Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

Merhaba kızlar,
Yıllar önce bıyık bölgeme 1-2 seans lazer epilasyon yaptırmıstım. (Sakın yaptırmayın)
yaklasık 4 sene önce, bir gün güneşleniyordum aynaya baktım, bıyık bölgemde bir sürü noktacık gördüm. Bir anda cıktılar. 1 sene falan doktora gitmedim, yag bezesi, falan sandım geçer dedim, siğil oldugunu hiç düşünmemiştim. Doktora gittim, ve bana düz siğil oldugunu soyledi, asitli birkaç ilaç verdi tek tek üzerlerine sürdüm, ve su meshur cilt ilacı roaccutan verdi. 1 ay kullandım bir sabah baktım yok olmuşlardı! Cok sevindim ve şaşırdım, ilaçları bıraktım ama kısa bir zaman sonra Bir gün baktım yeniden cıkmışlardı 4 senedir bıyık bölgemdeler ve cokkkk üzülüyorum,ne bu diyenlere soyleyemiyorum geçiştiriyorum.
Doktora da bir daha gitmedim.son care olarak Kolsuz agop a gitmeyi düşündüm ama henüz gitmedim. Öneren arkadaşlar gibi nibulen kremi denemeyi düşünüyorum 1 tanesinde. Allah'ım inşallah geçer (((( herkese acil şifalar diliyorum

bende nibulen alıcam

kryoterapi ile alnımda iz kaldı demişsin .bende kryo yaptırdım çenem kıpkırmızı .2 hafta oldu geçmedi.sendeki iz nasıl bi iz.kırmızı mı kahve mi nasıl bişey

ben kullandım sonuç alamadım başka deneyen varmı

lisenıa yenı uyguladıgınız yontem nedır benım doktorum dıfferın ve vıtamın ılacları verdı gecmek yerıne dahada yayıldı burda nıbulen kremı gordum uygulayanlar memnunda bende yıne bı etkısı olmadı 1,5 yıldır yayılmayan yassı sıgıller ılac kullanımı ıle 2 ayda hızlı bı sekılde cogalmaya basladı.

Evettttt arkadaşlar hep bugünü bekledim. Siğillerim geçecek ve ben buraya yöntemi anlatıcam. Ama bi şartım var benim yöntemimi kullanıp siğillerinden kurtulanlardan. Aldatıldım filan kötü şeyler yaşadım. Siğili geçenler benim için 1 dakika dua edecek. Şartım bu :)))

bu kadar kısa surede gectımı hepsı merak ettım ne uyguladın

bu kadar kısa surede gectımı hepsı merak ettım ne uyguladın

aynen öyle bu kadar kısa sürede geçti.ama 15 gün filan oldu.10.günde hepsi gitmişti zaten.şartımı söyledim kabul edildiyse söyliycem.yoksa söylemem:)))
şaka şaka anlatıcam hepsini.kıyamam size.ben beni iyileştiren doktora aklıma geldikçe allah razı olsun diyorum.inşallah sizde bana dersiniz. :))

elives hangi şehirde yaşıyorsun.krem biraz pahalı.devlet ödemiyo.ankara da yaşayanlar varsa.1 yemek kaşığı kadar veririm.ki o da yeter artar bile.ayrıca siğillerinize elinizi sürmeyin asla.differin filan dağıtıyo.yapmayın.dokunmayın sakın.ben kriyoterapi yaptırdım üç kez.500 den fazla para verdim.ilkinden daha berbat yaptı.neyse şimdi çok şükür kurtuldum.

yeterkı gecsın o safhaya geldım sonunda sureklı gozume takılıyo yolma ıhtıyacı duyuyorum adı neydı ılacın bıde eczanede bulabılır mıyız yoksa ozel olarak mı getırdıler ben bursada yasıyorum.

Sevgili arkadaşlar Ankara'da yaşıyorum. Aysel gürler diye tunalı da özel muayenehanesi olan bi doktora gittim. Bana sitraks şurup verdi. Hapı olmadığı için piyasada. Bu aslında bağırsak kurdu içinmiş ama içindeki levamizol etken maddesi bağışıklık sistemini güçlendiriyormuş. 5 gün iç 5 gün ara ver dedi. Böylece 2 kür şeklinde. Sabah akşam 1 kaşık birde krem verdi adı efudix. Devlet ödemiyor 130 lira fiyatı. Geceleri yüzünü yıka kurula sür dedi. Arkadaşlar 10 gün içinde çenemdeki düz siğiller geçti. Ama kötü haber galiba geri geliyorlar grip oldum çok kötü bağışıklığım zayıfladı sanırım yine. Saat dörtte yine Aysel hocaya kontrole gidip durumu anlatıcam bakalım ne diyecek. SiZi yine haberdar ederim.

