Zamanla aşkın nefret dönüşmesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gülben senmisin?

Farkindamisin olmayan aşki saplanti halinde yaşiyorsun?
daha 20 yaşindasin ,niye okumuyorsun?
farz edelim okulu kirdin yeniden başla .
En önemli en önemlisi evlenmen çalişman değil meslek sahibi ,kendi ayaklarin üzerinde dura bilmen.
O zaman kimseye mecbur kalmassin .
Farz edelim öyle böyle evlendin ,yürümedi hemen çocuk oldu adam seni terk etti ailen seni kabul etmiyor kendin buldun kendin ettin diye .
ne olacak ozaman ne yapacaksin?
Sen en iyisi önce birkac seans terapi al .
yada masumlar apartmanini seyret

valla abisinin size yardım edeceği için evlenmemesini bile talep ediyorsanız zaten olmasın sizin evliliğiniz. 1 ay sonra nişanlanması adaletsizlikmiş. neden siz meghan mısınız kate mi? butun dunya kalbini tutup bu evliliği mi beklemeli?

o aileye tavsiyem bir adak kurbanı falan kessinler.

kız ne dicem, o zaman bir sekreter/yönetici asistanı falan al işe o desin semiha hanım dolma sarıyor, cam siliyor, alışveriş yapıyor şu an telefona bakamaz diye. ahahah, sevgilisinin telefonuna mesajına bakmaya zorlanıyomuş.
bana neden prenses olamayacağımı hatırlatan konulardan biri daha.

Teşekkür ederim herkese yazdığınız yorumlar için ağır yazanlar olmuş ama okuyunca sizlere hak veriyorum kendimde de hata var biliyorum ama susup beklemekten başka çarem yok onu da biliyorum Mantıklı sözleriniz için teşekkür ederim

işte o törpu ahahaha.

Oooo 20 yaşında evlenmediysen, evde kaldın. Bu da olmazsa kim alacak seni....

19 yaşında sevgili olmuşsunuz, 20 yaşındasınız, bi söz bile takmadık diyosunuz. Bi ilişki yurutebilicek insanlar genelde bu kadar kısa sürede evlilik vs beklemezler zaten. Ayrıca ah alırsınız ne demek yahu? Koca dünyada bi kadın siz mi kaldınız, istemiyosaniz istemiyosunuzdur. Kendi evini geçindirmekten aciz abisine muhtaç bi adamla niye evlenesiniz ayrıca.

Bu ilişki sizi çok yıpratır. İyi ki de nişan söz takmamış. Daha ergenliğini bile tamamlamamış olabilir hala çalışmıyorsa

Sen bence önce bir psikoloğa git. Büyük problemler var

işin mi yok yav? 20 yaşında uğraştığın dertlere bak, sanki 55 yaşında tek seçeneğin bu adam kalmış gibi davranıyorsun. Git arkadaşlarınka gez toz, bi çık yürüyüş yap açıl, boş boş mevzularla kendinize dert arıyorsunuz valla.

Tüm konularınız aynı.
Ağlıyorum.
Annem ağladı.
Sevgilim ağladı.
Babam ağladı.
Eski sevgilim ağladı.
Annem ah alma dedi.
Tam bir drama queensiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…