miktarlarina varana kadar bana söyledi..Aslinda o kadar allayip pullayip etrafa mucize formül diye pazarladiklari ve kendi özel formülümüz diyip sadece bizde bulabilirsiniz dedikleri formul hepimizin kolaylikla bulabilecegi bitki suyu karisimlari..

ben bugün basladim icmeye ve bakalim 10 gün sonra sonucu buradan paylasirim insallah sonuc iyi olur hem kendime hem size bir faydam olur...dilerseniz hemen deneyin ya da 10 gün bekleyin siz bilirsiniz...ben magazadaki yogunlugu görünce ve oraya gelenlere dayanamadim utana SIKIla da olsa sordum,gerceklik payi var mi diye..sorduklarim hepsi cok memnun ve zaten memnun olmasak neden yeniden alalim dediler...bilemiyorum...ben hemen sizinle paylasmak istedim...a.s.a.s.

Malzemeler:KK43:1 bardak icin ölcü )

15 ml ENGINAR SUYU

15 ml ISIRGAN SUYU

50 ml PATATES SUYU

60 ml DOMATES SUYU

(domates suyu icemeyenler icin havuc-elma-mango karisik meyve suyu)

bunlari karistirip sabah ve aksam yemekten yarim saat önce iciyorsunuz...normal sporunuza devam ve beslenmenize dikkat ediyorsunuz ve insallah kilolara veda ediyoruz..:enbuyukkk:

ya adminlerim ben konuyu düzenlemeye calisirken diyet bölümüne de ayni konuyu ikinci kez acmisim,özür dilerim,yardimci olabilir misiniz acaba..zayiflama ile ilgili oldugundan diyet bölümünde mi olmali yoksa bitkisel bir iksir oldugundan alternatif tip bölümünde mi olmali bilmiyorum ama,nasil uygun görürseniz orada kalmasina yardimci olur musunuz lütfen...

.
arkadasim bunu bende deniyecem ama 10 gun sonra....senin yazdiklarina gore bakalim oluyomu...bide su isirgan otu suyunun markasini bana ozelden verebilirmisin....bende yurt disindayimda....bulabilirim belki....

kızlar bugün 10. günümdü ve bu iksirle 2 kiloya yakın vermişim.56.700 den 55 e düştüm cücük gibi bir diyet yapmadım ama yediklerime dikkat ettim.ama bazen ölçüyü kaçırıp abur cubur da yedim.bi de günde 15 dk stepper de çalıştım.bu spor sayılırsa yaptığım tek spor bu.belki daha çok dikkat etsem daha çok kilo vercektim.ayrıca regl dönemimdeyim o yüzden de az vermiş gibi görünüyor olabilirim.benim için 10 günde 2 kilo çok iyi bişey.bir süre ara verip tekrar yapıcam.

X