cnm ya gecms olsun zaten bndede ustuste gecrdigim gripler sonucu bunlar olustu.msj konusuna takilma ilk foruma kaydoldugumda aynisi bnada olmustu.dikkatet c vitamini tuket

Evet kızlar Aysel hoca' ya gittim kontrole. Siğillerin yüzde. 75 i geçmiş dedi. Sitraks şuruptan yine 5 gün iç 5 gün bırak yine 5 gün iç tamamen bırak dedi. Sabah akşam sitraks iç ve efudix kremi sabah akşam sür dedi. Normalde sadece akşam sürüyordum. 3 hafta sonra kremide bırak dedi. Ondan sonra zaten kalan yüzde 25 de geçer dedi. İşte bu kadar benim tedavim. Doktora danışıp sizde uygulayın isterseniz. Ben çok memnun kaldım. Büyük ölçüde kurtuldum. İnşallah sizde faydasını görürsünüz. Sevgiler:))

daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama benim de kolumda boynumda vardı bir aralar. verrutol diye bir ilaç var o geçirdi. biraz acılı bir süreç ama şükür ki tamamen kurtuldum.

daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama benim de kolumda boynumda vardı bir aralar. verrutol diye bir ilaç var o geçirdi. biraz acılı bir süreç ama şükür ki tamamen kurtuldum.

bende kullandım ancak leke kaldı yanmıs yuzun dedı doktor bana acaba o ızlerı gecırmek ıcın bır yontem bılen var mı ? dudak uzerımde kaldı siğiller ancak yanık lekesının uzerınde bırseyde kullanamıyorum.

Arkadaşlar merhaba,4 seneden beri yüzümdeki siğillerle uğraşıyorum.Kullanmadığım krem gitmediğim doktor kalmadı.Aldara,acneselsy miydi neydi,sivilce kremleri,verutol ancak hiçbiri geçirmediği gibi sayıları hızlıca arttı başta sadece bıyık bölgesinde 1 tane iken şimdi bıyık bölgemde onlarca var.Ayrıca yanak ve çeneme doğru gittikçe yayıldı en son kaşlarımda çıktı.Tavsiyem doktorlara gerçekten güvenmeyin o kadar sinirliyim ki başta 1 tane iken yakamayız dediler şimdide 20 belki daha fazla olan siğili git lazerle yaktır dediler.Ekim ayına gün aldım dr.şerafettin saraçoğlundan seansına 600 tl dedi.3 seans ta geçer diyor ama bakalım.Sonucu sizlerle paylaşırım umarım iz kalmaz ancak başka çaremde kalmadı artık böyle dolaşmak istemiyorum.İnsanlar artık benimle konuşurken bıyık bölgesine bakıyorlar çok rahatsız oluyorum.Bu arada LAZERLE YAKTIRAN OLDU MU? Sonucunu benimle paylaşırsanız sevinirim.Dr.Saraçoğluna giden memnun kalan var mı?Bu arada Nibulen kremide burada okumuştum 2 hafta düzenli kullandım ancak bende artma oldu birde siğiller daha büyüyerek belirginleşti.Ceviz yağıda kullandım ancak geçmedi.Ekime kadar efudix diye bir krem yazmış arkadaş acaba denesemmi diye düşünüyorum ama bilemedim.Anladığım kadarı ile Aldara krem bu konuda en etkili krem o geçirmediyse doktorlar pek bişey diyemiyor.Birde okuduğum birşeyi paylaşayım sizle bende 15 yıldan beri egzama var.Egzama bağışıklık sistemini etkileyen bir hastalıkmış ve siğil oluşumuna neden oluyormuş.Ben kuaförden kaptım diye düşünüyordum ancak doktora sordum evet egzama bağışıklık sistemini etkiler siğilin nedeni olabilir dedi.Egzaması olan arkadaşlar var mı?Biraz uzun oldu ama çok doluyum kusura bakmayın sorularıma cevap verirseniz sevinirim.Lazer konusunda deneyimlerimi paylaşırım umarım iz kalmaz:2:

bu nibulen krem nasıl sürülüyor siğil üzerine mi yoksa genel olarak yüzemi benim yüzümde kum gibi minik minik bakalım bu akşam kremi kullanmaya başlayacağım.

merhabalar umarım cevap yazan olur ;bende aynı sorun aynı kremi kullanmaya başladım bende %1 sizin kullandığınız kaçtı acaba birde ne kadar süre yüzünüzde beklettiniz.teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…