Yuzsuzlukte nirvanaya ulasmis

Evet kendimde itiraf ettim zaten. Icimde kalsaydi kendi kendimi yerdim. Ben icimdekileri soyledim insan olan anlar ne diyeyim

Iyyy ben hayatımda bu kadar iğrenç bi konuşma uslubu daha görmedim. Senin yerinde olsam seviyeli bi şekilde cevap vermeyi beceremeyen bi adama o kadar yazmazdım. Nato kafa nato mermer. Anlamamış resmen.
Adam görünümlü ergen.

Yalniz bu konusma ben yakaladim ve hemen olan bir konusma degil. Bu volume 2 oluyor. Onun oncesinde yalvarmalar, yanlis anladinlar, affet beniler, sensizlik urkutur vsler vardi. Ama adamin sevmediginden ben eminim

Yukarida da yazdim. Beni gelecek bileti olarak goruyordu, yurtdisina kacis olarak. Ne bileyim annemin gozunun icine baka baka seviyorum kizinizi diye yaklasinca hepimiz faka bastik. Onemsemesin bende onun tum planlarini elinde patlattim :)
Sen gercekten kaliteli bi hanimsin, seni kaybetmesi ona yeter de anlar mi bilmem bana cok varos bi zihin geldi adam.

Sen gercekten kaliteli bi hanimsin, seni kaybetmesi ona yeter de anlar mi bilmem bana cok varos bi zihin geldi adam.
Kesinlikle dogru tespit. Anlayacagini dusunmuyorum cokta umurumda degil. Hepinizin yorumunu okuyunca daha iyi dank ediyor. Adam bana o kadar guzel masal anlatti ki kendimi sorgulamaya baslamistim. Acaba sorun bende mi insanlara ben mi guvenemiyorum gibi

Insan zamanla taniyor karsi tarafi, uzulme zararin neresinden donsen kardir, dilerim gonlune gore muhtesem bir ask gelir bulur seni

dostum adam süzme salak. niye buna laf anlatmaya uğraşıyorsun ki. utanmamış bir de hakaret etmiş. böylelerine yapılacak tek şey, sana ulaşmasını engellemek, kudursun dursun.
önceki konunu da okudum, bence derdi ülke değiştirip hayatını rahatlatmak. ne mal olduğunu erken farketmişin. bu kafadaki adamın ilerde sıkıntısı daha fazla olurdu.
hayalleri yıldı, o şimdi pişmanlığın dibine vurmuştur.
hem karnım doysun, hem pastam dursun zihniyetinde.

Adam 34 yaşında yanlış okumadım dimi :/ ergen vari tavırlar ıykk cok itici. Arkadaşlarn dediği gibi.10 gun sonra yeniden oku diyalognuzu aranızdaki fark görülmeyck gibi degil. Bosuna üzülme bence

onun sizi yeniden araması, olayın şokuyla ve sizin lafları gediğine oturmanız sayesinde, bir şey diyememiş kalmış ya.
aklında arayıp son sözleri söyleyecek.
sen bırakmadın, ben bıraktıma getirecek.

ayrılmakla çok iyi yapmışsınız.
34 yaşında adam, 20 yaşındaki kızlara "yazıyorsa" hele de hayatında biri varken, zaten bir cacık olmaz ondan :)

Bu nasıl bir konuşma tarzıdır yahuu 34 yaşında olduğuna emin misin

14 yaşında bir ergen gibi konuşuyor da

Ahhhhh ahhhhhh yeni nesil ergenlik dönemi erkekleri Hakikaten bu adamdan salataya maydanoz bile olmazmış geçmiş olsun canım

Bazen karşındaki sizi anlamasa bile içinizden geleni patır patır soylemek iyi oluyor..Bu bayan arkadaş sessiz sedasızda çıkarabilirdi o kişiyi hayatından ama kapıyı çarpa çarpa bitirmiş..çok da iyi yapmış...içinde kalacağına kus içindekileri gerisini o dusunsun..Elbet anlar anlamayan adam bile yazılanları birgun...

Ergenus gibi yazmış adam,
Sanki 14 yaşında.
Siz çok mantıklı ve güçlü bir bayansınız, kolay atlatırsınız.
Bir erkeğin karşısındaki dik duruşunuza karşı sizi tebrik ediyorum.

Berceist diğer konuda da konuşmuştuk. Sen doğru yoldasin ve iyi yapmışsınkkonuşmakla. Bırak o ne düşünürse düşünsün, önemli olan sen artık daha rahat sindir.

Beyefendi a planını uygulamış. Bakmış sen şimdi ciddisin b plann geçmiş yani sana ulaşıp bir şekilde kandirmaya çalışacak maksat. Iletisim yollarını kapatman çok iyi olmuş bence.

Adamın hayalleri yarım kalmış yaziksu davet isleri nasil oluyor bilmem ama iptal edebiliyorsan et.gelemesin hoduk.

birkac kisi zahmet etmissin falan dedi ama ben bugun daha guzel uyandim. soylemeseydim icimde kalirdi. anlasin,anlamasin o laflari sindirmekle ugrassin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…