yüzüm terliyo yardımmm

eftelya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
64
6
37
arkadaşlar hep vücut terlemesinden bahsetmişsiniz ama benim derdim yüzümle ( yaz kış yüzüm çok terliyo yaptığım makyajın hayrını göremiyorum çok rahatsız edici bişey yardım bekliyorumm noluuuuuuuuur ((

aynı sorun bendede var canım. makyaj yapsamda akıyor hemen. özellikle T bölgesi çok terliyor.soğuk suyla yıkayınca biraz iyi geliyor sonra yine aynı.elim hep yüzümde bir çözümü varsa bende alayım.
koltuk altı filan terlemez bende ama yüzde aşırı terleme var.

kzlar ben dün ter önleyici yeni çıkan bi sabun aldım
dünden beri 2 kez kullandım,sabunla yıkıyorsun terleyen bölgeyi,ben koltuk altıma uyguyluyorum
ellerimde kuruluk yaptı,bundan sonra eldiven kullanıp yıkayacağım
hemen etkisini gösteriyor,fakat tam anlamıyla terim daha kesilmedi,3 günde terleme duracaktır yazıyor ,bakalım.
buraya şunun için yazdım bunları,yüz bölgesinede uygulanıyor,belki yüzde daha etkili olur,ellerim böyle kuruduğuna göre...
sabunla ilgili bilgiler; http://www.kadinlarkulubu.com/terle...soap-bitkisel-sabunile-terlemeye-cozummu.html

Canım yüzünü yıkarken bol soğuk suyla yıka ve yıkadıktan sonra kurulama, bırak kendi kurusun. Bu da bir çözüm

kızlar bende de var aynı sorun.benim hem yüzüm hem de kafam terliyor.maalesef bir çözüm bulamadım.doktora bile gittim.tahlillerimde kanım fazla çıktı.ondan terleme oluyormuş,kan verebilirsin dedi ama kesin çözüm değilmiş.offfffffffff çok gıcık bişey biliyorum canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…