Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
dün dışardaydım mekik çekemedim... ama bugün telefi ederim inşallah... bi değişiklik görmüyorum daha ama bakalım...

dün dışardaydım mekik çekemedim... ama bugün telefi ederim inşallah... bi değişiklik görmüyorum daha ama bakalım...

bende geldım maeveshihoyyyt
gaza getırdın benı:jeyyar:
bugun ısten eve gıdınce ılk ısım gobegımı olcmek ve mekık cekmek
umarım bu gobişlerden en kısa zamanda kurtuluruz:CüvCüv:

valla hemen sonuç alacağımızı sanmıyorum canım
annem 1 ayda gözle görülür sonuç alırsın dedi
ben her gün 50 mekik mutlaka çekiyorum
bol su içiyorum
ayrıca düşük bel giymekten yanlarda simitlerim var
onlar için de bi hareket yapıyorum
yaptığım hareketin resmini koyucam şimdi:
$streching_clip_image069.jpg
bunu bi sağa bi sola olmak üzere toplam 30 kere falan yapıyorum
ilk yapışımda baya hamladım ama onlardan kurtulmam lazım badi giydiğimde görüntü hiç hoş olmuyor.

kaydirigubbakcemile5

Bende sizdenim kızlar..Evlenmeden önce 47 kiloydum ama göbeğim hep benimleydi.mafoldumbenEvlenince kilo aldım ama çok değil,doğumdan sonra yine çok kilo almadım.Bacaklarım zayıf,basenim yok,üst kısım zayıf ama göbek ve bel çevrem maalesef..:1no2:Benim bel fıtığımda var,mekik çekemiyorum,ama spora başlamam lazım benimde.

bu kadar zayıf vücutlara göbek hiç yakışmıyor kızlar ya
eritmeye kararlı olanların sayısı artıyor zamanla, bunu bilmek güzel
umarım devam ederiz sonuna kadar ve olumlu sonuç alırız
herkes buraya gelişmeleri yazarsa birbirimizi gaza getirmiş oluruz:)

valla hemen sonuç alacağımızı sanmıyorum canım
annem 1 ayda gözle görülür sonuç alırsın dedi
ben her gün 50 mekik mutlaka çekiyorum
bol su içiyorum
ayrıca düşük bel giymekten yanlarda simitlerim var
onlar için de bi hareket yapıyorum
yaptığım hareketin resmini koyucam şimdi:
Eki Görüntüle 23649
bunu bi sağa bi sola olmak üzere toplam 30 kere falan yapıyorum
ilk yapışımda baya hamladım ama onlardan kurtulmam lazım badi giydiğimde görüntü hiç hoş olmuyor.

kaydirigubbakcemile5

bilgilendirdıgın ıcın tesekkurler canıma.s.
ınanmak basarmanın yarısı derler
ınanıyorum kı basarıcagızhihoyyyt

Bende sizdenim kızlar..Evlenmeden önce 47 kiloydum ama göbeğim hep benimleydi.mafoldumbenEvlenince kilo aldım ama çok değil,doğumdan sonra yine çok kilo almadım.Bacaklarım zayıf,basenim yok,üst kısım zayıf ama göbek ve bel çevrem maalesef..:1no2:Benim bel fıtığımda var,mekik çekemiyorum,ama spora başlamam lazım benimde.

gel canım gel bende aynen anlattıgın durumdayımmafoldumben
ama azımlıyım ınsallah kurtulacagım gobişimden
o benı bırakmasada ben onu terkedecem:CüvCüv:

ben de gelişme yok göbek erimiyo ben hemende istemiyorum bidahaki yaza kadar eriyip gitse tamamdır

gel canım gel bende aynen anlattıgın durumdayımmafoldumben
ama azımlıyım ınsallah kurtulacagım gobişimden
o benı bırakmasada ben onu terkedecem:CüvCüv:
Bu topiği keşfetmeden önce ben saldım çayıra durumlarındaydım canım.Gayrete geldim Ramazan bitsin diyet spor ne gerekiyorsa.Varmı tavsiye edeceğiniz hareketler yada eğzersiz cd leri falan..

