Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende sizlerdenim kızlar :gitme: yaaa bu zayıflığa bu göbek valla utanıorum eşimin yanında göbegimi içime cekmekten catlıcam bi gün.tam Lanaform İnceltici Kuşak tan almaya karar vermiştim bi arkadasın yazdıgı aklıma takıldı 8 saatten sonra sivilcelenme yapıor dior 79 tlde az değil ilk lahana yagınımı denesem ama oda kokuomus işe gelip gidiorum nasıl olcak offff :nazar:

bende sizlerdenim kızlar :gitme: yaaa bu zayıflığa bu göbek valla utanıorum eşimin yanında göbegimi içime cekmekten catlıcam bi gün.tam Lanaform İnceltici Kuşak tan almaya karar vermiştim bi arkadasın yazdıgı aklıma takıldı 8 saatten sonra sivilcelenme yapıor dior 79 tlde az değil ilk lahana yagınımı denesem ama oda kokuomus işe gelip gidiorum nasıl olcak offff :nazar:

Canim lahana yagini 2 saat tutucaksın cildinde sonra dus yapacaksın. Koku sadece surerken oluyor. Dustan sonra hic koku kalmıyoryerimseniben

sormayın kızlar aynı sorun bendede var.hele 2 çocuktan sonra iyice baş edemez oldum.atık karnımı içeri çekerek dolaşmaktan bıkktım.2 ay plates yaptım alt karnım baya toprlandı ama sonra salak gibi bıraktım tekrar başlayacağım.tek yol spor hanımlar sporrrrr

merhaba arkadaşlar benim göbek te biraz önden gidiyor fazla degil ama beni rahatsız ediyor 3 cm gitse yeter benim için benimki dogumdan kaldı nasıl eski haline getirecegim bilmiyorum bana yardım edin ne tür egzersizler yapabilirim yazarmısınız lütfennnnn

bu topic tam benlik çıldırma noktasındayım göbeğimi bir türlü veremiyorum pilates yapıyorum mekik çekiyodum fayda etmedi sıkıldım napcamı şaşırdım artık bende lahana yağı ve korse deniycem ama öyle pahalı korse almaya gerek yok hepsi aynı işe yarar orta karar bişey alın yeter birlik olalım kızlar birlikte kurtulalım bu göbekten

Bu başlık sanki benim için açılmış. bende 46 kiloyum boyum 1.56 ve göbeğimden çok şikayetçiyim. kilomun normal olduğunu düşünüyorum ama bi elbise giyince göbeğim önden gidiyo sanki...

edit:
hafif spor yaptım pek işe yaramadı aksine bacaklarım inceldi bıraktım.
nivea nın My Silhouette diye bi kremi var onu kullanıyordum arada belki de düzenli kullanmadığım için bi işe yaramadı .
mecitefendinin selülit kremini aldım göbeğime ve bel bölgeme sürüyorum. bakalım işe yarayacak mı? daha ikinci gündeyim.

Son düzenleme:
Bu başlık sanki benim için açılmış. bende 46 kiloyum boyum 1.56 ve göbeğimden çok şikayetçiyim. kilomun normal olduğunu düşünüyorum ama bi elbise giyince göbeğim önden gidiyo sanki...

edit:
hafif spor yaptım pek işe yaramadı aksine bacaklarım inceldi bıraktım.
nivea nın My Silhouette diye bi kremi var onu kullanıyordum arada belki de düzenli kullanmadığım için bi işe yaramadı .
mecitefendinin selülit kremini aldım göbeğime ve bel bölgeme sürüyorum. bakalım işe yarayacak mı? daha ikinci gündeyim.

canım biraz kullanda işe yararsa bizede yazarsın

ben 2gün önce aldım lahana yağı ama benimki öyle çok kötü kokmuyor kokusunu şöyle tarif edebilirim adi oda kokuları vardır yao tarz..şu markanın aldım hatta..aktar piyasaya çıkan ilk lahana yağının bu lduğunu söyledi...şimdi siz kötü kokuyor falan yazınca kafamda soru işaretleri oluştu
Bitkicellmarket.com - Lahana Yağı 150 ml (Cabbage Oil)

canım ya ne kadara aldın lahana yagını baya olmuş sen kullanalı işe yarıyormu

bugün kendimi aştım sabah kalktım bel ve karın bölgeme nivea nın My Silhouette kremini sürdüm
Kahvaltı yaptım biraz oyalandım Mecitefendinin selülit kremini sürdüm
Akşama doğru tekrar nivea nın My Silhouette kremini sürdüm
Biraz önce de Nivea nın summer beauty kremini sürdüm hem bronzlaştırır hem sıkılaştırır diyor bakalım.
Yatmadan önce yeniden mecitefendi süreceğim.
Evde olduğum günler bu azimle kullanırsam ve bi sonuç alamazsam kesinlikle kremlerle incelme sağlanmıyo demek. belimi ölçtüm bugün bakalım bir hafta sonra yeniden ölçeceğim. bu kez çok azimliyim :)

Bu arada mecitefendi sanki işe yarayacak gibi. çünkü sürdüğümde böyle dolaşımım hızlanıyor sanki. hem içeriğini de inceledim sıkılaştırdığı söylenen yağlardan falan var. kokusu da güzel. mentollü gibi.

bende aynı dertten muzdarıbım kızlarmafoldumben
lahana yagını kullanan arkadaslarım sonuc alabıldınızmı:uhm:
bende hırs yapıp mekık cekmeye baslıyorum ama bı sure sonra usenıp bırakıyorum
burda bırbırımıze destek olup pörtleyen göbeklerımızı erıtebılırız aslında:CüvCüv:

evet bende zayıf ama göbişli katogorisindeyim:) lahana yağını istikrarlı kullanıp sonuç alan yok sanırım.. herkes bi süre sonra üşenip bırakıyo... bende baya oluyo aldığım ama henüz kısmet olmadı başlamak.. işin içinde spor olduğu için hep erteliyorum kızım var ve hem yağı sürüp hem streçleyip üstüne bide spor yapacak geniş zamanlar bulamıyorum... ama bi an önce halletmem lazım şu göbek işini acayip sinirimi bozmaya başladı artık...

ben de bu kategorideyim yaa
tek çare düzenli mekik çekmek bence
en kısa zamanda başlayacağım bi daha da bırakmayacağım çok hırslandım :KK70:

bnde öyleym ama spor işe yarıyo güzel deee sporu bırakınca yine göbek eski haline dönüyorr.önemli olan boğazı tutabilmek:p
bu arada düşük bel pantolonlar bunun en büyük nedeni..

kızlar benimde öyle....çok fazla yok aslında ama rahatsız oluyorum:KK43:

en etkili çözüm yolu titreşim kemerleri :))))

acayip işe yarıyo tabi bide spor yaparsanız tamamdır...

bacaklarm sopa gıbı popomda tahta gıbı ama gobegımın masallası var
bana tek cozum mekık gıbı gelıyor ama onuda ıstıkrarlı bı sekılde devam edemıyorummafoldumben

X