Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

belki birilerine yardımcı olur elimde vardı sayısızca dişi olduğu için diğer elimede atmıştı o asitlerden denedm incir denedm geçmedi psikolojisi bozuluyo insanın lise 1 deyim ve kız arkadaşlarm elime dokunmuyolardı hiç inanmazdm ama hocaya gittik sadece inan dedi 40 güne geçecek yok olucak çınar dalı ve 1 avuç arpa veya yulaf tam hatırlamıyorum onu okudu eve gidince onu saksıya ekip çimlendirdm ve çınar dalını evin bi köşesine astım.arpalar çimlenip biraz büyüyünce bakmayı kesmiştim arpa ve çınar dalı kururken benm elimdeki siğillerde kuruyup git gide küçülüp yok oldular 40 güne kalmadı bitti.inanılır gbi değil mucize bişeydi.bide perşembe günü annem elimi süpürgeyle süpürmüş aynı zamanda 3 kulfü bir elham okumuştu.bnde inanmazdım ama insan çaresizlikten yapıyor iyikide gitmişim ne ağrı acı ne de iz.para bile almadı hoca lazım olan varsa antalyada adresini verebilirim özelden msj atın.

Bepanten plus,Fito Krem ve Madecassol pomattan birer tüpü eczanade karıştırtım.Bu karışımdan bol bol en az günde iki kez ve sürdükten sonra üzerini bandajla kapatarak kullandım.Bir haftanın sonunda gözle görülür düzelme oluyor.Bir ayda da hiç bir şeyim kalmadı.Üstelik siğiller için yapılan diğer işlemler deriyi yakıyor ve mahvediyor.Bu karışım cilde hiç zarar vermeden geçiriyor.
Bu ilaçlar hüçre yenileyici, cilt kendi kendini tamir ediyor.Tarifi başkalarınada verdim.Herkes memnunkaldı.Yalnız geçinceye kadar düzenli olarak ve bandajla kapataral ilaçı kullanmalısınız.

yukarıda yazılı olanı kadınlar kulübünden buldum ve bir buçuk sene önce ellerimde hemde tırnak kenarlarında iki elimdede yoğun şekilde vardı düzenli olarak 1 ay sürdüm bu karışımı ve bekledim.Çok inanarak denedim .3 ayın sonunda tamamen geçti hiç kalmadı bu bilgiyi paylaşandan allah razı olsun kendimde denedim ve % 100 sonuç aldım. yüzdede bu kremin faydalı olacağına inanıyorum birde hiç acı felan yok sürünce ,acısız iyileşiyor yani.

Ayak altında siğil çıkan kişilerede önerim bunuda kadınlar kulübünden bulup uyguladım onlarda geçti yaşamasam hayatta paylaşmam ben faydasını gördüm başkalarıda iyileşsin.

Hemen bir parfümeriden hidrojen peroksit tableti al,onu bulamazsan eczaneden sıvı hidrojen peroksit al...her akşam ellerini iyice yıkadıktan sonra bir iğneyi steril hale getir ve siğillerin üzerine mink minik batır(batır derken ciddi manada batırma ne acısın ne kan çıksın) bu işlemi yaptıktan sonra üzerinde bir kulak çubuğu ile sıvı peroksiti sür...Sürdüğün yer kaşınacak ve köpürmeye başlayacak bu da işe yaradığını gösterir ki sağlıklı deriye damlatınca sadece beyazlatır yani köpürmez...Bu şekide yap arkadaşım diğer yöntemlerden daha zahmetsiz ve daha az acı verici...Denemeye başla zaten ısrarlı ol 10 gün sonra falan iyice küçülecek sonrada iz bırakmadan kaybolacak...Benim çocukluğumdan beri olan siğillermi bir tek bu geçirdi...Not:Yara yapmaz...

canım tam olarak emin değilim ama teelevizyonda rast gelmiştim bi keresinde incir sütü siğilleri geçirir demişlerdi. hani inciri dalından koparıyoruzda beyaz bi sıvı çıkıyo ya işte onu çıkar çıkmaz sürmen gerekiyomuş.
ama dediğim gibi emin değilim sadece paylaşmak istedim.
umarım en kısa sürede çözüm bulursun derdine

evet benimde ayaklarımda vardı bir kadın vardı mahallede iğde ağacaına okuyup batırdı sonra astım bende duvara bir haftaya kalmadan yok oldu...siğilin duası var onu okuyan herkesinki geçer hoca lazım değil illa..araştırın yapın bence.

benimde cenende olmustu sigil, dermatolog dondurdu sIVI nitrogenle yapti. donunca oradaki hucreler oluyor ve sigil dusuyor kendiliginden. baska bir yontemde
lazerle yakilmasi. yapilacak yer uyusturuluyor sonra da lazerle yakiliyor. esime yapildi. ve iz gorunmuyor.

ewt ya çok kötü duruyo benimde sol elimin baş parmagında çok büyüdü bide sag ayagımın altında çogaldı 7-8 tane küçük küçük okuttum geçmedi ilaç aldım olmadıı offff