selam kızlar.... bu sabah lahana yağımı sürüp 50 tane mekik çektimm. ama lahana yağında inanılmaz bi baharat kokusu gibi bi koku var... lahana yağıyla incelme topicinde belli belirsiz bi kokusu var yazıyodu yanlış hatırlamıyosam.. birazdan bakıcam oraya tekrar... bi çok kişiden bu yağla sonuç aldıklarını duydum ama inşallah benimki sahte değildir... bide gün içinde göbeği içine çekip bırakmanın bi faydası varmı gerçekten.. bu gün aklıma geldikçe yaptım... yatmadan inşallah mekik çekip öyle yatıcam... inşallah gider bu göbek yaaa çok canımı sıkıyooooo....

selam kızlar.... bu sabah lahana yağımı sürüp 50 tane mekik çektimm. ama lahana yağında inanılmaz bi baharat kokusu gibi bi koku var... lahana yağıyla incelme topicinde belli belirsiz bi kokusu var yazıyodu yanlış hatırlamıyosam.. birazdan bakıcam oraya tekrar... bi çok kişiden bu yağla sonuç aldıklarını duydum ama inşallah benimki sahte değildir... bide gün içinde göbeği içine çekip bırakmanın bi faydası varmı gerçekten.. bu gün aklıma geldikçe yaptım... yatmadan inşallah mekik çekip öyle yatıcam... inşallah gider bu göbek yaaa çok canımı sıkıyooooo....

evet canım gün içinde karnı içe çekip bırakmanın faydası var.içine çek 10 a kadar say ve bırak.bana annem 2-3 sene önce öğretti karnımı içime çekerek yürümeyi.artık bende alışkanlık oldu bu.evin içinde bile karnımı içime çekerek yürüyorum.hem güzel görünüyor hem dik yürümemi sağlıyor hem de karın kaslarım çalışıyor.

bende geldım maeveshihoyyyt
gaza getırdın benı:jeyyar:
bugun ısten eve gıdınce ılk ısım gobegımı olcmek ve mekık cekmek
umarım bu gobişlerden en kısa zamanda kurtuluruz:CüvCüv:

hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun canım:)) herkes başladığı ölçüyü yazsın..haftada 1 ölçülerimizi alıp yazalım.. çarşamba yada cuma günleri ölçü bildirme günümüz olsun buna beraber karar verelim.. bi kaç kişi daha katılsın listede yaparız:)) ciddi bi topicimiz olur:)

Son düzenleme:
ah ah ben netcem bu göbegii dar bşy giymedigim sürece sorun yok aşırı bi göbegim yok ama zayıfımdaaa hani göbegim erisin diye rejim yapsammm çok aşırı zayıf olcammm..spor yapmaktanda nefret ederimmmm kimi zaman mekik çekeyim diyorummm ama hiç ugraşasımda gelmio:)

evet canım gün içinde karnı içe çekip bırakmanın faydası var.içine çek 10 a kadar say ve bırak.bana annem 2-3 sene önce öğretti karnımı içime çekerek yürümeyi.artık bende alışkanlık oldu bu.evin içinde bile karnımı içime çekerek yürüyorum.hem güzel görünüyor hem dik yürümemi sağlıyor hem de karın kaslarım çalışıyor.

2-3 senelik mazisi varsa göbeğini içeri çekmenin bi işe yaramoyo demekki hala göbeğim var diyosun çünkii:))

ah ah ben netcem bu göbegii dar bşy giymedigim sürece sorun yok aşırı bi göbegim yok ama zayıfımdaaa hani göbegim erisin diye rejim yapsammm çok aşırı zayıf olcammm..spor yapmaktanda nefret ederimmmm kimi zaman mekik çekeyim diyorummm ama hiç ugraşasımda gelmio:)

naber tatlımm:) bak burdada karşılaştık:) bize katıl canım hep beraber defedelim şu iğrenç göbekleri:))

2-3 senelik mazisi varsa göbeğini içeri çekmenin bi işe yaramoyo demekki hala göbeğim var diyosun çünkii:))

çok az var bende göbek canım ya herkes yok diyo ama dümdüz gergin olsun istiyorum hatta biraz da kas olabilir 2-3 senedir öyle yürümesem şimdiye böyle olmazdım denemek sana kalmış tabi:)

X