Doğuma Hazırlık yüzük ile cinsiyet tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bekarken kizlarla biz de yapmistik. nasil yaptigimizi hatirlamiyorum ama bir erkek iki kiz cocuk cikmisti. simdi ilk cocuguma hamileyim. cinsiyeti erkek:) valla hic inanmam ama tuttu benimki.

bende bebeğimin cinsiyetini öğrenmeden önce denemiştim ama tutmadı benimki, tutanlarınkide tesadüftür heralde??????

ben bu yöntemi yaptım benim 1.oğlan ,2.kız çıktı.şu an 4 yaşında oğlum var ve 5,5 aylık hamileyim o da inşallah kız olacak. yüzük yöntemi bende tutmuş oldu.

lisedeyken yapardık bunu bir arkadasımdan öğrenmiştim
anneme falan yapmıştım doğru çıkmıştı

yüzük sağa sola hızlı hızlı gider gelirse kız (kızlar biraz oynak olur çünkü kaydirigubbakcemile3 )

yavaş yavaş sağa sola giderse erkek

eğer yüzük olduğu yerde dönerse düşük

diye biliyorum ben....delikafadulden

benim de eşimin arkadaşı yapmıştı o inanmazmış böyle şeylere ama bi adam yapmış ve doğru çıkmış bunu ilk yaptığında ortamda 4 tane hamile vardı ve hepsinin ki doğru çıktı hatta birine doktor kız diyormuş yüzükte oğlan çıkmıştı ve oğlu oldu:))

eşimle bende aynı şeyler çıkması ilginç gelmişti bana ben inanıyorum nedense olanlardan sonra :)
ilki düşüktü benim oğlanmış o öyle dediler
2. kız
3. erkekmiş
bende hamile kalmayı planlıyorum en yakın zamanda bakalım kızımız olacak mı:)

Son düzenleme:
arkadaşlar şu ip olayını ayrıntılı anlatabilecek var mı? hiç bi şey anlamadım.

canım ben şu şekilde biliyorum

1. çocuk niyetine diye içinden geçiriyorsun ellerinde metal hiçbirşey olmayacak yüzük saat vs.
dikiş ipliğine yüzüğü takıyorsun ve elinin üzerinden yatay bir şekilde yukarı doğru kaldırıyorsun yani avucunun dibinden parmak uçlarına doğru yüzüğü kaldırmadan sonra avucuna doğru tutuyorsun
bir süre sonra hareket etmeye başlıyor
eğer dairesel hareketlerse kızın:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
ileri geri hareketler yapıyorsada oğlun olacak demektir:emir_bebek::emir_bebek:

2. 3. ye bakmak istiyorsan 2. niyetine 3. niyetine diyerek aynı şekilde bakıyorsun canım umarım anlatabilmişimdir.a.s.

Son düzenleme:

canım ben şu şekilde biliyorum

1. çocuk niyetine diye içinden geçiriyorsun ellerinde metal hiçbirşey olmayacak yüzük saat vs.
dikiş ipliğine yüzüğü takıyorsun ve elinin üzerinden yatay bir şekilde yukarı doğru kaldırıyorsun yani avucunun dibinden parmak uçlarına doğru yüzüğü kaldırmadan sonra avucuna doğru tutuyorsun
bir süre sonra hareket etmeye başlıyor
eğer dairesel hareketlerse kızın:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
ileri geri hareketler yapıyorsada oğlun olacak demektir:emir_bebek::emir_bebek:

2. 3. ye bakmak istiyorsan 2. niyetine 3. niyetine diyerek aynı şekilde bakıyorsun canım umarım anlatabilmişimdir.a.s.

tatlım ben yaptım ... eşimde yaptı.....bende hep ileri geri hareket ediyor ....ve hamileyim...
ama dr kız diyor .. bende erkek çıkıyor...laelaelaelaelae

benim de bir oğlum var ilk yaptığım ileri geri hareket etti ikinci de dairesel. ikinci kız diyor yani bekleyip göreceğiz. allahım hayırlısını versin ama gönlümden de kız geçmiyor değil.:)))

benim 2 oğlum var.20 haftalık hamişim.daha önce yapmıştım. kız çıkıyodu bugün öğrendik ve kızzzzzzzzzzzzz çok şükür allahım.darısı tüm isteyenlere.aminnn.

Bu yüzük çevirmeyi bir arkadaşım yapmıştı bana 1 kız 1 erkek dedi ben bekar olduğum için belli değil tabi :KK70: Ben nasıl yaptığını öğrendim anneme baktım hepsi çıktı sırayla. Kime yaptıysak çıkıyo. Ölenler çıkmıyo arkadaşlar. Ama arkadaş evli birinin alyansını zincire geçirdi rahat hareket edecek bir zincir olmalı. Avucun içerisine bırakıp havaya kaldırıyorsunuz zinciri. Üçüncüde avucun içinden kaldırıp elinizi havada bekletiyorsunuz hiç kıpırdatmıyorsunuz elinizi. Yüzük kendisi zincirin ucunda onuyor. Yuvarlak giderse kız düz giderse erkek olur. Bunu yaptıktan sonra hemen diğer çocuk için bakıyorsunuz. Eğer olmazsa duruyor gerçekten.

Umarı anlatabilmişimdir. :)

bende çok merak ettim.yarın deneyeceğim bunu..aslında ben pek inanmam böyle şeylere ama merak işte....yalnız ben ipin uzunluğu ne kadar olmalı anlamadım.yardım ederseniz sevinirim....

canim benim de kiz erkek kiz cikti. dis gebelik gecirdim o sebeple kiz gitti. simdi erkekte sira. 26 subatta ogrenecegiz. ancak
o kadar karisik anlatmissin ki kimse anlamaz. ben b u yontemi internetten okumustum. senin yazdigindan da bir halt anlamadim.

ben anlatyim. bir kolunuzu duz bir satih uzerine-mesela masa- avuc ici yukari gelecek sekilde uzatin. yani boyle kolunu acip igne vurunur gibi. bilek yukarida. sonra diger elinizle yuzuk gecirilmis bir ipi ya da kolyeyi (orta kisminda yuzuk olacak-kolye ucu gibi sallanacak yuzuk) bileginizin uzerine yuzuk bilege degmeyecek sekilde sarkitin. once sabitleyin sonra yuzuk harekete gececek.

eger kolunuz yonunde hareket ederse yani dik cizerse erkek, yan, bilezik yonunde hareket ederse kiz.bir sure yan yan gidip geliyor mesela.

sonra daire cizecek bu diger cocugun cinsiyetini gosterecegi anlamina geliyor. o zaman dik hareket etti diyelim. erkek.

durana kadar devam. bu tum cocuk sirasini gosteriyor. mesela ben yazdim KEK cikti ama dis gebelik gecirdigim icin kiz sirasini erkege verdi. gorecegiz.

Kızlar bende denedim, eşim çok güldü ama yaptım:KK66:
daha cinsiyetimiz belli değil. erkek çıktı, ikincisi de kız. 3te sabit kaldı. Sonucu öğrenince yazarım:KK66:
Eğlence işte ya :KK66:

X