Doğuma Hazırlık yüzük ile cinsiyet tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bendede ılk ıkı kızımı dogru gosterıyor ama sımdıkı gebelıgımı yanlıs soledı doktor kesın solemedı ama buda kız dedı yuzuk ıse erkek dıyor bakalım gorecek yazarım kesın bellı olunca

ben yazın yapmıştım bunu laf olsun dıye.ilkine kız ikinciye erkek çıkmıştı.şu an 8 aylık hamıleyım ve kızım olacak.bakalım 2. oğlan olursa sağlamasını yapmış olucam:)

bende sımdı yaptım kız cıktı9 hsftalık hamıleyım bakalım ne cıkcakben ve esımde hepkız hissediyorduk saglıklı olsunda :emir_bebek:

yazanların çoğu bugün itibariyle doğurmuştur. neleri olduğunu yazsalarda anlasak?
manyetik alan meselesi ama doğru çıkmaması farklı iki yorum olmasından olabilrmi?
yani kimi sitelerde yuvarlakçizerse erkek diyor,kimisi kız.hangisi doğru???

anneme anneanneme teyzeme iki ablama yaptık hepsi doğru çıktı.
evet hiç bir mantığı yok inanmam böyle şeylere ama çıkıyor işte..

halam vardı çocuğu olmuyordu
onda yapıyorduk hiç dönmüyordu yani çocuğu olmuyordu..oda doğru çıktı

anneme anneanneme teyzeme iki ablama yaptık hepsi doğru çıktı.
evet hiç bir mantığı yok inanmam böyle şeylere ama çıkıyor işte..

halam vardı çocuğu olmuyordu
onda yapıyorduk hiç dönmüyordu yani çocuğu olmuyordu..oda doğru çıktı

Canım peki nasıl yaptınız? yani yuvarlak kız,ileri-geri erkek mi?benim asıl merak ettiğim bu.her yerde farklı yazıyor.yuvarlak dönene kız diyen de var erkek diyende var. hangisi?

valla ben kendim de dahil kime yaptıysam doğru çıktı anneme babaanneme yengelerime kuzenlere hep doğru çıkıyo aslında anlamı yok saçma ama çıkıyo valla:KK34:

kizlar benim 3 nkizim var 4 uncuye hamileyim 3 nude ileri geri salliyor 4 cuyude daire ciziyor bakalim saglikli olsunlarda hepsi bizim canparcalarimiz:emir_bebek:

ilk defa duydum. biraz önce defalarca denedim inanmam ama işin ilginç tarafı herseferinde önce yuvarlak sonra ileri geri yaptı 3. de hiç kıpırdamadı. 20 kere falan denedim. :KK53:

ilk defa duydum. okuyunca defalarca ara ara denedim inanmam ama işin ilginç tarafı herseferinde önce yuvarlak sonra ileri geri yaptı 3. de hiç kıpırdamadı. 20 kere falan denedim. :KK53:

ben bekarken yapmıştım ilki erkek ikincisi kız üçüncüsü erkek sonra duruyodu şimdi evliyim ilk çocuğum erkek ikinciye hamileyim kızım olucak inş.3. istemiyorum ama Allah bilir yani bende birebir çıktı

bende suan hamileyim 13. hafta dr. gittiimde %80 erkek demişti, şimdi bu yüzük olayını denedim eğlencesine :) bi kaç defa üst üste denedim hep aynı şekilde çıktı.. ilki kız çıktı , ikincisi erkek fakat üç yok tabi allah bilir yinede hayırlısıyla bekliorum bebeğimii :))

Bana bu testi kardeşim yaptı 3 kız çıktı eşime yaptı ona da aynı çıktı. Çok mutlu olmuştum. Ama doktor erkek olduğunu söyledi dolayısı ile bende tuttmadı :KK43:

ben bekarken yapmıştım ilki erkek ikincisi kız üçüncüsü erkek sonra duruyodu şimdi evliyim ilk çocuğum erkek ikinciye hamileyim kızım olucak inş.3. istemiyorum ama Allah bilir yani bende birebir çıktı

nasıl yaptınız yani ileri geri kız ,yuvarlak cizerse erkek mi ???

Bana her sefernde erkek cikiyor bir akrabamizda cok once yapmisti bana ozmnda erkek cikmsti. Suan hamileym ve kizim olck yani yontem tutmuyor:)

kizlar soklardayim :KK5::KK5::KK5: 12 haftalik hamileyim, az once yaptim yuzuk olayini e k k e e cikti sonra durdu. ben simdi 25 yasindayim, oy oy oy omrum dogumla mi gecicek simdi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: esime de yapicam bakalim hehehee. insan bekleyene kadar cok heycanlaniyorr, saglikli olsunlarda baska bisi onemli diil.

Hem merak ediyorum hemde useniyorum su yuzuk meselesine yaa :)

X