zaten hastasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah yardımcın olsun.Bence çocuklar için değil senin için çekiniyor.Senin çocuklardan hastalık kapman çok kolay çünkü.He eğer dersen ki evlendiklerinden beri böyle baştan beri böyle bir tip bu tamam.Ama öyle değilse eğer sizi düşünüyor ama söyleyemiyor alınma diye.

Özet?

Yenge rus , ruslarin hicbiri boyle seyler dusunmez
Benim eski sevgilim de Rustu, az antin kuntin değiller onlar da:)
Bence hastalık sadece bahane ya, Ruslar soğuk insanlardır. Öyle mıç mıç, eşimin bacısı, babamın bibisi falan görüşmeye gelmek istememiş olabilir.
Ya da dediğim gibi konu sahibinin bir davranışına uyuz olmuştur bunca zaman içinde...

damarıma basılmadıkça ve saçma sapan konuşulmadıkça tırnaklarımı çıkarmam ben onunla da öyle bir konuşmamız olmadı yani hatırlamıyorum.

Bende baya rus taniyorum , kadinlari oyle sanildigi gibi cok soguk degillerdir , aile iliskilerine cok onem verirler , cok korur kollarlar birbirlerini
Zqten yengeyle abi amerikada yasiyor , sassy toplasan 5 kere gormemistir kadini yani mic mic bi iliskileri hic olmadi , zaten sassy de mic mic bi hatun degil

babam ameliyattan çıkmış birazdan konuşcaz

Canım ya belki de gerçekten çocuklar seni yormasin diye düşünmüştür.
Sonuçta hastalığının bulaşıcı olmadığını bilecek kadar bilgi sahibidir diye düşünüyorum.

Çok geçmiş olsun, umarım en kısa sürede atlatırsınız bu hastalığı

Abinizin eşinde biraz art niyet var gibi geldi. İnce düşündüğü için öyle dediğini sanmıyorum. Çünkü çocukları görmek istediğini belirtmişsiniz kaç kere. Çocukların sizi yoracağını düşünse bile siz istiyorsunuz diye görüştürmesi gerekirdi.

Konu sahibinin eski konusu varsa bilmiyorum kendisini de tanımam ara sayfaları da okumadım ama bu konuyu okuyunca gerçekten rahatsız etmemek için çocuklarla görüştürmedi gibi düşündüm. Ama konu açacak kadar sorun etmişse konu sahibi haklıdır diyorum.
Geçmiş olsun ayrıca

Ya kafanıza takmayın. Belki de gerçekten rahatsız edeceklerini düşünmüştür. İnsanlar çok cahil bu konuda siz üzmeyin kendinizi. Çabucak sağlığınıza kavuşun İnşallah

Çok ama çok geçmiş olsun.
Böyle bir durumda yeğenlerinizi getirerek size moral vermek yerine vebalı imişsiniz gibi davranan ne kadar aile üyesi,eş,dost,akraba var ise çıkartın hayatınızdan!

Sizin gülüp kafa dağıtmaya ihtiyacınız var, ağlayıp can sıkmaya değil!

Ve bu hayattaki en önemli varlık sizsiniz, bunu size hissettirmeyen kimseyi de önemsemeyin.

Gelip geçecektir inşallah.

Allah yardimcin olsun ... belki cocuklarin böyle bir ortama girmesini istemiyordur ... sonucta hastane bir yerden birseyler kaparlar diye korkuodur yada cocuklarin soru sormasindan korkuodur hastaligindan ötürü yada ne biliyim saclarin döküldü mü? Seni öyle görmelerini istememesi mi acaba?
Cok gecmis olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…