Benimde vardı yüzümde siğil sanıyorum 10yaşında falandım neyse annem siğilin üzerine ilaci uygularken acı ile yüzümü çevirmiştim ve yüzümde malesef asit yanık oluştu o günden beri o iz durur daha sonra elimde de çıktı ve ben dondurttum çok acıdı ama geçti tekrarlamadı da sonuç olarak yüzünde çıkan siğiller için dryardımı al mutlaka ama o asitli ilaçları kesinlikle deneme yakıyor iz kalır

benim de yüzümde kocaman siğil çıktı.ve büyüdü.dermatoloğa gittim.lazerle 15 dakikada.acısız bir şekilde tedavi etti.ve hiç iz kalmadı1 sene oldu.tekrarlamadı.ama tekrarlama ihtimali varmış.başka yollara sapma bence.lazer süper işe yarıyor..

merhaba arkadaşlar, yaklaşık üç yıldır yüzümdeki düz siğillerle uğraşıyorum, bunlar ten renginde toplu iğne başı büyüklüğündeydi ve büyüdüklerinde birleşip mozaik halini andırıyorlardı, başlangıçta bir kaç taneydi fakat yanlış tedavilerle çoğaldı ve sayamayacağım kadar çok oldular. yüzüm için tretin, güle güle siğil, ceviz yağı, acnelyse hatta hatta zoretanin bile kullandım ama geçmedi hatta daha çok yayıldı. son gittiğim doktor nibulen diye bi krem verdi bi deneyelim dedi, sabah akşam sürdüm bir hafta içinde üç senedir sinirlerimi altüst eden siğillerden eser kalmadı hatta iz bile kalmadı, inanamadım, doktora gittim o da şaşırdı bu kadar çabuk sonuç aldığına, araştırdım mantar kremi diye geçiyor, ama bazı ilaçlar bilinmeyen başka hastalıklara da iyi gelebiliyormuş. neredeyse lazer yaptıracaktım. şansım varmış, herkese geçmiş olsun.

Son düzenleme:

meraba kardeşim,öncelikle geçmiş olsun.bi kitapta okumuştum,siğillere ve benlere ÇÖREK OTU YAĞI sürülürse gideriyormuş.ama iyi,güvenilir bi yerden alman lazım.ve üzerinde son kullanma tarihi olması lazım.bunu sürerken de dua okuyarak sür.şifayı veren rabbim.:

Son düzenleme:

bende 6 yaşındaki oğlumun yüzündeki düz siğiller için kullanabilirmiyim acaba
2 taneydi 5 e çıktı şimdi

canikom bi saç teli kılı iple bağla 1 hafta dursun 1 hafta sonra kendiliğinden dökülüyo bnm kuzenimdede vardı iple bağladılar 1 haftaya uçtu gitti

merhaba kizlar öncelikle bet_bet e cok tesekkür ederim. 2 senedir yüzümde olan sigillerimi gecirdim.ben de acnelyse ceviz yagi kullandim bunun yani sira kyroterapi(dondurma tedavisi) de yaptirdim.ancak ilaclardan hic bi tedavi saglayamadigim gibi,kryoterapi de alnimdaki 1 sigilde iz birakti allahtan deneme amacli 1 tanesine yaptirmistim.onun disinda 3 kere hocalara okuttum.gecmedi.en sonunda internetten arastirirken nibuleni denemek istedim.en basta doktor yazmadigi ve burdan okudugum icin korktum ancak kasimin altindaki belirgin bi tane düz sigile sabah aksam 2 hafta boyunca sürdüm ve ben de gercekten inanamadim daha sonra yanagimda tek tük vardi 1.5 haftaya onlar gecti.biyik bölgesinde kum tanesi gibi bi sürü vardi onlara sürdüm ve hepsi gecti.ben lazer bile yaptirmaya korkuyodum iz kkalir diye ama su an cok mutluyum.benimkiler de ten yada pembemsi renkte toplu igne basi büyüklügündeydi ve alnimdakiler baya büyümüstü.burda dikkat edilmesi gereken sey sigillerinizin bizimkiyle benzer özellikte olmasi cünkü normal sigil degil bunlar düz sigil.bakan baska insanlar bile yokcanim bunlar sigil degil diyebiliyor.ancak doktorlar sigilin yüzlerce cesidi oldugunu söylüyorlar bu yüzden bu özellikte olanlara bu tedaviyi öneririm.gecerse kadinlar kulübüne üye olup ilk bunu yazicam diye ahdim vardi.onu da gerceklestirmek istedim umarim buradan okuma imkani bulup herkes gecirir.insani baya üzüyo cünkü neyse gecmis olsun herkese ha bde gercekten gecmiycek diye düsünüp üzülmeyin lütfen bunun gecici oldugunu akliniza yazin ve inanin gececek :)

