Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

ceviz yağı kesinlikle tavsiye ederim
benimde elimdevardı günde 2 kere sürdüm 1 hafta içinde yok oldu

siğillerim geçtii yuppiiiiiiiiiiiii

ya ben de senın gıbı yuzumdekı siğil ıle uğrasıyorum. cevız yağı ıyı geldı gıbı ama yuzumde puturcukler var acaba tekrar buyuyorlar mı dıye merak içindeyım...

sen yuzune ne sıklıkla cevız yağı surdun ve surup pamukla falan kapattın mı yada yaptıgın farklı birşey oldu mu:/senağlama

off benımkı de geçsın 40 gun 40 gece göbek atıcammmsenağlama

benimde burnumuın ucunda çıkmıştııııııı doktorda yaktırdımm hiçte acımadı çünkü önce uyuşturduuu doktorr bence doktora gidip yaktırım şimdide dudağımın ucundaaa çıktııı yine yaktırcamm doktora gitmeden hareket etmeyin

canım anlamadım.bana özel mesajla anlatırmısın.senin siğil nereedeydi?

bütün bunların dısında anneminde gözkapaqında wardı siqil..bir hoca okudu hemen kendisi düstü iz falanda kalmadı :S

kızlar size söylüyorum benm arkadsımın yüzünde de vardı belirgin sekilde 2 tane ilaç kullandı gecti tekrar cıktılar bizde doktra tekrar gittik dr iki secenek sundu cihazla yakmak ve spreyle yakmk spreyle yaktırdı ve daha da cıkmadı sadece 1,2 gün hafif yandı ve kızardı o kadar

Arkadaşlar ben de burada yazılan hemen her şeyi denedim.
Acnelyse krem, ceviz yağı, attarlardan aldığım yağlar, kremler sürmediğim şey kalmadı. Dondurmayı da düşündüm ama iz kalabilir dedi doktor. Kolumda da vardı bir tane, iz kalıp kalmayacağını anlamak için onu dondurdu önce.İz kaldı cidden.
yüzümdeydi benimkiler, çook canımı sıkıyordu, hatta sıkıldıkça daha da yayılıp büyüyorlardı
En son salyangoz özlü krem denedim ve 1 haftada geçtiler. size de tavsiye ediyorum. Umarım tekrar çıkmazlar, kabusum olmuştu çünkü. Dua edin olur mu? İnşallah sizinkiler de geçer

ehil kişiler okuyunca tamemen geçiyor,çocukluğumda ellerim siğil doluydu o zaman okutmuştuk geçmişti,abim bu tür şeylere inanmazdı onun da elinde 1 tane vardı uzaktan ona da okudu aynı kişi ve geçti.

valla ananem incir dalını kırıp sürüyo bide okuyo üflüyo siili olanların siili geçiyo fisfisfis
bi tek bu konuda okuyup üflemeye inanıyorumCADIARZU

KIZLAR BENİMDE BİR TANE DİZİMDE BİR TANEDE AYAĞIMIN ALTINDA VAR.KÜÇÜKKEN AYAĞIMIN ALTINDA DOLU VARDI ABLAMINDA AYNI ŞEKİLDE.DUA İLE GEÇMİŞTİ.ŞİMDİ YİNE DUA YÖNTEMİNİ VE CEVİZ YAĞINI DENEYECEĞİM.HERKESE ACİL ŞİFALAR.EĞER GEÇERLERSE YAZACAĞIM SİZEDEvereliniortak

konu çok eski ama ben de yazayım kızlar bu yüz siğili öyle elimizdeki gibi olmuyor çünkü ben de de var ben geçen yaz kriyoterapi yaptırdım baya etkisi oldu ancak yaz tatili bitti ben çalıştığım yere geldim burada da yapılmıyor buyüzden şimdi tekrarladı yazın yine daha düzenli yaptıracam doktor geçene kadar yapmalıyız demişti ama işte yaptıramadım..öneririm caını çok yakmıyor insanın ama güneşe çıkmamak gerekiyor yani yaptırmak için tam zamanı ama ben yazı beklemek zorundayım..

ben dün ceviz yağını alıp kullanmaya başladım kızlar.sabah akşam küçük pamuklara sürüp siğillerin üstüne koyuyorum yarabandıyla yapıştırıyorum.sürekli üstünde duruyor.inşallah işe yarar ya dua edin..küçülme yada iyileşme olursa yazarım..

hanımlar benim de genellikle göz çevresinde küçük küçük sivilceye benzer şeyler var doktora falan da gitmedim bunun için neyapabilirm çok kötü duruyor göz çevremde küçüküçük beyaz şeyler önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

incir yaprağınnın sütünü sür dur.. bide ben bi kitapta okumuştum.gece yıldız kaydığını gördüğün an siğilini tut.. benim dizimde iki tane vardı yan yana.gece balkonda yatmştım yıldızda kaydı şansıma tuttum kısa zamnda siğilm kalmadı... tamam komik ama denemekten bişey olmaz yerimseniben

merhaba arkadaşlar. bgn doktora gittim yüzümde küçük kahverengi 3 tane leke vardı ben olduğunu sanmıştım ama siil dedi. şaşırdım açıkcası. yüzünde bu şekilde siili olan varmı. birde nasıl bir tedavi uygulandı

arkadaşlar, elde çıkan siğillerle yüzde çıkan siğiller tamamen birbirinden farklıdır. düz ve yassı lekeler şeklindedir. o yüzden eldeki siğilleri yakmak için kullandığınız hiç bir yöntemi kesinlikle yüzünüze uygulamayın. yüzdeki siğiller yok olsa bile derinin altında nöbette beklerler ve sizi zayıf bulduğu anda tekrar yüzeye çıkarlar. ilk önce bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…