Simdi aslında yazmak istemiyorum ama benim de en büyük problemimdi bi zamanlar...Modern tıpla başladım çözüm arayışıma =D Kremler ardından incir yaprakları blabla tümmünü denedim.Kremler asit içeriyoo ve mahvetti cildimi.Anneannemin bi komşusu da yıllardır siğilleri okurmuş, ocakmış.Bunu öğrendik bi şansımı denemek istedim ama kesinlikle inanmıyordum.Vee kızlar hakikaten bir hafta olmadan tümü döküldü, denemekten hiçbir şey olmaz bi araştırın =)

Yüzümdeki yassı siğiller için denemediğim şey kalmadı bi tek nibulen kremi kullanmadım. Bende senin gibi doktor önermediği için korkuyorum biraz. 1 yıldır kabusum oldu bu siğiller. Benimkiler yassı, güneşte daha çok belli oluo ve derimin renginde anlattığın gibi bazen içi beyaz irinle doluoo. Önceden tek tüktü ama makyajla fln yayıldı ama makyaj yapmadanda olmuyor. Bu nibulen kremi nasıl kullandın . Nokta nokta sadece siğillerin üzerinemi yoksa o bölgeye yayarak mı? Günde kaç kere kullandın? Ben normalde yüzümü nemlendirmek için sabah akşam bepantole krem sürüyorum nemlendirici bu kremi sürerken onu sürmemin sence sakıncası varmı? Bide yüzüne allık sürdünmü bu süreçte?? Çok soru oldu kusura bakma ama lütfen cevap verirsem çok sevinirimm. Yardıma çok ihtiyacım var bu siğiller çok moralimi bozuyor artık

bende yüzümdeki bir kaç küçük siğili ceviz yağı ile geçirdim..şimdide dudağımda çıktı ..yeniden ceviz yağı alıp kullanacagım..bakalım buseferde geçecekmii ? :18:

benimkinde beyaz irin yoktu ama düz siğil işte yani pembemsi hatta bazısı yanyana cıkıp 1 2 tanesi birleşiyodu.benm de makyajla yayıldı canım aynen senin gibi makyaj yapmadan da gezemiyodum.gitmedgm dermatollog kalmadı salistik asit iceren bi sürü krem verdiler dodurdular falan hatta alnıma 1tane denemek yaptıkları da iz bıraktı ben bu kremi sadece önce korktugum için yanakta belli olmaz dye (sonucta alından daha az görülen bi yer) 1 tanesinde denedm ve sadece aksamları sürdüm sadece siğilin üstüne kulak cubuguyla sürüp yne kulak cubuguyla braz yediriyodum sonra o gecti yanagmdaki kalan 2 taneye yaptım gecti ve bunu yaparken bi zararını da görmeynce alımdaki bıyık bölgemdekilere de sürdm sen de öyle yap yapmak istersen en az görünecek yere 3 4 sefer uygula bi dene iyi gelirse devam et.bepantol kullanmadım cnkü yazdı bde siğilleri nemlendrmek pek iyi degl dye bliyorum ama bepantol yaraları flan iyilestren bsey o nedenle bsey dyemıycem istersen bu kremi denerken bkac gün kullanma yne de.allık sürdüm fondoten sürüyodum hep alnıma napayım cok kötü hssedyodum.umarım yardımcı olmusumdur cnkü bu konuda sana yardım etmeyi gercekten isterim. su an siğillerim gecti.daha da cıkmadılar yazdan beri.bi de fondötenini lütfen kaliteli kullan benm braz da bundan olmus olablr dye düsünyorum sivilcelermi kapatıp duruyodum.

Selam bayanlar bu yüzümdeki siğillerle 8 yıldır savasıyordum.Yapmadığım teknik kalmadı.Gitmediğim hoca gitmediğim üfürükcü,yemediğim içmediğim sey,gitmediğim doktor kalmadı.Denediklerimi bir bilseniz deli dersniz.stresten daha da cok arttı sayısını bile bilmiyorum tatlı tatlı kasınıp çoğaldırlar.makyajla kapatamayacak kadar çoktu.görenler yüzündekiler ne böyle diyorlardı onlar bunu söyleyince daha cok kafaya takıyordum.herkes tüm doktorlar yakalım dediler sadece yapmadığım sey buydu yaktırmadım.Çünkü iz kalacağını biliyordum içimdeki umutla yaktırmadım.Bu yıl evde olduğum için bi de internette araştırayım dedim ve bu sitede benim gibi olan sizleri kesfettim.işe ilk başta ceviz yağıyla başladım ceviz yağı hafifletti basta geçiyor sandıım ama maalesef bi safhaya kadar 2 hafta denedim tamam hiç işe yaramadı değil ama belli bir süreden sonra aynı yerde saymaya başladı.Daha sonra NİBULEN'i kullanacağım dedim gittim aldım eczaneden 6.5 liraydı sanırım 2 gündür kullanıyorum inanamayacagım decerede hızlı bi sekilde iyi geldi.umarım duraksamadan 1 haftada atarım bu siğilleri.Bu NİBULENi tavsiye eden arkadastan allah razı olsun.allah herseyi gönlüne göre versin.8 yıllık derdimden kurtulacağım inşallah gidisat bu yönde tekrar teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…